IZBACEN IZ KOLA NA BADNJI DAN

pirgobgd

Zainteresovan član
Poruka
151
Ovaj malisan je danas u toku dana izbacen iz kola u prolazu.......

On je ocajan, cesto cvili, na ulici je u improvizovanoj kucici, svako ko moze da ga udomi vrlo je hitno
064/6386921
 

Prilozi

  • Picture 003.jpg
    Picture 003.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 84
  • Picture 007.jpg
    Picture 007.jpg
    36,4 KB · Pregleda: 78
to se moze lako popraviti...i ustanoviti...lepo taj koji ga uzme umota ga u neko toplo malo cebe,i tako ga odnese kuci,da mu da jedee,drzi ga taj dan na toplom,i odvede ga kod veterinara na pregled,pa shta ako mora malo para da da, da bi se ustanovilo shta mu je....maali..
 
DA NAĐEŠ TE LJUDE I DA IH UBIJEŠ OD BATINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jadan mali :(
ja ne mogu da ga umem pošto ne živim uopšte blizu tog mesta...... :(



ali ima boga... Daj bože da neko usvoji mališana da to bude neko ko će da brine o njemu i da ga čuva i da mali pas živi još 1000000000000 godina :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovaj malisan je danas u toku dana izbacen iz kola u prolazu.......

On je ocajan, cesto cvili, na ulici je u improvizovanoj kucici, svako ko moze da ga udomi vrlo je hitno
064/6386921

pirgo poslao sam link ove teme u kafanama na podforumima: Anime, Muzika, Tinejdžeri, Video igre, Svaštara, Humor, Forumske igre bez granica, Natprirodne pojave i misterije.....

Nadam se da će ga neko usvojiti :cry:
A na tebe računam da vodiš brigu o njemu nekoliko dana :cmok:
 
DA NAĐEŠ TE LJUDE I DA IH UBIJEŠ OD BATINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jadan mali :(
ja ne mogu da ga umem pošto ne živim uopšte blizu tog mesta...... :(



ali ima boga... Daj bože da neko usvoji mališana da to bude neko ko će da brine o njemu i da ga čuva i da mali pas živi još 1000000000000 godina :)

:zskace::zskace::zskace::zskace::zskace:
Nasmejao si me posto zvucis potpuno isto kao ja
 
Poslednja izmena od moderatora:
pirgo poslao sam link ove teme u kafanama na podforumima: Anime, Muzika, Tinejdžeri, Video igre, Svaštara, Humor, Forumske igre bez granica, Natprirodne pojave i misterije.....

Nadam se da će ga neko usvojiti :cry:
A na tebe računam da vodiš brigu o njemu nekoliko dana :cmok:

Hvala ti puno, naravno da cu voditi racuna koliko je to u mojoj moci.
A sad mali update iz privremenog zaklona
 

Prilozi

  • Picture 006.jpg
    Picture 006.jpg
    41,6 KB · Pregleda: 34
  • Picture 032.jpg
    Picture 032.jpg
    38,2 KB · Pregleda: 42
  • Picture 030.jpg
    Picture 030.jpg
    33,5 KB · Pregleda: 25
pazi,malo ko ce uzeti mesanca(nit se zna ciji je nit dali je bolestan,sugav itd...)
dzaba se trudite nema milosti na svetu...

Nemam psa vec mace, ali su sve uzete sa ulice u ne bas najboljem zdravstvenom stanju. Poslednji narocito, zbog cega jos uvek trpimo posledice.

Nije mi zao, naravno. Kao prvu obavezu prema njima, sebi i onima sa kojima dolaze u kontakt, uvek sam imala odlazak kod veta, proveru stanja i obavljanje osnovnih tretmana (ako deluju zdravo) odn. lecenje kad je bolest bila vidljiva. Bez ulaganja u njih u svakom pogledu (nekad manjeg, nekad veceg) - nema ni zdravog ljubimca i okoline u kojoj zivi.

To je sve mala cena za dobijanje jednog divnog bica :heart:, te ce onaj koji udomi ovog malca (posto o njemu pricamo), sigurno imati mnogo zadovoljstva, a o malisi i njegovoj sreci ne treba posebno pricati :D.
 
E sutra treba da mi dođu neki gosti koji imaju 4 kučeta i 100% bi želeli još jedno.... (oni četvoro su ti do pojasa.... oni žele kučiće da im čuvaju kuću samo zato...) pa ja ću i reći da ako su zainteresovani pogledaju..... Dovešću ih do mog računara i pokazati im slike psa..... daću im broj telefona pa možda će neko da ga usvoji :)
pirgo želim ti sve najbolje :cmok:
 
Stvarno mi je zao maleckog. z:cry: Ja,da imam uslova i da je "oglas" iz Nsia,uzao bi ga,al ybg.... :(

Nadam se da ce se gosti Ice-a smilovati i udomiti ga,a ako ne onda neki drugi ljubitelja pasa. z:)

I da kazem,da takodje prezirem ljude koji se tako okrutno i nemilosrdno ponasaju prema ovim tako lepim bicima. z:((z:((z:((
 
Stvarno mi je zao maleckog. z:cry: Ja,da imam uslova i da je "oglas" iz Nsia,uzao bi ga,al ybg.... :(

Nadam se da ce se gosti Ice-a smilovati i udomiti ga,a ako ne onda neki drugi ljubitelja pasa. z:)

I da kazem,da takodje prezirem ljude koji se tako okrutno i nemilosrdno ponasaju prema ovim tako lepim bicima. z:((z:((z:((

pa pogledaj na sajtu društva za zaštitu životinja iz Niša i tamo ima divnih duša koje čekaju udomljenje
http://dzznis.org.rs/index.php?option=com_myalbum&album=4&limit=6
 
Poslednja izmena:

Back
Top