PIRSING

vlax

Obećava
Poruka
98
Da li je pirsing za vas sexy?
Kada sam se pre par godina prvi put ljubio sa devojkom koja ima probusen jezik odusevio sam se pa sam i sam "udenuo" isti ukras.
 
ja sam luda za tim... samo malo sam poodrasla da bih se pirsingovala... imala sam 7 mindjusa u levom uvetu i jednostavno sam ih skinula i nikad vise ih nisam nakacila... planirala sam da radim i pupak...
a trenutno me jos drzi tetoviranje, ali tek na zimu pod uslovom da mi ortaci smanje cenu tj. da me urade za dz :wink: :wink: :wink:
 
Meni licno , onako na oko, dopada mi se neki diskretni pirsing recimo na pupku, klitorisu, kapku, nozdrvi.Sve to zajedno na jednom telu vec mi nije ugodjaj za oci.(slican stav imam i o tattoo)Taj obicaj poznat jos kod primitivnih naroda ,kombinovan sa urban personality , deluje mi bas sexy.

Medjutim... nedavno sam citala neka istrazivanja koja su radile poznate face iz oblasti medicine i bas sam bila razocarana...nije to ona prica o higijeni ili buntu, vec tvrde da je veoma opasno, narocito na predelu glave,jezika...izaziva razne upale,infekcije pa sve do APSANSA! :(

Ja toliko, pa ko voli nek izvoli:-)
 
MA da zaebemo sve i idemo na jamajku, juhu ! :D

p.s. to mi je oduvek bila zelja, kad napravim dovoljno para u Evropi, da pobegnem na neku plazu na Jamajci i muckam koktele u svom baru napravljenom od trske :D
 
Mako:
MA da zaebemo sve i idemo na jamajku, juhu ! :D

p.s. to mi je oduvek bila zelja, kad napravim dovoljno para u Evropi, da pobegnem na neku plazu na Jamajci i muckam koktele u svom baru napravljenom od trske :D

Ako ti zatreba kelnerica, znas gde me mozes naci :wink:
 
he he... Hoces da te vodim na Kajmanska ostrva? Imao sam jednu poslovnu ponudu, ali mi zesce smorno bilo sto bih morao da ostanem na malom ostrvu bar godinu dana...

Poz.
 

Back
Top