Срамота на Јутјубу

Radi se o bolesnicima, a ne o njima ili nama....z;)

Pa dobro, da, na neki nachin... a mozda i ne... mislim, ko zna koji su razlozi njihove patoloshke mrznje...

Друже мој има ал мени а верујем ни теби, никада неби пало напамет да напишемо тако нешто

Pa ne bi, naravno da ne bi, osim ukoliko bih bio isprovociran od strane nekog balije ili ustashe... onda bih, naravno. :sanke:

Ima dugme za prijavu i na tubu

Al' ne radi neshto... z;)
 
Друже мој има ал мени а верујем ни теби, никада неби пало напамет да напишемо тако нешто
pa ne bi , ne bi nam palo ni da silujemo ili ubijamo babe sikirom na spavanju ,pa opet ima tavih budala .... i bice ih ....kao i ovih sto pisu i postavljaju kolipove -Srbe na vrbe , ili ubi ,zakolji da siptar ne postoji
 
Al su zato vrlo azurni kad treba da skinu neku pesmu ili film sa tuba koja ostecuje prihod nekom jadnom amerikancu
Е то је поента теме Јакобе , ма нек се кољу Балканци ко их ебе , профит је битан
могло би се рећи да свакога дана на разним форумима дођемо до тога
Кољте се нека расте профит
 
Ovo je odlično, da se ja pitam ovo bi ostavio da stoji...jer to je živi dokaz i lična karta isfrustriranih DEGENERIKA i bolida iz BIH-federacije i šire,
Da se ne lažemo, iste takve maloUmnike i mi imamo, tako da se tu vodi mrtva trka u maloUMNIŠTVU.

Ma pusti ti te priche to je njihova lichna itd... evo, ja bih sve da ih pobijem, a da nema posledica nego samo da kazu ljudi, pa dobro, pustite ga to je njegova lichna karta, odraz njegove kulture... :hahaha: ... takve stvari treba da se sankcionishu. z:hm:
 
stvar je jednostavna , svako ko podrzava i praktikuje jedno uzvikivanje tog tipa ,za bilo koji narod , a nad drugim se zgrazava i kuka , je neopevani retard sa mozgom na nivou zakrzljalog paramecijuma i to je kraj cele price !


ajde lepo da se sami jave takvi koji pripadaju toj grupi retardiranih bolida.

ps.em retard em bolid, koja ubitacna kombinacijaz:mrgreen:
 

Back
Top