Ruski policajci opet lete u vazduh !

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Dagestan: Poginulo šest policajaca
6. januar 2010. | 09:07 -> 09:46 | Izvor: Tanjug

Moskva -- U samoubilačkom napadu koji se dogodio na jugu Dagestana poginulo je šest policajaca, a ranjeno je 14 civila, preneli su lokalni mediji.

Bombaš samoubica uleteo je automobilom u stanicu saobraćajne policije u Mahačkali, glavnom gradu Dagestana, preneo je Rojters. Pre nego što je auto eksplodirao njega je zaistavio policijski automobil, a kako ističu u policiji, da se to nije dogodilo, broj žrtava bi bio daleko veći.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=06&nav_category=78&nav_id=402349

ovi se nesto bas uskopizdili u poslednje vreme z:hm:,kanda ce kepeci morati da pokrenu sopstveni war on terror, samo da se vrate sa skijanja ,posto im snage bezbednosti i drzavni funkcioneri ginu ko pilici u rodjenoj zemlji z:hm:
 
pa ne lete prirodno sami od sebe , al kad recimo sednu u avion ili nalete na muju opasanog sa par kila plasticnog , itekako lete na sve strane sveta ... nego da ne gusimo ovu bitnu temu sa terminoloskim zavrzlamama
nego oce li konacno ruske vlasti uspeti da se iszbore sa islamsakom teroristickom nemani koja terorise sav slobodoljubiv svet ,kako rece onomad GWB ?
 
Террорист-смертник взорвал утром в среду заминированную машину у контрольно-пропускного пункта ГИБДД в столице Дагестана. Погибли 6 человек, 10 ранены. Мощность взрыва составила до 70 килограммов в тротиловом эквиваленте. На месте взрыва образовалась двухметровая воронка.

http://www.vesti.ru/doc.html?id=334528
70 kila ,ovi bas ne stede z:hm:
 
izvini, ucinilo mi sa da simpatises muhadzedine

pa sam cak zamislio da uleces na forum sa tecnim explozivom u gacama-najnovija teroristicka moda, kao krajnji i konacni post na forumu

samo mi se ucinilo, citajuci pocetni post. moja greska, sto citam kako je napisano, a ne sta je pesnik teo da kaze
 
Kad se covek seti kako su nekad, pre Putina, ti teroristi imali svoje vojske, armije, kontrolisali Ceceniju, ubijali desetine ljudi svakog meseca....
A onda dodje Car, pocepa ih kao svinja masan dzak i ustroji.
Muslimani, kakve ih je vec Bog nenormalne napravio, ne mogu a da ne naprave nekakav incidident, ali sve je ovo prilicno jadno i bedno i bez ikakvog stvarnog efekta u odnosu na stanje kakvo je ranije vladalo.
 
Kad se covek seti kako su nekad, pre Putina, ti teroristi imali svoje vojske, armije, kontrolisali Ceceniju, ubijali desetine ljudi svakog meseca....
A onda dodje Car, pocepa ih kao svinja masan dzak i ustroji.
Muslimani, kakve ih je vec Bog nenormalne napravio, ne mogu a da ne naprave nekakav incidident, ali sve je ovo prilicno jadno i bedno i bez ikakvog stvarnog efekta u odnosu na stanje kakvo je ranije vladalo.

Samo, eto, ponekad ulete u poneku stanicu, pozorište, voz, školu...mora da ja tad Putin spavao, inače se to ne bi desilo.
 
Samo, eto, ponekad ulete u poneku stanicu, pozorište, voz, školu...mora da ja tad Putin spavao, inače se to ne bi desilo.

To su potezi ocajnika. Rusija i dalje gospodari i Cecenijom i celim njihovim regionom.

Pa cak se i protiv tih ocajnika mnogo bolje bori nego npr. Amerikanci u Iraku ili Afganistanu gde su zrtve kako vojne tako i civilne desetostruko brojnije od onih u Rusiji.
 
To su potezi ocajnika. Rusija i dalje gospodari i Cecenijom i celim njihovim regionom.

Pa cak se i protiv tih ocajnika mnogo bolje bori nego npr. Amerikanci u Iraku ili Afganistanu gde su zrtve kako vojne tako i civilne desetostruko brojnije od onih u Rusiji.

Potpuno si u pravu, u Iraku uglavnom ginu irachki civili dok na jugu Rusije vetjinom ginu ruski vojnici i policajci.
 
Kad se covek seti kako su nekad, pre Putina, ti teroristi imali svoje vojske, armije, kontrolisali Ceceniju, ubijali desetine ljudi svakog meseca....
A onda dodje Car, pocepa ih kao svinja masan dzak i ustroji.
Muslimani, kakve ih je vec Bog nenormalne napravio, ne mogu a da ne naprave nekakav incidident, ali sve je ovo prilicno jadno i bedno i bez ikakvog stvarnog efekta u odnosu na stanje kakvo je ranije vladalo.

Kadirov je genijalniji od Dudajeva, shvatio je da otcepljenje od Rusije nije dobro reshenje, mnogo je bolje da cela Rusija postane Chechensko-Tatarska republika.
 

Back
Top