Problem Opera

bolero011:
Kako ja da dodjem u posed Opere ? Moze li se skinuti sa neta (ako moze, gde ?) ili cu morati da ga nabavim od nezvanicnih distributera legalnih softwera :-)

Za sve sto te interesira prvo pitaj googla, a ako odgovore ne nadjesh tamo (shto je malo verovatno) pitaj ovde.
U svakom sluchaju probna verzija je potpuno funkcionalna i mozesh da je skinesh i sa http://www.opera.com/download/
poz
 
imaš operu na CD koji ide uz časopis Mikro,od jula ili juna ove godine.Ja sam instalirao 2 zadnje verzije i sada me često zeza ,duplim klikom ne otvara,otvara obično desnim klikom na open.Obično uspe tek iz drugog pokušaja.Neko će reći da su to gluposti,ali kod mene je već neko vreme tako.Ne nerviram se previše zbog toga.Jednom sam deinstalirao pa ponovio instalaciju,ide neko vreme kako treba,pa opet zeza.Ali Opera je ipak zakon za internet !!!
 
bolero011:
Kako ja da dodjem u posed Opere ? Moze li se skinuti sa neta (ako moze, gde ?) ili cu morati da ga nabavim od nezvanicnih distributera legalnih softwera :-)
U izdanju PC PRESS-a izašao je PC Almanah i uz njega CD na kome ćeš naći dve verzije potpuno besplatne Opere.
Zato pogledaj internet izdanje PC PRESS-a
 

Back
Top