Pomognite mi...

...a nate kad tata seljak ostavi sina da bude u shtali dok bik ovaplodjava krave...
...i kazze sine ti tu da gledash i ako se neshto desi da dodjesh u kafanu preko puta da me obavestish, i ode da cepa rakiju...
...i tako bik se popne na belu kravu i zzvajzne je, i sin sav sretjan otrchi u kafanu i onako svrata viche, tata tata bik **** belu kravu...
...tjale ga uvati i ishamara ga i kazze mu, e koji si prostak, pa ne mozzesh tako u kafanu da prichash budalo neotesana i bla bla...
..a ovaj jadnik pita pa kako ondak tata ja nuinen drukche, a tata mu kazze, pa lepo kazzesh bi iznenadijo belu kravu, a ne ****...
...i prodje pola sata kad uletje sinchitj i viche , tata tata bik iznenadijo crnu kravu, a tata pita, pa kako, a ovaj kazze pa opet **** belu...:rumenko:
...eto pa ti izvici bitne detalje iz ove anegdote i iskoristi za svoj sluchaj...:rumenko:
...ne morash da mi zahvaljujesh...:)
 
...evo ako ti je toliko bitno idem sad da spavam, spavam popuno go i bez pokrivacha, zzivim u prizemlju i prozor mi je do ulice, spavam sa upaljenim svetlima i bez roletni i slichnih sranja na prozorima, kao u izlogu...:rumenko:
...chesto ujutro zateknem ubalavljena stakla i sims, a ponekad i neku nesretjnicu kako drka na moje zmijsko telo...:(
 

Back
Top