Ginekoloski problem

disney_girl

Obećava
Poruka
79
Od pre par dana imam jak svrab u vagini i oko anusa...Decka nemam vec nekoliko meseci,tacnije od marta,nevina sam a sa njim sam imala samo oralni sex,on je isto nevin, ne znam da li to ima nekog znacaja, al bolje da kazem.Pre sam imala nekoliko puta III gupu i jednom IV, doktorka mi je tad davala da mazem Nystatin ili Daktanol,ne secam se sta za sta, ali nikad me nije svrbelo oko anusa.Zanima me da li mozete da mi kazete u cemu je problem, a da ne idem kod ginekologa.Inace pre nedelju i po sam operisala krajnike, i dobijala inekcije protiv bolova i pila Cefaleksin do juce>Nadam se da cete mi pomoci...Hvala unapred.PS Imam 17 god
 
Duso moja, nadam se da si malo pobrkala grupe i da nisi imala tu 4. nego 6. grupu.
Elem moraces kod ginekologa, s obzirom da si koristila antibiotike i to u vecoj kolicini dobila si garant gljivice.
Zato lepo na pregled i po terapiju pa da se resis muka.
 
dr:
Duso moja, nadam se da si malo pobrkala grupe i da nisi imala tu 4. nego 6. grupu.
Elem moraces kod ginekologa, s obzirom da si koristila antibiotike i to u vecoj kolicini dobila si garant gljivice.
Zato lepo na pregled i po terapiju pa da se resis muka.

ne mora, i mene svrbi pisha i izlazi zuckasto a imam 3 grupu i ovi me nista nisu pitali, samo dali da mazem nesto. nisam imala odnose, mozhda neki dodir ali davno.
 
jagodica:
dr:
Duso moja, nadam se da si malo pobrkala grupe i da nisi imala tu 4. nego 6. grupu.
Elem moraces kod ginekologa, s obzirom da si koristila antibiotike i to u vecoj kolicini dobila si garant gljivice.
Zato lepo na pregled i po terapiju pa da se resis muka.

ne mora, i mene svrbi pisha i izlazi zuckasto a imam 3 grupu i ovi me nista nisu pitali, samo dali da mazem nesto. nisam imala odnose, mozhda neki dodir ali davno.
Ajde ponovo procitaj sta je ona napisala pa sta sam ja napisala pa ce ti biti jasno sta je pisac hteo da kaze.
 
jagodica:
dr:
Ajde ponovo procitaj sta je ona napisala pa sta sam ja napisala pa ce ti biti jasno sta je pisac hteo da kaze.

..da.. ok :I
a opet...shta je onda to sa 3 grupom
Nisi dobro procitala!
Da si pazljivo citala videla bi da je devojka spomenula IV grupu sekreta sto je gonoreja, sto ne verujem da je imala i zato sam rekla da je pobrkala 4. i 6. grupu.
A sve o 3. grupi sekreta imas u nekih 30 tema na ovom forumu pa sedi i polako citaj,trebace ti.
Pozdrav!
 
disney_girl:
Dr hvala na tako brzom odgovoru.Imam jos 2 pitanja...Jel mogu te gljivice da ostave neke posledice ako ne odem na vreme kod ginekologa?Da li bi mozda trebalo da mazen Nystatin, posto pise da je on za gljivice... :roll:
Svaka hronicna infekcija moze ostaviti posledice.
Najbolje bi bilo da odes kod ginekologa jer postoje jos neke vrste kremica koje deluju efikasnije na gljivice a ako je upala jaca ,a tvoj himen dozvoljava mogucnost koriscenja vaginaleta mogu ti se prepisati i vaginalete koje ce sanirati problem u potpunosti.
 

Back
Top