aaah,ta ljubav...

gatecrasher kid

Obećava
Poruka
55
...sad sam nesto razmisljala,i ukapiram da je proslo tacno 8 godina od moje prve i prave ljubavi,one strastvene,vatrene,ocajnicke-prve ljubavi.Povodom toga zelim da otvorim ovu temu,kao malu proslavu na secanje.
Bio je izuzetno zgodan i crn,iz Atine,sarmantan,drugaciji,potpuno drugaciji u to vreme od svih mojih vrsnjaka.Bilo je ludo i nezaboravno,i sto je najbitnije i dan danas kad se setim(nema tu vise osecanja,isparila su vremenom,a i,naravno,zbog razdaljine,daleko od ociju-daleko od srca,kazu.)pomislim kako je svaki taj trenutak bio lep,i vraca mi osmeh na lice.Svaki put.
A sad malo vi...Vratite se na trenutak i nasmesite...
 
Prva ljubav? Uh, secam se da sam nakon sto smo se prvi put poljubili, poceo da trcim od srece, dok me tashna puna knjiga zanosi levo desno. Tolika sreca u meni i ja fantasticno sprintam pun zivota. Ma i medalju bih lako uzeo.
Kad bolje razmislim, u stvari, i nisam trcao, leteo sam…….

Kao u onoj pesmi -
I`m flying like an angel to the sun
My feet are burning and I grab into another world
 
Od moje prve ljubavi proslo je 7 godina. Videla sam ga ove godine (pre toga se nismo videli 4 godine) i bilo je divno samo sedeti i pricati sa njim. Obozavam ga, on je na mojoj veoma kratkoj listi dobrih prijatelja. Mislim da ce mi celog zivota biti drago da ga sretnem.
 

Back
Top