Kazakstan

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Ove godine nameravam da putujem motorciklom za Kazahstan preko Krima i Rusije pa bi voleo bilo kakva iskustva ,predlog rute sa iole normalnim putevima do Astane glavnog grada. Smestaj u putu restorani bilo sta sto bi mi moglo koristiti. Hvala unapred.
 
Zdravo videh tvoj post pa da ti odgovorim ovako ja na leto planiram tu marsrutu da idem samo ja idem vozovima,busevima ili cim stignem.Ovako najboljebi bilo da ides do Konstance pa se ukrcas na brod do Krima zatim ka Krasnodarskom kraju Rostov na Donu je zaista divan tu ostani 2 dana.
Zatim idi ka Staljingradu tj Volkogradu ali mozes ido Astrahana pa brodom u Kazahstan.
Ja sam bio u Rostovu na Donu nema mafije kao na severu Rusije ali putevi su zaista losi ja planiram da vidim Kazahstan i Uzbekistan naravno sve zavisi od situacije.
Ako odustanes od motora javise mozda i odemo zajedno svi hoce u Evropu a mene interesuje egzotika jer tu zaista ima sta da se vidi.
Slobodno pitaj sta zelis pozdrav iz Rumr.
 
Zdravo videh tvoj post pa da ti odgovorim ovako ja na leto planiram tu marsrutu da idem samo ja idem vozovima,busevima ili cim stignem.Ovako najboljebi bilo da ides do Konstance pa se ukrcas na brod do Krima zatim ka Krasnodarskom kraju Rostov na Donu je zaista divan tu ostani 2 dana.
Zatim idi ka Staljingradu tj Volkogradu ali mozes ido Astrahana pa brodom u Kazahstan.
Ja sam bio u Rostovu na Donu nema mafije kao na severu Rusije ali putevi su zaista losi ja planiram da vidim Kazahstan i Uzbekistan naravno sve zavisi od situacije.
Ako odustanes od motora javise mozda i odemo zajedno svi hoce u Evropu a mene interesuje egzotika jer tu zaista ima sta da se vidi.
Slobodno pitaj sta zelis pozdrav iz Rumr.

Napravio sam gresku pozdrav iz RUME.
 
Zasto ne probas da odes do najblizeg Magic Guild-a, imas jedan u Ald'Ruhn-u, ne znam da li imaju prostorije u Rumr-u, i platis minornu sumu guild guide-u?
Alternativno, mozes iskoristiti town portal.
 
Posto nas vise ide do Sevastopolja na Krimu da li znas kojim danima ide brod od Konstance do Krima i koliko bi kostao transport motora . Ovo pitam zato jer interesuje moje drugove koji idu samo do Sevastopolja na moto susret Ruskih nocnih vukova. Ja bih posle tog susreta koji je od16 do 18 jula isao dalje preko juznog dela Rusije za Kazakhstan.Imam i kombinaciju da idemo do Varne pa ima brod do Odese u UK medjutim to su oni brzi brodovi kao veliki gliseri pa neznam da li bi mogli da natovarimo motore.Drugo od ODESE ima da se vozi dosta do Sevastopolja.
 

Back
Top