U kom znaku ima najvise ljubitelja zivotinja?

Ja sam odavno primetila da je medju pripadnicima znaka Device ipak najvise ljubitelja zivotinja. Mozda je to zbog Merkura...
Device ne vole pedigrirane zivotinje ( ne gaje ih radi imdza ), vec ih skupljaju sa ulice. Koliko god da su ( device) stare, ne prestaju da udomljavaju bolesne macice, napustene kucice, jezeve, kornjace, veverice na sta god naidju.
Ima tu istine - i ja znam dosta Devica koje brinu o zivotinjama. No to nije zbog Merkura, vec zbog njihove prirode koja je takva da voli da pomaze i brine o drugima.Ima puno Devica lekara i bolnicara (6. polje je njihovo prirodno polje) a i Majka Tereza je bila Devica. Od Merkura su dobri ekonomisti i pisci (Onazis, Hegel, Kortesar, Gete itd...)
 
Iz mog iskustva najveci ljubitelji su Strelci, Skorpije, Bikovi, Jarcevi i Ovnovi. Ja sam Strelac - Jarac i volim zivotinje vise od svega.

Lavovi ih ne vole,znam pouzdano.
Moja bivša žena,lav u horoskopu,nije mogla da smisli prekrasnog
vučjaka,kojeg smo sin i ja obožavali...
Nije ga nikad dodirnula iako je pas to osećao i ispoljavao
duboku ljubav.
Nije je to dirnulo,jer je gadura,koja voli prvenstveno sebe.
 
I za Lavove je zanimljivo zapazanje - ako postoji znak koji volim i poznajem - to je Lav (moj muz, brat, otac i mnogobrojni bivsi momci). Nije bas da ne vole zivotinje ali se ne pretrzu od ljubavi. Srecom moj muz obozava macke - ne bih se ni udala za njega u suprotnom ali zato ne voli pse jer su ga nekad a i sad napadali. Brat je indiferentan prema zivotinjama a otac tera macke na moj uzas i ima sve moguce sprave za odbranu od pasa. Sa jednim bivsim sam se svadjala jer mi nije dao da pustim macku u krevet (nista lepse od spavanja uz mekanu macku) a jedan drug Lav je mucio svog psa gladju uz neku bezveznu zvaku da treba da bude vitak - jadan pas je bio kost i koza. Doduse, kad Lav voli on daje sve od sebe, samim tim i svojoj zivotinjki on stvarno pruza ljubav - ako resi da je usvoji, to narocito vazi za Lavice. Ali tacno je da postoji odredjen broj Lavova koji vole samo sebe i tu nema mesta ni za ljude a kamoli za zivotinje.
 
Poslednja izmena:
Znam neke devojke device i sve imaju pikinzere,a goreg i prgavijeg psa nisam video.Pudlicu mogu nekako i razumeti ali sta vide u pikinezeru meni stvarno nije jasno.Usta mu samo pene.
:bye:Nemoj se ljutiti ali kaze se pekinezer a ne pikinezer - Peking. A slazem se sa tobom da su prgavi - to je rasa koja mnogo ujeda - srecom imaju onu spljostenu njusku pa ne mogu jako da zahvate.
 
Lavica ovde :mace:

Cisto se javljam da Grofa Vronskog i Agathu probam uveriti u suprotno ;)
Sve sve ih obozavam, al sam machiji vatreni fanatik... najzagrizenija od svih ljudi koje znam!:mrgreen: Imam 2 macke, 2 psa, papagaja i koke. Mastam o kravama i kozama, al otom-potom. I naravno da machke spavaju sa mnom, sreca pa se moj novopeceni muz Strelac ne buni nego uzivamo ucetvoro:cool:

Ne generalizujete, docice dan kada cete upoznati Lavove/Lavice koji kipe od ljubavi za sve moguce zivotinje ooo daaaaaaaa :vatromet::heart:
 
Kazem ja - Strelac i Lav su najbolja kombinacija, a vec sam napomenula da Lavice daju sve kad nekog vole ! A moj dugogodisnji veterinar je Lav a zena mu je Strelac, i ne zna se ko vise voli zivotinje. Vrhunski su lekari i spasili su bezbroj zivuljki.
A i moj veliki san je da imam kozu, no nemam gde da je drzim.Moja baba je za vreme drugog svetskog rata kupila kozu Becu i drzala je u basti u sred Beograda - siri centar - Partizanov stadion, i ta koza ih je spasila. Posle su je poklonili nekom na selu.
 
Poslednja izmena:
Kazem ja - Strelac i Lav su najbolja kombinacija, a vec sam napomenula da Lavice daju sve kad nekog vole ! A moj dugogodisnji veterinar je Lav a zena mu je Strelac, i ne zna se ko vise voli zivotinje. Vrhunski su lekari i spasili su bezbroj zivuljki.
A i moj veliki san je da imam kozu, no nemam gde da je drzim.Moja baba je za vreme drugog svetskog rata kupila kozu Becu i drzala je u basti u sred Beograda - siri centar - Partizanov stadion, i ta koza ih je spasila. Posle su je poklonili nekom na selu.


Ohhhh, kakva pricica za kozicu, najezila me je :heart:

I drago mi da si nas ishvalila, nije red da smo crne ovce a taki ljubitelji!
Nego, ne znam kolko si upucena u astro, al Suncev znak nije bas sam po sebi precizan pokazatelj da li je neko ljubitelj ili ne.... zivuljki il cega god:whistling:.


P.S. Mislim da mi imamo prostora i za kozicu, al valjda je ovaj put mojima preca lepa zelena trava u dvoristu:p No, ne mogu puno da im zamerim da je lepa lepa je:super:
 
Da, u pravu si - Suncev znak nije pravi pokazatelj, bitniji je Mesec, Venera, 6. i 12. polje itd...Ovo su samo moja iskustvena zapazanja, mada i statistika treba da se uzme u obzir. Posto si Lavica cestitam ti rodjenadan - unapred ili unazad svejedno je - jos uvek Sunce vlada. Pozdravi sve zivotinje.

Oooo, hvalaa!! :mrgreen: Ja sam julska lavica, i obozavam zakasnele cestitke:D

I zivuljke se raduju pozdravima i pozdravljaju tvoje :)

Super da si u prici malo vise, da se ljudi ne hvataju samo za Suncev znak - to je baaas plitko i maltene pre spada u Razonodu a ne Astrologiju :cool:
 
Jeste Sunce daje samo najopstije karakteristike, mada je vama Lavovima bitno. A astrologijom se dugo ali ne i predano bavim. Znam ponesto, osnovno - da uradim natal i uporedni, ali sve to nije dovoljno da se mnogo razmecem znanjem, zato i izbegavam da govorim - pisem o stvarima u koje nisam potpuno sigurna. No imala sam srecu da sam mnogo toga naucila od pravih poznavaoca. Ako te nesto interesuje a ja to eventualno znam, rado cu ti odgovoriti. I ja sam novopeceni forumas - godinama radim na racunaru a tek sada komuniciram ovim putem. Pozz
 
Poslednja izmena:
AGAHTA, potpisujem sve sto si rekla, tu smo negde cini mi se! Sto se tice stava, na pravom mestu.
Ja se ne usudjujem da ljudima vise uopste govorim da me astrologija zanima, odma me gledaju ko baba-Vangu a tu vrstu pritiska necu i ne mogu da podnosim...:whistling: , ucim je prvenstveno zbog sebe.
Meni je ovo drugi forum, mada se ne uzivljavam previse (ne znam ni dal sam otisla u off:per:), moj ljubljeni forum je Astrologija Za Pocetnike, pa svrati ako vec nisi ima tu svacega i zalazenja u sitna crevca ihahaj van Suncevog znaka :D

Hvala na ponudi za ispitivanje oko nedoumica, ako iskrsne situacija necu se libiti:mrgreen:

A da je Sunce Lavovima vazno- kako da ne, al ja opet i nisam tipicna Lavica samo sa So u Lavu, bez ijedne druge planete, pa ga i ne uzimam za toliko vazno u svom slucaju:)
Lep dan zelim!
 
A astrologijom se dugo ali ne i predano bavim. Znam ponesto, osnovno - da uradim natal i uporedni, ali sve to nije dovoljno da se mnogo razmecem znanjem, zato i izbegavam da govorim - pisem o stvarima u koje nisam potpuno sigurna.

Zasto onda sebi dajes slobodu da pises o ljubiteljima zivotinja netacne stvari sa stanovista astrologije.Ljubitelji se ne mogu videti ni po znacima ni po aspektima,iskreni ljubitelji su oni ljudi koji se ne hrane njihovim lesevima,ne zvacu njihove misice i kosti po svojim ustima po nekolikoputa dnevno,vec se bore za njihovu slobodu.

I zasto pominjes sesto polje aplikujuci na veterinare i hvaleci ih kao da su neki samaricani.Idi na neko selo pa gledaj da svaki dan ti isti doktori i veterinari muzijacima zivotinja seku testise,bikovima macolom rasturaju muda.

I zasto kroz svoje postove o astrologiji provlacis likove iz pravoslavnog panteona?Ako u kuci imas gomilu ikona znaj da su ti tvoji koji su divni i milni bacali uzasne anateme na proucavaoce prirode i da su ih u proslosti kasapili zive.Na hiljade i hiljade.
 
Imas li sta pametno reci poput ove gore,daj nesto konstruktivno, neko tvoje misljenje o nekoj izlozbi pasa pa recimo koji je znak preovladavao kod vlasnika sto neguju i setaju svoje ljubimce. Preskocicemo njihovo zvakanje istih u hot/dogu za dorucak.Zaboravicemo,pravicemo se da nismo videli,pa onako siti i zadovoljni da prosipamo pamet o ljubavima i ljubiteljima i koji ih znak najvise voli..
 
U Ribama,Raku i Biku.

Moj sin je Riba/Rak i neopisivo je vezan za naseg psa a i lud za svim ostalim zivotinjama. A imali smo i peh da nam je jedno stene poginulo. :( Da li mozete zamisliti kako je to moja bebica 9god tada podnijela. I mene je dusa boljela danima. Fizicki bol u grudima. (Ja sam skorpija.)

Isto, jednom u toku seledbe sam zaboravila da unesem hrcke i njima se pomjerio hlad pa su izgoreli ko misevi na suncu. :) Jadnichci...i jadna ja! Nikad mi to oprostiti nece! A ne da smrdeeee, za dzaba im se mijenja pilotina. Nisam namjerno, majke mi! :)

P.S. Mi imamo labradorku.

P.S.P.S. Sta se bre svadjate, postujte razlicitosti. Nemojte da ste agresivni. :)
 
Poslednja izmena:
Isto, jednom u toku seledbe sam zaboravila da unesem hrcke i njima se pomjerio hlad pa su izgoreli ko misevi na suncu. :) Jadnichci...i jadna ja! Nikad mi to oprostiti nece! A ne da smrdeeee, za dzaba im se mijenja pilotina. Nisam namjerno, majke mi! :)

P.S. Mi imamo labradorku.

Kako su osetljivi.Nisam znao da mogu crknuti od vrucine.Nezgodne su te male zivotinje poput hrcka i zeceva,dosta ljudi sa njima je imalo peh.

Labradori su pametni psi,nadam se da si tvog izdresirala jer se nekima desava da nece da slusaju :hej:
 
Ma osjetljivi uzasno, posebno na sunce, otuda i ona izreka. Nisam ni ja znala. Da jesam bila bih obazrivija.

Labradorka, zivot mali, slusa i mnogo je pametna. Iako je mlada. Nije nesto "dresirana", zna nekoliko spontanih komandi. Npr "tu, tu, tu" :) i tada se ukopa u mjestu koje joj pokazes. To se jednostavno moralo. Inace ne volim dresuru. Ona je polucovjek, sve razumije, pretpostavi sto se od nje trazi. Meni je krivo sto smo joj "oduzeli prirodu"...
 

Back
Top