veza ili komb

Veza, ali emotivna, realna i prijatna, koja ne gusi i ne kvari prijateljstva, postavlja ultimatume i sl.
Jedna devojka je nedavno pokušala da me ubaci u komb a baš nisam bio u tom fazonu,nažalost uvek sve vidim kako je zaista,to i jeste nije dobro,jer često ne uživam u stvarima,i prekinuo sam.
 
Poslednja izmena:
Dobro, da ne spamujem :mrgreen:, dobro je sve što ti ostavlja prostora da se razvijaš kao čovek i kao drug i tako to sve :D
Bitno mi je da imam tako neku slobodicu, da nema nekih sto stega, pravila, zamerki, premerki i odmerki..

Ako je i veza da je slobodna i lepa ljubav... kakva već treba da bude... a ne posedovanje, organizacija i upravljanje preduzećem :D
 
Istina je da veza za sobom povlaci ljubomoru, ponekada opsesiju a i gusenje ali isto tako povlaci i nase pozitivne karakteristike. Na nama je da se sagledamo i odlucimo sta cemo i kakvi cemo biti.
Nisam nikada bas nesto bila zainteresovana za te kombinacije. Sve nekako prodje povrsno i brzo. Licno sam najvise naucila o sebi (a i drugima) upravo iz tih veza u kojima sam bila ljubomorna, posesivna i ko zna jos kakva.

:cmok::cmok:
 
Istina je da veza za sobom povlaci ljubomoru, ponekada opsesiju a i gusenje ali isto tako povlaci i nase pozitivne karakteristike. Na nama je da se sagledamo i odlucimo sta cemo i kakvi cemo biti.
Nisam nikada bas nesto bila zainteresovana za te kombinacije. Sve nekako prodje povrsno i brzo. Licno sam najvise naucila o sebi (a i drugima) upravo iz tih veza u kojima sam bila ljubomorna, posesivna i ko zna jos kakva.

:cmok::cmok:

:ok:

preslikana ja :)
 

Back
Top