umetnost slikanja na kozi- TATTOO

VIRGINIJA

Iskusan
Poruka
6.439
ljudi, ima vec 10ak godin, mozda i jache kako sam opasno zagrejana za ovaj vid umetnosti.
vec neko vreme sam se opasno bacila na zanat.
( momci iz jedne tattoo kuce su me uzeli za shegrta :) )
znachilo bi mi da kachite slichke koje se vama lichno dopadaju, mogu biti reprodukcije sa interesantnim motivima,neki simboli ili neki vec uradjeni radovi sa neta,

pa hajde zajedno da komentarishemo o tome, shta vam se dopada a shta ne.
(ja josh uvek nemam ni jedan gotov kako bih se mogla pohvaliti nekim svojim delom :zstidljivko: )

da li je neko od vas vec imao iskustva u ovom vidu umetnosti?
 
Poslednja izmena:
evo nekih slika...

11549100719669954703100.jpg
[/URL] [/IMG]



11549100719729954697100.jpg
[/URL] [/IMG]


meni se najviše sviđaju motivi sa ovim divljim životinjama...pogotovo VUKOVIMA I TIGROVIMA...z:mrgreen:
 
Jedan rodjak mi je rekao da bi ja bio dobar tatoo majstor. Ne znam na osnovu cega je zaljucio. Verovatno zato sto sam dobro kopirao lobanje sa omota metal grupa.

Voleo bih da probam, al da bude rame ili ruka ,a intimni delovi-jok.z:)

Virg, jedva cekam da vidim neki tvoj rad.

A od tetovaza najvise volim tribale.
 
jao shto mi drago da imamo jednog "takvog" :lol:

reci mi koje boje koristish, tj.koje su najbolje i gde ih nabavljash?

a druga stvar koja me zanima, tj, nije mi jasna,
u nekim setovima nude one plastichne tube,
moze li ishta da se uradi sa njima? kapiram da su za jednokratnu upotrebu,
al ne mogu da zamislim da radim sa plastikom
 
hehehehe drago mi je sto sam medju Vama :)
boje koje koristim su star brite i intenze,mada ja najvise koristim star brite zato sto brze radim sa njima.
Plasticne tube su za jednokratnu upotrebu i odlicne su za pocetnike koji nemaju autoklav (sterilizator) mada i ja ih sve vise koristim,otpakujes,zavrsis sliku,bacis i nema ciscenja,pa sterilisanja :)
valjda sam ti nesto objasnio :)
 
hehehehe drago mi je sto sam medju Vama :)
boje koje koristim su star brite i intenze,mada ja najvise koristim star brite zato sto brze radim sa njima.
Plasticne tube su za jednokratnu upotrebu i odlicne su za pocetnike koji nemaju autoklav (sterilizator) mada i ja ih sve vise koristim,otpakujes,zavrsis sliku,bacis i nema ciscenja,pa sterilisanja :)
valjda sam ti nesto objasnio :)




reci mi kojom brzinom radish shta
i da li sve radish istom mashinicom?

znam kako izgleda koja igla za shta
 

Back
Top