NEMA ZVUKA NA KOMPJUTERU

rokobaric

Početnik
Poruka
1
evo kao sto i ime kaze nevalja mi zvuk (zvucnici su upaljeni,nisu smanjeni ni u traci ni nigdi,driveri su skinutu provjereno zvucnici rade na drugoj aparaturi nedaje mi nikakve znakove da nevalja zvucna,zvuk se ama bas nigdi ne pojavljuje-paljenje,gasenje,muzika,internet,video,filmovi bas nigdi)
WINDOWS 7
maticna-asus-p5pl2
intel 945PL+ICH
FSB 800MHz
PCI-E x 16/DDR2
GIGABIT LAN
ASUS CPU LOCK FREE
DUAL/SINGLE-CORE
ZVUCNA JE INTERGRIRANA I ETO NAKON PETODNEVNOG MUCENJA SAM ODLUCIO POTRAZITI POMOC ETO AKO MI MOZETE POMOCI BIO BIH ZAHVALAN!!!!!z:cry:
I JOS NESTO NA XP-U SAM IMAO SOUNDMAX ALI GA NA SEDMICI NEMAM PROBAO SAM I NJEGA STAVITI ALI NEMOGU NAC VERZIJU ZA 7-ICU
 
Poslednja izmena:
Kako mislis da imas zvuk ako nisi instalira drajvere za integriasanu zvucnu tj.SOUNDMAX,koliko vidim nemaju drajvere za OS windows 7 na asusovom sajtu,pokusaj sa drajverima od XP!
Ali na ovaj nacin:
Ubaci CD od maticne tu se nalazi drajver za zvuk,onda idi u device menager u kojem ces imati oznacene uredjaje za koje nije instaliran drajver,tu pronandji za zvuk i desni klik i update drajver (da pronadje drajver,podesi da trazi na CD od maticne)
 
Poslednja izmena:
imam slican problem...
instalirao sam drugaru win xp sp3 na komp ,ali on nema diskove od maticne i graficke.
za graficku sam skinuo sa net-a a za maticnu me malo buni sta od ponudjenog da skinem da bi komp dobro radio.
na asus sajtu za srbiju http://support.asus.com/download/dow...guage=lt-sr-sp sam nasao ali nisam siguran sta sve treba skinuti.
znam da treba skinuti drajver za zvuk, lan i za maticnu, ovde me buni ovo pod -bios,
da li je to drajver za maticnu ili se sa tim radi update bios-a?
naravno vidi se da je maticna--asus k8v-xe socket 754,
 
imam slican problem...
instalirao sam drugaru win xp sp3 na komp ,ali on nema diskove od maticne i graficke.
za graficku sam skinuo sa net-a a za maticnu me malo buni sta od ponudjenog da skinem da bi komp dobro radio.
na asus sajtu za srbiju http://support.asus.com/download/dow...guage=lt-sr-sp sam nasao ali nisam siguran sta sve treba skinuti.
znam da treba skinuti drajver za zvuk, lan i za maticnu, ovde me buni ovo pod -bios,
da li je to drajver za maticnu ili se sa tim radi update bios-a?
naravno vidi se da je maticna--asus k8v-xe socket 754,

Pa vidis u Device Manager sta ti fali od drajvera i to skines. Za zvuk i LAN ti treba 99%. A to za bios ti ne treba.
 

Back
Top