Studiranje u Minhenu, moj tip

Nije potrebna stipendija ali ti treba kinta u svakom slucaju.
Pocetkom godine pocnes da se dopisujes sa njima da bi poceo sa predavanjima u oktobru. Nije zeznuto, ukoliko ti se ne zuri. Polozis u septembru ispit iz nemackog ( nista posebno-polaze se na univerzitetu i ne dobijas nikakvu diplomu za to ) i ovde si. Za domove treba konkurisati sto ranije jer se ceka min. godinu dana.
Da li ce ti neki ispit biti priznat, koji si u SCG polozio, odlucuje profesor (uglavnom priznaju).
 
hvala bogu da je neko provalio koliko je minhen super grad za studiranje. i bas zbog toga sam i ja ovde.i sve ovo vreme pokusavam da nadjem nekog iz srbije ko ovde studira ali to je prosto nemoguca misija.stvarno neznam gde su svi ti srbi,nemoguce da niko ne studira.i onda sam videla ovo tvoje pismo i nemozes da zamislis koliko dam se iznenadila.zato ako i ti imas zelju da upoznas nekog iz srbije ruf mich an an 017628049408
 
Ako išta saznaš za taj Technische Univerzitet u Munchenu javi molim te. I ja bi želio upisati isti. Prošle sedmice sam u Briselu upoznao jednog momka iz amerike koji tamo studira za svoju drugu master titulu pa sad razmišljam i ja da tamo započnem novi master pošto za par sedmica završavam prvi.
 

Back
Top