U šta "investirati" novac od akcija javnih preduzeća

Put Ljubavi

Zainteresovan član
Poruka
104
Već sutra ili prekosutra na račune građana biće uplaćeno 1700,00 dinara kao ispunjenje obećanja koje je dala država pre godinu,dve od prihoda stečenih prodajom državnih preduzeća.
Najgore bi bilo kada bi naši građani taj novac potrošili na hranu (čvarke ili kajmak na primer) ili na odeću (kinesku) ili kondome umesto da se isti pametno investira u budućnost.Postavlja se pitanje u šta investirati toliki novac tj. u koju granu privrede ili ga jednostavno oročiti kod banaka gde bi se on sam da tako kažem množio.Ako ima nekih stručnjaka na forumu da daju savet bilo bih vrlo zahvalan.
 
Moj investicioni plan tim raspolozivim sredstvima ukljucuje kafane i loto-bingo kioske, pod uslovom da se ista ne presele sa mog racuna na racun kladionice, koja se nalazi u sastavu spomenutog ugostiteljskog objekta.
Ipak, sredstva koja nam je drzava "transferisala" su daleko ispod obecanog, i naivnima ocekivanog tako da ce se moj investicioni plan zavrsiti u vrlo kratkom roku... uracunajuci i taksi uslugu alkoholisanom investitoru, cela fiansijska konstrukcija ce biti zavrsena za tri sata, pola sata gore dole.

Nadam se da sam ovim biznis planom pomogao neodlucnim, mladim biznismenima u sta da "posade" enormnu kolicinu zivog kesha koju nam je drzava tako nesebicno stvila na raspolaganje.....
 

Back
Top