Пљуни и запевај..

На обнов Југославије спремни!

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Да ли се по вашем мишљењу може обновити Југославија,бар у границама РС,Црна Гора и Србија?

Ma kakvi bre, sta ti je, balkanski narodi ne zasluzuju bolje od ovog sta sad imaju, sav bonus su ispucali 90-tih.

Zato sam protiv, ako vec mora da je bude onda onim pitomijim narodima od nasih, koji ce hteti i znati da je cuvaju bolje od nasih, na primer Kurdi, Hutu, Zulu i sl...
 
Зато што су Јужни Словени на простору Балкана!

Ne zato, vec zato sto su UPUCENI JEDNI NA DRUGE.

I tako ce uvek ostati, ma koliko se nacionalisti koprcali.

Na kraju ce ekonomski zakoni nadvaldati nacionalna ludila i ovi danasnji "pravoverni" ce postati - smesni.

Ti sto su razbili Jugoslaviju su ostvarili svoj CILJ i sada ih vise nije toliko briga sta ce se desavati...

A danasnje drzavice su ipak suvise okrenute jedna prema durgoj u ekonoskom smislu da bi mogli mnogo i dugo da filozofiraju i igraju se nacionalizma i SAMODOVOLJNOSTI.
 
Ne zato, vec zato sto su UPUCENI JEDNI NA DRUGE.

I tako ce uvek ostati, ma koliko se nacionalisti koprcali.

Na kraju ce ekonomski zakoni nadvaldati nacionalna ludila i ovi danasnji "pravoverni" ce postati - smesni.

Ti sto su razbili Jugoslaviju su ostvarili svoj CILJ i sada ih vise nije toliko briga sta ce se desavati...

A danasnje drzavice su ipak suvise okrenute jedna prema durgoj u ekonoskom smislu da bi mogli mnogo i dugo da filozofiraju i igraju se nacionalizma i SAMODOVOLJNOSTI.

Управо тако разбили су Југославију да би од нас направили робове капитализму.
Исто се десило 1941 године само што се овај пут борба за слободу одужила.
 
Ne zato, vec zato sto su UPUCENI JEDNI NA DRUGE.

I tako ce uvek ostati, ma koliko se nacionalisti koprcali.

Na kraju ce ekonomski zakoni nadvaldati nacionalna ludila i ovi danasnji "pravoverni" ce postati - smesni.

Ti sto su razbili Jugoslaviju su ostvarili svoj CILJ i sada ih vise nije toliko briga sta ce se desavati...

A danasnje drzavice su ipak suvise okrenute jedna prema durgoj u ekonoskom smislu da bi mogli mnogo i dugo da filozofiraju i igraju se nacionalizma i SAMODOVOLJNOSTI.

Oni sto su razbili Jugoslaviju nikad i nisu imali nikakav cilj, vec bolesnu potrebu za unistavanjem, svega i svih, a ona nije nestala raspadom Jugoslavije, naprotiv, tim istim radikalnim delovima svih yu naroda koji su odgovorni za mrznju i rat unistavanja nikad dosta. Pokazali su to na terenu u nekoliko ratova do sada, pokazuju to i dan danas svojim ponasanjem, ne zele i ne umeju da prihvate mir i toleranciju.
 
Oni sto su razbili Jugoslaviju nikad i nisu imali nikakav cilj, vec bolesnu potrebu za unistavanjem, svega i svih, a ona nije nestala raspadom Jugoslavije, naprotiv, tim istim radikalnim delovima svih yu naroda koji su odgovorni za mrznju i rat unistavanja nikad dosta. Pokazali su to na terenu u nekoliko ratova do sada.

Narvno da su imali cilj!

I to ne jedan vec vise njih.

Prvi je bio da se ratosiljaju starih bombi i oruzja...

Drugi je bio da u bescenje kupe sve sto im se dopada na teritoriji bivse Juge..

I treci je bio taj sto im je ime JugoSLAVIJA oduvek veoma smetalo.

Ima sigurno i drugih koje mi smrtnici ne mozemo da dokucimo.
 
Narvno da su imali cilj!

I to ne jedan vec vise njih.

Prvi je bio da se ratosiljaju starih bombi i oruzja...

Drugi je bio da u bescenje kupe sve sto im se dopada na teritoriji bivse Juge..

I treci je bio taj sto im je ime JugoSLAVIJA oduvek veoma smetalo.

Ima sigurno i drugih koje mi smrtnici ne mozemo da dokucimo.

Ti pricas o onima koji su (mozda) hteli da se SFRJ raspadne, ali ja govorim o onima koji su sve sproveli u delo, neposrednim izvrsiocima - divljim domorocima.
 
Narvno da su imali cilj!

I to ne jedan vec vise njih.

Prvi je bio da se ratosiljaju starih bombi i oruzja...

Drugi je bio da u bescenje kupe sve sto im se dopada na teritoriji bivse Juge..

I treci je bio taj sto im je ime JugoSLAVIJA oduvek veoma smetalo.

Ima sigurno i drugih koje mi smrtnici ne mozemo da dokucimo.


Специјално Буш у свом разговору је појаснио :

"ЦИЉ ЈЕ БИО И КОНАЧНИ НЕСТАНАК ЈУГОСЛАВИЈЕ,ТО ЈЕ БИО НАШ ПЛАН ЗАР НЕ"
 
Признала је влада а не народ и то илегално јер није било гласање по којем би се народ изјаснио.И то ми је демократија...

Koliko znam i posle tog priznanja Đukanović je ubedljivo pobedio na izborima ... o čemu mi pričamo? Sve dok je on tamo bog i batina i dok se Crnogorci ***** po Beogradu na način na koji to rade i divljaju na turiste koji se zeznu da odu dole nema poente da se priča o bilo kakvom savezu i zajedništvu sa njima ...
 

Back
Top