Anoreksija i bulimija

Ja brzo mršavim i brzo se debljam, ali ne verujem da su to suvi kg, pretpostavljam da je voda u pitanju.
Ne znam, dešava mi se da se prejedam ili da gladujem, i tako u krug, mada to ima veze sa raspoloženjem, kada sam depresivna vola bih izjela, a leti jedem kao mrav.
Ne mislim da imam neki poremećaj ali obećala sam sebi da ću promeniti navike u ishrani i pojačati fizičku aktivnost...
 
Samo mi nije jasno kada neko vidi jako mrsavu devojku zasto je odmah prozivaju da je anoreksicna i da ima bulimiju.Pocinjem od sebe,jako sam mrsava i sasvim normalno cak i dosta jedem i nikad mi se ne desi da povratim ili da to pozelim,volela bih da se ugojim ali tako zivim..
 
joj ove linkove i slike shto ste postavljali...grozne su :(
ja ne znam nikoga anorexichnog..
ali kad ste prichali kako neko ne mozhe da se ugoji.. imam druga koji je oko 1.80m a ima 50-60kg.. znachi strashno.. lesh.. al jede nenormalno i nema shanse s ugoji..
 
ma da ima 2-3 god nego chula je skoro posle duzheg vremena pa se nalozhila.. z:lol:
ne seriiiii :D

o yeah :D dobra je rstva...znas ovu njegovu pesmu sto je izasla pre par dana za mixtape "ono sto osecam feat Bane(MVP) vidi koliko je vec meseci imam ja na kompu :)

92780931.jpg
 
-to nije tako strasni ja imam 1.80 i 68kg,i ocu da smrsam jos malo,za 1.80savrsena tezina tije 65,66kg

Hm? Mislim da ga malo pretera, i ja imam oko 180, i 70tak kilograma, ne znam tachnu brojku, pa imam prilichno vitku figuru. Mislim da se kod mushkaraca idealna tezhina rachuna kao visina - 100, dakle u mom sluchaju (i tvom) bi idealna tezhina bila nekih 80kg (shto je, po mojoj proceni, manje-vishe tachno).
 
u jeeeee, fak d nutricionizam.
za dorucak... 5 jaja, slanina, prsuta, malo leba i kajmaka, 2 solje mleka.
rucak: cufte, makarone, testenina samo opici, naravno posle dezert-puding !! ojsa.
vecera: casa surutke, slanina i jos malo slanine
jes, da ce da skoci holesterol meno, ali mladi smo xD ako se ne ugojite za mesec dana 5,6 kila nista niste uradili .zajebi bademe, kikiriki,orahe... :D
p.s. naravno, fizicka aktivnost je nepozeljna.
p.p.s. ovakvim tretmanom sam se ugojio 7 kg, prestao da treniram, a apetit ostao :)
 
Hm? Mislim da ga malo pretera, i ja imam oko 180, i 70tak kilograma, ne znam tachnu brojku, pa imam prilichno vitku figuru. Mislim da se kod mushkaraca idealna tezhina rachuna kao visina - 100, dakle u mom sluchaju (i tvom) bi idealna tezhina bila nekih 80kg (shto je, po mojoj proceni, manje-vishe tachno).

Pa,znas to ti sve zavisi.misicna masa je mnogooo teza od sala(ja cak mislim duplo ili tako nesto),pa ti to sve zavisi.Msm mozes da imas sto kila i 1.80metara pa da budes sve misic do misica.Pa onda moze cak da bude presudna i tezina kostiju(sto su ti teze kosti to boljez:))ako odredjujemo ko je debeo,a ko mrsav,a ko u srediniz:)z:)

u jeeeee, fak d nutricionizam.
za dorucak... 5 jaja, slanina, prsuta, malo leba i kajmaka, 2 solje mleka.
rucak: cufte, makarone, testenina samo opici, naravno posle dezert-puding !! ojsa.
vecera: casa surutke, slanina i jos malo slanine
jes, da ce da skoci holesterol meno, ali mladi smo xD ako se ne ugojite za mesec dana 5,6 kila nista niste uradili .zajebi bademe, kikiriki,orahe... :D
p.s. naravno, fizicka aktivnost je nepozeljna.
p.p.s. ovakvim tretmanom sam se ugojio 7 kg, prestao da treniram, a apetit ostao :)

I feel u,man i feel u
 
Poslednja izmena:
Sve je to lepo u teoriji, ali u praksi teshko izvodljivo. Ja u proseku jedem 2 puta dnevno, jer ustajem oko 2-3 popodne, doruchkujem do 3-4, ruchak mi je recimo u 10 uveche, a notju kad sednem za komp, zaboravim se, ili me mrzi da ustanem i odem po jelo, i onda prodjem bez vechera. Mada nonstop grickam neshto, chips, smoki, chokoladu, pijem dosta sokova, ili alkohola ako ima (upravo sam sljushtio jednu limenku Tuborga xd). Nezdrav zhivot ftw! )

Pa ja bih imala 300 kg kad bih se tako hranila :)))
Jedva i zdravom hranom [ u zadnja 3 mjeseca sam rigorozno promijenila ishranu] lichim na neshto. XDDDDD
 
isti problem isto radim i nema rezultata ali posle punoletstva i pijancenja i jedenja prasetine 3-4 dana kombinovano uz teretanu bez drugih aktivnosti dobio sam 2 kilograma!z:D

kad ne bi jeo prasetinu,ne bi mogo u teretanuz:)z:)2kg sala ili misica?
A,to sve zavisi od coveka do coveka kako se ko goji.Ja imam jednog ortaka jede ko tenk,a sav misicav.Pojede 3 puta vise od mene i onda ode na basket u podne,i vrati se kuci u 9uvece,u medjuvremnu nije sedeo sveukupno sat vremena.Ima nas raznih,za mene bi to bila smrtna kaznaz:)z:)
 

Back
Top