Spermić u kosi rado se nosi.... :P

šta ćete reći?

  • ...bila sam sa dečkom....damn....smotani dečko.... >:(

  • ....bila sam kod frizerke.....nije dobro utrljala penu za kosu.....damn....smotana frizerka.... >:(

  • ....jutros mi je na poslu vrcio jogurt kravica......damn....smotana ja.... >:(

  • ....dok sam dolazila vamo.....ptica mi se pokakila.....damn....smotana ptica.... >:(

  • ....nisam ja zeka je......damn....damn....smotani zeka.... >:(


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
7.738
Eve ovakoj pitanje za vi žemske.....
Tokom strastvenog felacia sa svojim dragim, usled velkog i intenzivnog hormonskog dejstva dolazi do pomeraja falusno-aksijalne ose, te do skretanja sa datog azimuta i elevacije, te s'toga jedan mali deo ejakularnog sadržaja dospeva na vašu jelte kosu....slučajno previdite to....i odlazite da se vidite sa roditeljima/prijateljima/rodbinom? Oni vas pitaju šta je to odgovori su ponuđeni u anketi....bidnite iskrene

p.s. zamolio bik mudaraciju....pošto mi je ovo prva tema na ovi vorum....da je ne maknu odmak.....pod izgovor bilo je....z:lol:
 
Eve ovakoj pitanje za vi žemske.....
Tokom strastvenog felacia sa svojim dragim, usled velkog i intenzivnog hormonskog dejstva dolazi do pomeraja falusno-aksijalne ose, te do skretanja sa datog azimuta i elevacije, te s'toga jedan mali deo ejakularnog sadržaja dospeva na vašu jelte kosu....slučajno previdite to....i odlazite da se vidite sa roditeljima/prijateljima/rodbinom? Oni vas pitaju šta je to odgovori su ponuđeni u anketi....bidnite iskrene

p.s. zamolio bik mudaraciju....pošto mi je ovo prva tema na ovi vorum....da je ne maknu odmak.....pod izgovor bilo je....z:lol:

Ma samo kaze da je stavljala penu za kosu i to..:ok: Naterao je decko i resen problem..:ok:
 

Back
Top