Zašto Papa pošto mrzi Srbe i samo želi njima da nanese bol, nije priznao Kosovo?

Ko koga više mrzi?


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znamo da zločesti Papa po cio dan smišlja kako sa napakosti Srbima, ništa drugo i ne radi i ne smišlja!

E sad, kako se nije dosjetio da prizna Kosovo, to mi nije jasno?

Pročitajte dobro anketu pa odgovorite na nju!

Sigurno su to neki opaki antisrpski razlozi?!? Kad neko prizna ne valja, kad ne prizna ne valja. Zašto ne valja niko ne zna, ali bitno je da Srbi imaju nekog da mrze i krive za sve.
 
Zašto Papa nije priznao Kosovo?

Да би ми лупали главу око тога, ето зашто. Држи нас тако у неизвесности до лудила, то је још један начин тортуре који је смислио, ђубре смежурано. Таман када човек мисли да злоба и префриганост Ватикана не могу даље... матори подигне игру на један потпуно нови ниво.
 
Да би ми лупали главу око тога, ето зашто. Држи нас тако у неизвесности до лудила, то је још један начин тортуре који је смислио, ђубре смежурано. Таман када човек мисли да злоба и префриганост Ватикана не могу даље... матори подигне игру на један потпуно нови ниво.

ha ha ha ha

:zskace:
 
Znamo da zločesti Papa po cio dan smišlja kako sa napakosti Srbima, ništa drugo i ne radi i ne smišlja!

E sad, kako se nije dosjetio da prizna Kosovo, to mi nije jasno?

Pročitajte dobro anketu pa odgovorite na nju!


Kako moze katolicki vodja da prizna jedinu muslimansku drzavu u Evropi ?

Cim ih pokrste u katolike bice i priznanje.

PS. nadao sam se da si bar malo inteligentniji....ali nazalost ...... dukljanin ko dukljanin da ne kazem bosanac....
 
Poslednja izmena:
Што, баш би било занимљиво гледати како се хришћани после скоро хиљаду година поново спајају у оно из чега су настали. z:mrgreen:

pa kako mogu ponovo da se spoje u isto kad su rimokatolici 'napredovali' tako brzo da kad bi Isus dosao papa bi Mu objasnio da su Mu metode zastarele i da je glupost sto je ljudima dao slobodu jer da im je papa nije oduzeo rimokatolicke crkve ne bi ni bilo, sto bi reko Dostojevski
 
Да би ми лупали главу око тога, ето зашто. Држи нас тако у неизвесности до лудила, то је још један начин тортуре који је смислио, ђубре смежурано. Таман када човек мисли да злоба и префриганост Ватикана не могу даље... матори подигне игру на један потпуно нови ниво.

:hahaha1:
 
Kako moze katolicki vodja da prizna jedinu muslimansku drzavu u Evropi ?

Cim ih pokrste u katolike bice i priznanje.

PS. nadao sam se da si bar malo inteligentnili....ali nazalost ......

ne znam procentualno ali raspitaj se koliko ima Albanaca rimokatolika?znam da nije zanemarljiva cifra
jeste da su se masovno poturcili ali ko zna ,nije njima problem da menjaju veru
 
pa kako mogu ponovo da se spoje u isto kad su rimokatolici 'napredovali' tako brzo da kad bi Isus dosao papa bi Mu objasnio da su Mu metode zastarele i da je glupost sto je ljudima dao slobodu jer da im je papa nije oduzeo rimokatolicke crkve ne bi ni bilo, sto bi reko Dostojevski

Не знам, не бих да се мешам у те ваше интерне размирице. z:mrgreen:

Ukrali su amerikanci a oni nisu latini :zskace:

Ја не бих био тако сигуран у то брате. :mrgreen: Сви путеви воде у Рим... :zskace:
 
Poslednja izmena:
ne znam procentualno ali raspitaj se koliko ima Albanaca rimokatolika?znam da nije zanemarljiva cifra
jeste da su se masovno poturcili ali ko zna ,nije njima problem da menjaju veru
Они који воде читаву причу код Албанаца су управо римокатолици.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top