Svi na pod

Poruka
18.529
SVI NA POD! je trenutno jedinstven projekat u Srbiji. SVI NA POD! nije i jeste bend. Ignorišući definiciju "benda" i neminovno određivanje pravca, te identifikovanje sa istim, grupa ljudi se okupila oko jedne ideje i jedne namere - stvaranje dobre muzike. Muzika bez pravila - ili sa pravilima, kako god da im se dopadne i kuda god da ih odvede. Inicijator - Petar Rudić - je nakon rada sa svojom grupom Mravi preneo zamisao nekolicini muzičara. Znajući da je biti sam, i sam stvarati, manje zanimljivo i sa manje boja, želeo je da tu svoju ideju i svoju strast podeli. Neverbalna komunikacija na probama i koncertima i interakcija sa muzičarima su ga začarale za ceo život i sada je u stalnoj potrazi za takvim iskustvima. Autori muzike koju Petar snima i producira su razni muzičari koji su svi pod okriljem ovog jedinstvenog dešavanja: Nebojša Anđelković - Shobaja (ex Mravi), Aleksandar Dervišević - Derwah (ex Mravi, Smoke`n`Soul), Milos Delić (ex Mravi), WoO (Belgrade Noise Society), Miloš Pajagić (Belgrade Noise Society), Jamal Al Kiswani (Belgrade Yard Sound System), Goran Milošević (Playboy, Naked), Zoja Borovčanin (Lira Vega, Tussilago), Zoe Kidah (Mistakemistake), Constructa (Mistakemistake), MC Milovan (Mistakemistake), Saša Ivanović - Matori (ex Mravi) i mnogi drugi su samo deo ekipe muzičara koji su uključeni u celu priču.



 
Одлично, баш лепо, креативно... а видим и јака имена су у питању, мистејк мистејк, мрави, ово оно... :zskace:
 
Ma moguće... baš ću se raspitati... drug mi narezao neke pesme i kaže jedva čeka album, još naglasio prvi... ma ko zna, a i ne briga me puno... :lol:

Volela bih da odem na tu svirku, ako budem mogla, pošto su i Pipsi tu blizu, dva dana pre, biće teško ići dva puta u Bg...ali ko zna, uz malo sreće...
 
zanimljiv bend, skupina iskusnih muzicara :)
svidjaju mi se pesme "carobni limun", "zlato", "afrikanac.." ali ima pesama koje nisu "my cup of tea"
gledah ih kao predgrupa "AIR"-u a na supernaturalu ih nazalos' propustih.
 
Dve blage oni nemaju,sto se mene tice, komotno mogu ruku pod ruku sa onim krsom tipa "Super s karamelom" i sl. Bransa 'bendova" koji traju sezonu- dve i potom muk...Klasika :mrgreen:
 
Nisam dosad čula ove ljude. :eek:
Sad na temi poslušah "Zlato" i baš mi se dopada. :heart:
Ali, moglo bi se reći da su modernizovan novi (stari) talas, što @Sid reče.
S tim što ja to ne dovodim u vezu sa neinventivnošću.
 

Back
Top