Druga strana side

Swerdlow

Primećen član
Poruka
610
http://rapidshare.com/files/323014937/Druga_strana_side.flv

Prevedeno.

DOKUMENTARAC U KOME HIV POZITIVNI ZAJEDNO SA VRHUNSKIM NAUČNICIMA (I JEDNIM NOBELOVCEM) RAZOTKRIVAJU SVE ŠTO SE SKRIVA O SIDI
Kao na primer da test na HIV virus uopšte ne ustanovljava nikakav HIV virus nego prisustvo antitela koja reaguju na neke proteine koji su sintetizovani u Abbott laboratoriji, a to bi po nekom koncenzusu (nikada dokazanom) trebala da bude reakcija imuniteta kada bi u telu bilo HIV virusa. I sve se to veštačkim putem stvara u laboratoriji. To je zapravo test na specifična antitela koja nemaju nikave veze sa HIV-om jer HIV nije nikada bio izolovan.
Da bi se potvrdio neki dijagnostički test po svim standardima mora se pokazati da pacijenti sa pozitivnim testom imaju virus u sebi, a sa negativnim da ga nemaju. To ovde nikada nije učinjeno jer se virus uopšte ne može pronaći kod pacijenata koji su „pozitivni” na test.

HIV nikada nije pronađen ni u jednom čoveku.

HIV testovi proizvode ljude „obolele” od SIDE.

HIV „pozitivni” ljudi umiru od „lekova” protiv SIDE.
 
Pa ako je dronfulja fakat imuna, gde lek dosada?

Uzmu joj koju kap krvi, malo kostane srzi (mogu usput i da koriste njene usluge :) ) i pravac -laboratorija, istrazivanje i spas milonima dusha.

Mislim da je ta prica o imunitetu obicna patka... ili montirana prica da se pruzi nada obolelima.
A moguce i da je dronfulja sebi marketinga pravila... :)
 
http://rapidshare.com/files/323014937/Druga_strana_side.flv

Prevedeno.

DOKUMENTARAC U KOME HIV POZITIVNI ZAJEDNO SA VRHUNSKIM NAUČNICIMA (I JEDNIM NOBELOVCEM) RAZOTKRIVAJU SVE ŠTO SE SKRIVA O SIDI
Kao na primer da test na HIV virus uopšte ne ustanovljava nikakav HIV virus nego prisustvo antitela koja reaguju na neke proteine koji su sintetizovani u Abbott laboratoriji, a to bi po nekom koncenzusu (nikada dokazanom) trebala da bude reakcija imuniteta kada bi u telu bilo HIV virusa. I sve se to veštačkim putem stvara u laboratoriji. To je zapravo test na specifična antitela koja nemaju nikave veze sa HIV-om jer HIV nije nikada bio izolovan.
Da bi se potvrdio neki dijagnostički test po svim standardima mora se pokazati da pacijenti sa pozitivnim testom imaju virus u sebi, a sa negativnim da ga nemaju. To ovde nikada nije učinjeno jer se virus uopšte ne može pronaći kod pacijenata koji su „pozitivni” na test.

HIV nikada nije pronađen ni u jednom čoveku.

HIV testovi proizvode ljude „obolele” od SIDE.

HIV „pozitivni” ljudi umiru od „lekova” protiv SIDE.

Nesto sa tom bolesti od pocetka nije u redu.

Ni ja ne verujem da ona postoji.

Iz mnogo razloga.
 
Dobijesh neku banalnu vakcinu u detinjstvu a u njoj jednu komponentu koja samo lezhi godinama i cheka aktivator u vidu neke druge vakcine ili nekog preparata koji unesesh u organizam kasnije.
Kad odgledash emisiju iz 96. bice tu puno toga jasnije.

Ili bar shvatish da ti nishta vishe nije jasno.z:)
 
Pa ako je dronfulja fakat imuna, gde lek dosada?

Uzmu joj koju kap krvi, malo kostane srzi (mogu usput i da koriste njene usluge :) ) i pravac -laboratorija, istrazivanje i spas milonima dusha.

Istina, ali svetskim vodjama nije u interesu da se pronadje lek, jer su oni ti koji su stvorili virus, a sve u cilju depopulizacije svetskog stanovnistva. Kako najlakse ubiti milione ljudi? Napraviti smrtonosni virus koji se prenosi nekom uobicajenom radnjom (u ovom slucaju seksualni odnos), ali virus koji ne ubija odmah, nego kroz nekoliko godina, da bi taj zarazeni preneo bolest na sto vise ljudi.

To je bar moja teorija.
 
Istina, ali svetskim vodjama nije u interesu da se pronadje lek, jer su oni ti koji su stvorili virus, a sve u cilju depopulizacije svetskog stanovnistva. Kako najlakse ubiti milione ljudi? Napraviti smrtonosni virus koji se prenosi nekom uobicajenom radnjom (u ovom slucaju seksualni odnos), ali virus koji ne ubija odmah, nego kroz nekoliko godina, da bi taj zarazeni preneo bolest na sto vise ljudi.

To je bar moja teorija.

Aj vidi na wikipediji koliko je stanovnika na planeti bilo kada je pronadjen virus, a koliko ih ima sada kada "virus caruje planetom"....
Nije rec o smanjivanju broja stanovnika... rec je o biznisu... Radi farmaceutska mafija posao da ne moze bolje... Nesto slicno kao sa svinjskim gripom. Nema tu niceg natprirodnog, nikakvih cipova ili tome slicno...
Kao sto sam juce (ili jutros) rekao Demiju... Da ne bih dobio otkaz na poslu, jer nema posla, mora nesto da shebem od onoga sto radim.....
 
Shto je samo malo kvarno ako nisi zaposlen u zdravstvu.
Ako jesi to je onda jako kvarno .

Uzhasavajuce, dodao bih.

Dodushe zaye6ano je i ako popravljash liftove ili ako si skretnichar .

Hm ... uvek je zay ebano
 
Ma pusti ti zdravstvo... Ja pricam o farmaciji... Nije ista stvar... Farmacija je unosan biznis.
Doktori ce da imaju dovoljno posla i bez novih bolesti. A cak sa tim novim bolestima, oni nista vise novca ne zarade, nego jos rizikuju i svoje zivote (u slucaju da je neka opasna bolest). Placa ih drzava i imaju fiksne cene... dok farmaceutske kuce zaradjuju od prodaje lekova...
A i to shebavanje o kom ja pricam... Ne mislim na unistavanje svega sto radi normalno... pa tako bih delovao nesposobno svom poslodavcu i svejedno bih dobio otkaz... :) Mislim na nesto malo, sitno, al bitno... :)
 
I Hepi i Hajpi su upravu. xD

Mislim obe vase teorije bi mogle biti tacne,posto ne idu jedna protiv druge a na kraju svi dobiju sta su zeleli... Farmaceutske kuce dobiju pare,a svetske vodje manje stanovnika...kako bolesno ***. :eek:
 

Back
Top