Šta gledate? Omiljeni film, serija, emisija.....

Šta gledate? Koji vam je omiljeni film? Najdraža serija......najinteresantnija emisija, rijaliti šou....šta mislite o farmi? Jeste li gledali? Pa NAVALITE.........=)))))))
Farma je cisto sranje po meni mrzim je,od filmova uglavnom horore pa sve ostalo sto mi se svidi :D
Serije...hmmmm.....hmmmm....pa.....ae....da kazem.....erm....."kasandra"
Ako se jos pusta na TV xD
 
Sta iz kje,nzm to sam gledao jos kada sam bio u 2razred mozda i pre...sad sam 3god odkud se secam tako se zvala serija valjda....
kasandra2-1.jpg

E bas ovo :D
 
Onaj shto spomenu mucke da dobije od svakog reputaciju pod hitno !

A tu su josh : Crna Guja ( svi serijali , iako je prvi slabiji) , Alo-Alo , Nepristojni Ljudi , Beni Hil , ukratko , Britanci prave najbolje serije .

Hvala za rep...z:)
Zaboravi i ja da dodam Alo-Alo, Nepristojne ljude, a kao sto sam vec 100 puta ponovio Britanci su majstori za humor...
 
Moja malenkost odavno nije videla film, emisiju ili seriju za sta krivim moju aktuelnu jurnjavu oko vize za Veliku Britaniju. Medjutim, to ne znaci da moja malenkost ima bilo kakvu zamerku vezanu za pomenute nacine upraznjavanja slobodnog vremena.

Svojevremeno sam gledao dosta, kao mali bas dosta. Gledao sam i one latino-americke secam se. Esmeralda bese, da, onomad kad su pocele sirene da se cuju napolje a mi se okupili pored telivizore. I bas sam bio tuzan kad sam narednog dana propustio reprizu u kojoj je Hose Fernando pao sa konja i izgubio vid. Mislim da to nikada necu prezaliti.
 
Šta gledate? Koji vam je omiljeni film? Najdraža serija......najinteresantnija emisija, rijaliti šou....šta mislite o farmi? Jeste li gledali? Pa NAVALITE.........=)))))))

Filmovi:Bullet, Kum trilogija, Nebesko kraljevstvo, 300, Gospodar prstenova trilogija,
Serije:Princ od Bel Era, Porodicno blago, volim i South Park da pogledam
A omiljena emisija mi je Luda kuca, na Kosavi.Znaci, ono je jebeni urnebes.z:mrgreen:
 
Šta gledate? Koji vam je omiljeni film? Najdraža serija......najinteresantnija emisija, rijaliti šou....šta mislite o farmi? Jeste li gledali? Pa NAVALITE.........=)))))))

Farma je sranje.
Veliki brat masonsko ispiranje mozga.
Fajront republika-stari serijal je bio bolji, ali nije ni ovaj loš.
Omiljena serija:Smolvil, ćkeMu i Alo,alo.
Omiljeni film:Scarface,The Godfather
Muzka:mrzim folk, turbo folk i ostale grand stilove, a volim rok,hard rok, metal, donekle i pank
 

Oooh, Dexter? Niiice.

Ja, ja mnogo volim da gledam serije, odgledala sam tonu njih (Vesele Sedamdesete, Monk, Weeds, Skins, Gossip Girl, The Nanny, The Cosby Show, Heroes, Nip / Tuck, Ren & Stimpy, Bitange & Princeze, Californication, The War At Home, Everybody Loves Raymond itt), ali omiljene, ubedljivo Lost, Greek, Desperate Housewives, South Park i Simpsonovi.
A filmove slabo gledam, a i kad ih odgledam, ne oduševim se ni od jednog posebno.
Amadeus, od 3 sata nije loš, eto.
The Illusionist i Hide & Seek. I Paklena Pomorandža. Iiiii Equlibrium.
Emisije? Forensic Factor, Diaries Of Death, Braniac i Mythbusters.
 

Back
Top