Homeopatija

Barkman

Obećava
Poruka
84
Pozdrav svima

Zanima me vaše mišljenje o homeopatskom pristupu. Već dva veka se u vezi sa homeopatijom javljau kontraverze.
Za mene kao zdravstvenog radnika školovanog u duhu moderne medicine zvuči kao šarlatanstvo. Međutim budući da moderna medicina nije dala rešenje mojih problema, nameravam se po savetu mojih kolega obratiti za pomoć homeopati.
 
Nisam jos bila, ali ozbiljno nameravam to da ucinim, pa cu oceniti vredi li se upustati u istu. Upravo iz razloga sto vidim da klasicna medicina ne moze uvek dati zeljeno resenje, cesto ni adekvatno objasnjenje na pitanja koja postavim zeleci da se informisem.
 
Ја верујем у све врсте медицине и западну и источну, биљну, хомеопатију.....само да нису шарлатани у питању који хоће да Вам узму новац ни за шта.
 
Potpuno je podrzavam a ne vidim zasto bi uopste postojalo dvoumljenje u vezi toga kada je u naprednijim zemljama ona uvedena kao jedna od mera lecenja koje pokriva zdravstveno osiguranje !!!!
Pritom,znam vise ljudi koji su bili na terapiji homeopatskim lekovima od kojih im je bilo bolje.
Tek kada mi neko da konkretne razloga zasto ne bih trebala u to da verujem,prestacu.
 
Potpuno je podrzavam a ne vidim zasto bi uopste postojalo dvoumljenje u vezi toga kada je u naprednijim zemljama ona uvedena kao jedna od mera lecenja koje pokriva zdravstveno osiguranje !!!!
Pritom,znam vise ljudi koji su bili na terapiji homeopatskim lekovima od kojih im je bilo bolje.
Tek kada mi neko da konkretne razloga zasto ne bih trebala u to da verujem,prestacu.
Колегинице, будите љубазни па набројте "напредније земље" у којима обавезно здравствено осигурање покрива хомеопатско лечење? За земље у којима је покривено допунским (додатним) осигурањем знам...:)
 

Back
Top