Pitanje za Moderatore/Administratore

Jes da ovde nisam mod, a od admina sam daleko ali vrlo dobro znam zasto je ta tema izbrisana.
U bliskoj prolosti foruma postojao je podforum 'religija' na kom je bilo mnogo rata (doslovno).
Sve zive vere i nacionalnosti koji su raumeli srpski jezik su tu upadale.
I onda taj podforum prvo bi zakljucan (kao da se sredi) i posle otkljucan a onda zauvek izbacen sa ovog foruma.
I od tada pa nadalje zabranjeno je otvarati teme koje se ticu verskog i religijskog sadrzaja.

Valjda je bilo dovoljno.
 
milelo:
Ma mmuka je čoveče davinistima jer ih se razotkriva, pa polude to zveri. Temu možeš čitati na filozofiji tamo su je "sakrili" i naravno zaključali. Sve je to dokaz koliko ih peće istina.

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=50233

like Kuli said ovo nije Forum Religija niti bilo sta slicno jasno je da treba polemisati sa naucne strane postojanje Tvorca,ne znam da li je neko od vas pametnica video istu ali potpuo istu temu na Filozofiji,Prirodnim naukama i Religiji dakle ona je sadrzala samo beskorsino svadjanje bez ikakvih pravih argumenata stoga nema razloga da budete u cudu jer takva tema nema sanse da kalja forum koji treba da sadrzi polemisanje na naucnoj osnovi
Poz
 
fosilvaso:
maral86va:
sadrzala samo beskorsino svadjanje bez ikakvih pravih argumenata

šta su to pravi argumenti, tj. ko postavlja kriterijume za to!!??

ok ti stvarno mislis da je ta tema trebala da bude u ovom forumu ili si tek od par meseci ovde ili ti je promaklo da je u Religiji postojala ta tema i da je zbog te teme zakljucan ceo forum
jako mi je zao sto se ne slazes sa mnom ali ja mislim da ta tema ovde ne pripada
 
maral86va:
fosilvaso:
maral86va:
sadrzala samo beskorsino svadjanje bez ikakvih pravih argumenata

šta su to pravi argumenti, tj. ko postavlja kriterijume za to!!??

ok ti stvarno mislis da je ta tema trebala da bude u ovom forumu ili si tek od par meseci ovde ili ti je promaklo da je u Religiji postojala ta tema i da je zbog te teme zakljucan ceo forum
jako mi je zao sto se ne slazes sa mnom ali ja mislim da ta tema ovde ne pripada

ko i zašto je 'zaključao' ceo forum, niko nikoga ne tera da ulazi u tu temu ako mu se ne sviđa šta se tamo piskara...Zar se ne može naučno raspravljati i o Religiji?
to me podseća na ona vremena kada je samo zbog jedne štamparske ili namerne greške povučeno celo izdanje nekih novina.
PS: mene lično ne pogađa što je ta tema izbačena, tek tako razmišljam....
 
A sta mislis ko moze zakljucati ceo forum?
I sigurno je imao razlog, a veruj mi potpuno je u pravu, za to

O religiji se ne moze naucno raspravljati jer tu nema sta ni da se otkriva ni da se istrazuje sve je onako kako pise u bibliji pa ko hoce da veruje neka veruje (ne znam ko je ovo rekao ali je mnogo dobro: "Vera nas uci da sve sto znamo nije istina").

P.S. Podforum religija nije zakljucan vec kompletno izbrisan sa ovoga foruma.
 
Кулиража:
A sta mislis ko moze zakljucati ceo forum?
I sigurno je imao razlog, a veruj mi potpuno je u pravu, za to

O religiji se ne moze naucno raspravljati jer tu nema sta ni da se otkriva ni da se istrazuje sve je onako kako pise u bibliji pa ko hoce da veruje neka veruje (ne znam ko je ovo rekao ali je mnogo dobro: "Vera nas uci da sve sto znamo nije istina").
a jeste li vi čuli za onoga Blomrich-a(nek mi oprosti ako sam mu krivo naveo ime) koji je patentirao onaj točak prema opisu vatrenih kola iz Biblije? treba je proučavati: između redova...
 

Back
Top