digitalni andjeo 3 (drugi pokusaj)

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
Kao sto se moze videti i mi smo olako(cak smo i sami trcali ka njoj) upali u zamku koju nam je svima namenio tzv.Novi Svetski Poredak (u svim svojim oblicima i centrima moci a ima ih dosta)ciji je glavni gazda djavo,da nas prevari da se totalno nesmotreno upetljamo u nesto iz cega nema izlaza-za vecnost...u svoje stradanje...Pored mnogih sistema obmane:uvodjenje hiljada novih zakona i propisa pod parolom da su za nase dobro a koji sustinski oduzimaju ljudima jednu po jednu licnu slobodu,nametanjem poreza na sve zivo pod parolom:tako mora, i gde se putem raznih sredstava informisanja demonizuje svako ko razotkriva ta delovanja i kojima se ljudi plase raznim nesrecama (gripovi,kriza,terorizam,povratak u devedesete,....lista je predugacka..) polako se zatvara i sam prolaz kroz koji kad jednom prodjemo- nema nazad....u prethodna dva dela "digitalnog andjela" vec je ljudima razotkriven skriven broj 666 u sistemu barkoda koji je vec odavno nametnut celom svetu bez da uopste znamo(ili mozemo saznati) kako i zasto je uopste mogao taj broj da bude nekakav standard imajuci u vidu reci "Otkrovenja" gde se jasno kaze da ce u zadnjim vremenima ljudi biti zigosani znakom zveri ciji je broj 666 a koje je svim hriscanima sveta poznato...U ovom poslednjem trecem delu se pokusava pojasniti ljudima da je ,skoro je sigurno , zig zveri bas ulazak u biometrijski sistem koji nam je tako olako "prosvercovan" bez ikakvog prolaska kroz skupstinsku proceduru ili pitanja naroda o tome(a zbog cega su se svuda u svetu,cak i u nehriscanskim zemljama vodile zestoke borbe i demonstracije protiv toga jer je sistem sam po sebi mogucnost oduzimanja mnoogo licnih sloboda)...nama su to olako proturili vodajuci nas kao magarce sargarepom zbog nekakvih "viznih liberalizacija" koje ,nadam se da bar danas vidimo-nama sustinski nista ne znace..jer ce i dalje putovati ko je i do sad putovao-vrh vlasti i bogati pojedinci ...ostali su brutalno osiromaseni....shvatimo najzad da je sve ovo jedna predstava koja nas vodi u vecnu pogibao...najbolji nacin da se tako manipulise ljudima je odvracanje ljudi od Hrista i punjenje glave da im je "svasta potrebno" i to obavezno sistemom da je negde "nesto dzabe":pozajmi-trosi-ne misli na sutra...najlakse je manipulisati ljudima tako jer je to nacin kako dfjavo zavodi duse-prolaznim ovozemaljskim zadovoljstvima i skupljanjem materijalnih dobara koje niko ne moze da nosi sa sobom posle smrti...ali zato nosi cenu koju ce placati vecno zbog odricanja od Hrista....ne zaboravite....nije bogat ko mnogo ima vec kome ne treba puno...a djavo uvek sapuce:jos,malo ti je,uzmi jos,uzivaj,ne brini,Bog ne postoji,postoji samo tvoja ovozemaljska "buducnost"...a posle je kasno za sve...zato ljudi...MOLIM VAS pogledajte ovaj dokumentarac(kao i predhodna dva dela) i shvatite ovo ozbiljno jer nije sala....

zbog nemogucnosti da postavim direktan link(ne znam zasto) ukucajte u vasem google pretrazivacu:
digitalni andjeo 3 DEO stop biometrija 1 od 4.avi

i docicete do prvog dela filma (koji ima 4 dela od po desetak minuta)...
svako dobro od Gospoda i neka vam je gledanje ovog filma na spasenje!
 
Postoje i oni koji VERUJU u nešto i koji ZNAJU nešto.

sta god da mislis da znas,nikad ne mozes tvrditi da znas sta te ceka posle smrti....a ne bi mogao ni da se nazoves mudrim, pa cak ni pametnim,ako zanemaris obistinjivanje necega sto je proreceno pre skoro 2000 godina...ako hoces da sve shvatis kao salu ili slucajnost,po meni je to opet suludo buduci da,ako je vec bilo tacno ovo za tri sestice i zig,onda moze biti tacno i sve ostalo zar ne?a to znaci da se zanemarivanjem ovoga rizikuje vecno mesto negde gde,verovao da postoji ili ne,ne zelis da budes...tako da svakako,oprez te ne kosta nista za sada(bio vernik ili ne)...a sam proveri koliko ima istine u svemu ovome ako je istina ono sto trazis...a ja ti garantujem da ces,ako budes zaista hteo da spoznas Istinu(sto je zaista moguce samo kroz Hrista) vrlo brzo postati i sam Hriscanin...
 
Poslednja izmena:
da...i adam je "samo" pojeo jabuku zanemarivsi upozorenje koje mu je dato kao sto je nama danas dato Otkrovenje...

otkrovenje je knjiga simbola,
ne nipodastavam simbole vec kazem da je za plasenje ono sto se iza nnjih krije
kontrola koja ide do bizarnosti deluje mi ne samo bespotrebno vec banalno i mislim da njihova objasnjenja zasto nam treba biometrijski dokument ili cip mogu da prihvate samo neuki ljudi
 
otkrovenje je knjiga simbola,
ne nipodastavam simbole vec kazem da je za plasenje ono sto se iza nnjih krije
kontrola koja ide do bizarnosti deluje mi ne samo bespotrebno vec banalno i mislim da njihova objasnjenja zasto nam treba biometrijski dokument ili cip mogu da prihvate samo neuki ljudi

da,cak da nisi ni vernik vec prosecno inteligentna osoba,lako ces zakljuciti da je ovo,u najmanju ruku,jedna ozbiljno sumnjiva rabota zbog svoje velike mogucnosti manipulacije onoga u cijim je rukama taj ceo sistem...a cinjenica da mi zapravo NEMAMO POJMA ko stoji iza toga.. (e sad, kapiram da na pojedince nenormalno uticu fraze:"slobodan svet,EU porodica,"olaksavanje" zivota ljudima i dr nebuloze pogotovo kad dolaze od strane onih sto su nam "dobronamerno" uvodili sankcije ili nas bombardovali...ali sta se tu moze)...a cim postoji mogucnost zloupotrebe i mahinacije-zar nije razumno onda bar zazirati od toga?
 
da,cak da nisi ni vernik vec prosecno inteligentna osoba,lako ces zakljuciti da je ovo,u najmanju ruku,jedna ozbiljno sumnjiva rabota zbog svoje velike mogucnosti manipulacije onoga u cijim je rukama taj ceo sistem...a cinjenica da mi zapravo NEMAMO POJMA ko stoji iza toga.. (e sad, kapiram da na pojedince nenormalno uticu fraze:"slobodan svet,EU porodica,"olaksavanje" zivota ljudima i dr nebuloze pogotovo kad dolaze od strane onih sto su nam "dobronamerno" uvodili sankcije ili nas bombardovali...ali sta se tu moze)...a cim postoji mogucnost zloupotrebe i mahinacije-zar nije razumno onda bar zazirati od toga?

nebuloze.
smaraju vise s tom potrebom da kontrolisu.
jesi gledao film ekvilibrium?
 
Svakako, prelazak granice na časnu reč bio bi kud i kamo prihvatljiviji za učene. :mrgreen:

pa napunivsi ljudima usi raznim glupostima sve manje i manje sloboda imas,zar ne....sad sve funkcionise pod predpostavkom da si ti kriminalac ili "terorista" i ti se slazes stim...bez da se zapitas:a sta mene briga za vase paranoje(a nisu to vec smisljene predstave)...i non stop imas u stvari sve manje prava a sve vise obaveza(to mozes sam da proveris napravivsi poredjenja u svom zivotu)....i taj koji ti to radi te jos ubedio da je to "najbolje za tebe" u stvari....a imas odlican odgovor u Svetom Pismu sta ti se u stvari desava ali ti se ne svidja jer ne predvidja da imas "komfor modernog drustva" na koji si se navukao...i na koji te stalno navlace...a kad jednom udjes u taj sistem i postanes zavistan od njega-nema vise nazad...a ne mozes ni da se pobunis jer te samo taj koji kontrolise "iskljuci" iz sistema i nemas vise nista...a jedinog koji te je mogao spasti-Hrista si se odavno odrekao..pa te ceka patnja i na ovom i na onom svetu....
 
pa napunivsi ljudima usi raznim glupostima sve manje i manje sloboda imas,zar ne....
Naprotiv. Moje slobode su značajno porasle. Uključujući i pravo da prelazim mnoge granice samo sa ličnom kartom.
sad sve funkcionise pod predpostavkom da si ti kriminalac ili "terorista" i ti se slazes stim...bez da se zapitas:a sta mene briga za vase paranoje(a nisu to vec smisljene predstave)...
Ko je to tebi rekao? Ukoliko bi neko zvanično izrazio pretpostavku da sam kriminalac ili teorrista, imao bi ozbiljnih pravnih problema. Ova pravila su sa dva kraja. Nekada se smatralo da postoji malo kriminalaca i malo poštenih ljudi, dok je ostatak nekakva neodređena mešavina. Sada se smatra da postoji mali broj kriminalaca, dok su ostali pošteni ljudi.
i non stop imas u stvari sve manje prava a sve vise obaveza(to mozes sam da proveris napravivsi poredjenja u svom zivotu)....
Naravno da danas imam više obaveza nego što sam ih imao kao klinac. :)
Što se tiče prava, nekada sam imao pravo na rad. danas imam posao. Prilično fer pogodba, čini mi se.
i taj koji ti to radi te jos ubedio da je to "najbolje za tebe" u stvari....a imas odlican odgovor u Svetom Pismu sta ti se u stvari desava ali ti se ne svidja jer ne predvidja da imas "komfor modernog drustva" na koji si se navukao...i na koji te stalno navlace...
Ni na šta se ja nisam navukao. Rodio sam se u "komforu modernog društva". z:lol:
Svakako da u svetom pismu nema pomena o komforu modernog društva. Tad su još išli sa lopaticom da nužde u prirodi, što reče kolega Caliburn. z:lol:
a kad jednom udjes u taj sistem i postanes zavistan od njega-nema vise nazad...a ne mozes ni da se pobunis jer te samo taj koji kontrolise "iskljuci" iz sistema i nemas vise nista...
Ti izgleda živiš u zabludi da bi se sjajno snašao u kakvom nigerijskom selu. z:)
Takođe, postoje mnogi mehanizmi kojima civilno društvo značajno utiče na vođstvo.
a jedinog koji te je mogao spasti-Hrista si se odavno odrekao..pa te ceka patnja i na ovom i na onom svetu....
Gde je Isus bio kad mi je bio potreban? z:lol:
S obzirom da je u onim vremenima imao prečeg posla, morao sam sam da se snađem, ali bar znam da ono što sam postigao dugujem samo sebi.
Znam da je marginalcima poput tebe teško da shvate, ali ljudi deluju u društvu kao deo celine. Rišćani su suviše zauzeti svojim spasenijem da bi pogledali okolo i primetili one kojima je potrebna pomoć. Kao i Isus, uostalom. Zato te pretnje o zagrobnim patnjama vidim kao eventualnu zlobnu osvetu eventualnog zlobnog, posesivnog i zavidljivog boga.
Ali, nema problema. rešili smo se HItlera, Slobe i mnogih drugih. Ako treba... tu je opet kuka i motika. :mrgreen:
 
Naprotiv. Moje slobode su značajno porasle. Uključujući i pravo da prelazim mnoge granice samo sa ličnom kartom.

Ko je to tebi rekao? Ukoliko bi neko zvanično izrazio pretpostavku da sam kriminalac ili teorrista, imao bi ozbiljnih pravnih problema. Ova pravila su sa dva kraja. Nekada se smatralo da postoji malo kriminalaca i malo poštenih ljudi, dok je ostatak nekakva neodređena mešavina. Sada se smatra da postoji mali broj kriminalaca, dok su ostali pošteni ljudi.

Naravno da danas imam više obaveza nego što sam ih imao kao klinac. :)
Što se tiče prava, nekada sam imao pravo na rad. danas imam posao. Prilično fer pogodba, čini mi se.

Ni na šta se ja nisam navukao. Rodio sam se u "komforu modernog društva". z:lol:
Svakako da u svetom pismu nema pomena o komforu modernog društva. Tad su još išli sa lopaticom da nužde u prirodi, što reče kolega Caliburn. z:lol:

Ti izgleda živiš u zabludi da bi se sjajno snašao u kakvom nigerijskom selu. z:)
Takođe, postoje mnogi mehanizmi kojima civilno društvo značajno utiče na vođstvo.

Gde je Isus bio kad mi je bio potreban? z:lol:
S obzirom da je u onim vremenima imao prečeg posla, morao sam sam da se snađem, ali bar znam da ono što sam postigao dugujem samo sebi.
Znam da je marginalcima poput tebe teško da shvate, ali ljudi deluju u društvu kao deo celine. Rišćani su suviše zauzeti svojim spasenijem da bi pogledali okolo i primetili one kojima je potrebna pomoć. Kao i Isus, uostalom. Zato te pretnje o zagrobnim patnjama vidim kao eventualnu zlobnu osvetu eventualnog zlobnog, posesivnog i zavidljivog boga.
Ali, nema problema. rešili smo se HItlera, Slobe i mnogih drugih. Ako treba... tu je opet kuka i motika. :mrgreen:

kako da objasnim nekome ko ima spektrum 48(i misli da je to vrh) sta je to 3d grafika...ocigledno-nikako...jedino sto mogu je potapsati ga po ramenu,cvrst stisak ruke i odsetati dalje svojim putem(kao i svaki posteni marginalac)..:sanke:
 

Back
Top