Тrnu mi prsti

kalikali

Zainteresovan član
Poruka
120
poz
da ne duzim mnogo
na levoj ruci vec izvesni period mi trnu mali i domali prst
znam da bih trebao da odem kod neurologa,ali bih mi vase misljenje mnogo znacilo pre odlaska kod istogz:)
 
I meni povremeno trnu prsti na lijevoj ruci.
U stvari... prije pola godine sam primijetio nelagodan osjecaj u malom i domalom prstu koji se sirio prema laktu. Nije posebno jak bol vec jednostavno nelagodnost.
Obzirom da sam pusac a i da imam nekih 'laganih' problema sa srcem pomislio sam da nije slucajno u pitanju kakva angina pektoris ili slicno. Posljednjih mjesec dana ne osjecam te promjene kao ranije. Mozda po nekad i to vrlo malo ali u poslednja dva mjeseca me je dva puta ukocilo u ledjima pa sam koristio onaj Rapten duo koji mi je pomogao.
 
Ортопед прво прегледа, евентуално упућује на МР, па ако сумња на неки неуролошки поремећај који није у вези са дегенеративним обољењем вратне кичме упућује на неуролога и, за сваки случај , неуролог одради ЕМНГ.
Значи, прво ортопед...:)
 
Нервус улнарис. :)
Сад да л' је врат или каналис улнарис код лакта ....како год, мора да се сними...ортопед и неуролог.....али пре ортопед.
 
Meni nije ni cudo obzirom da visim na kompjuteru po desetak sati.
A mozda sve to dodje i godinama.
Primjecujem jos da atmosferski pritisak igra vaznu ulogu u kompletnom stanju organizma.
 
Ортопед прво прегледа, евентуално упућује на МР, па ако сумња на неки неуролошки поремећај који није у вези са дегенеративним обољењем вратне кичме упућује на неуролога и, за сваки случај , неуролог одради ЕМНГ.
Значи, прво ортопед...:)

hihihhi, mora da si na specijalizaciji iz ortopedije...z:mrgreen:
I dalje glasam da prvo bude neurolog..znajuci ortopede oni prvo operisu pa pitaju ili kuckaju cekicemz:lol:
Ajde ne budi kao onaj prosli, vec zaborravljeni mod,pa da sankcionises i drugacija misljenja..
u svakom slucaju poseta lekaru je neophodna..:zjelka:
 
Нервус улнарис. :)
Сад да л' је врат или каналис улнарис код лакта ....како год, мора да се сними...ортопед и неуролог.....али пре ортопед.

ej mene kod lakta pocelo od skora da ziga,ne vrat
prvo su poceli prsti pa onda i lakat i kad nesto podignem osetim neku nelagodnost
 
1. hihihhi, mora da si na specijalizaciji iz ortopedije...z:mrgreen:
2. I dalje glasam da prvo bude neurolog..znajuci ortopede oni prvo operisu pa pitaju ili kuckaju cekicemz:lol:
3. Ajde ne budi kao onaj prosli, vec zaborravljeni mod,pa da sankcionises i drugacija misljenja..
4. u svakom slucaju poseta lekaru je neophodna..:zjelka:
1. Нисам
2. Чекићем куцкају неуролози, односно неуропсихијатри
3. Уозбиљи се док је време
4. Нешто си и погодио...:)
 
1. Нисам
2. Чекићем куцкају неуролози, односно неуропсихијатри
3. Уозбиљи се док је време
4. Нешто си и погодио...:)

1.dobro
2.znam sta sam mislio
3.vreme je slavlja, opusti se..
4.ja uvek pogadjam, tamo gde treba

5.castim neko cool pice..da iskuliramo..:bob:
 
Па ако је тако, онда могуће и даси нагњечио нерв лошим положајем руке док си спавао.
Или је нека дегенеративна промена лакта..
Ако ти се настави трњење још који дан (3-4) иди код ортопеда.
Прво код специјалисте опште медицине по упут.;)
 

Back
Top