"Pravoslavac 2010"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
Pravoslavac 2010

Srpski pravoslavni kalendar za 2010 (1.8Mb)



http://www.pravoslavac.land.ru/pravoslavac2010.exe



20100103093441.jpg
 
Vodite računa, ovo što je Master predstavio predstavlja kalendar-zilota florinaca i to one struje kojoj pripada samozvani Akakije srpski.....Proverio sam i pravoslavna srpska crkva ne stoji iza ovoga. Zvaničan kalendar SPC se nalaazi na oficinalnom sajtu SPC-a!!!!
 
Vodite računa, ovo što je Master predstavio predstavlja kalendar-zilota florinaca i to one struje kojoj pripada samozvani Akakije srpski.....Proverio sam i pravoslavna srpska crkva ne stoji iza ovoga. Zvaničan kalendar SPC se nalaazi na oficinalnom sajtu SPC-a!!!!
:lol:


Kakvi bre ziloti florinci,kakav bre Akakije srpski..ocemu ti pricas...?
...najbitnije..po cemu se to razlikuje ovaj kalendar od "zvanicnog"???


E da..a to sto ovakve .exe varijante kalendara nema na SPC sajtu..kapiram da je zbog toga sto ga oni nisu ni pravili,jer ovakav kalendar,za razliku od onih malih stampanih..ne mogu da prodaju!

Poenta...ja sam ovo okacio jer verujem da je pravoslavni kalendar,ne znam ko ga je napravio i ne zanima me,meni deluje sasvim o.k i koristio sam ga godinama unazad (2009,2008..) i nisam primetio nikakvu nepravilnost ili odstupanje od zvanicnog (malog stampanog)..tako da..ko zeli neka skine,a ko ne zeli...ne mora da skida i neka "vodi racuna" :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
E da..i zamolio bih moderatora da zakljuca ovu temu,jer nema tu o cemu da se diskutuje,vec..svi imaju dovoljno zdravog razuma,pa vodjeni istim neka sami donesu odluku da li ce skinuti kalendar ili ne.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top