Nase slike vol.2

Meni se prvo ucinilo kao da je rak sa telom u obliku srca, tipa ljubav ujeda ako ne pazis. A onda zagledah malo bolje i videh da u stvari vise vuce na krilato srce. Kezmanova tetovaza je previse upadljiva buduci da je obimna i da se nalazi na podlaktici. Suvise eksplictna buduci da je goli teks. Kaligrafija i tekst impliciraju na pravoslavnu veru, tekst eventualno na fudbalske sudije. I to je to, cela poenta. Jes da je malo dublja od one prve, al sra nje je sra nje iako je manje od veceg.

Kad god se bira iz kataloga uvek ce da bude klise, samo je pitanje koliko je relevantna. A meni se cini da su obe iz kataloga, ova prva sigurno, ali mislim da je i druga.
 
Poslednja izmena:
Ja bih istetovirala svoj odraz u ogledalu
malo ulepsan,doduse,i da lici onako malo na neko mitsko bice

mada ne verujem,i rupe na usima su mi se zatvorile,i to one koje sam busila sa godinu dana,sto govori o tome koliki sam ja egzibicionista
 
eve mene

Copy of IMG_0225.jpg
i evo pobednicke slike:mrgreen:
nakon sto je kreptoman bio izuzetno zao prema meni:(:(:(:(:(
Copy of IMG_0263.jpg
 
Meni se prvo ucinilo kao da je rak sa telom u obliku srca, tipa ljubav ujeda ako ne pazis. A onda zagledah malo bolje i videh da u stvari vise vuce na krilato srce. Kezmanova tetovaza je previse upadljiva buduci da je obimna i da se nalazi na podlaktici. Suvise eksplictna buduci da je goli teks. Kaligrafija i tekst impliciraju na pravoslavnu veru, tekst eventualno na fudbalske sudije. I to je to, cela poenta. Jes da je malo dublja od one prve, al sra nje je sra nje iako je manje od veceg.

Kad god se bira iz kataloga uvek ce da bude klise, samo je pitanje koliko je relevantna. A meni se cini da su obe iz kataloga, ova prva sigurno, ali mislim da je i druga.

I ja sam mislila da je skorpija ili tako neka zivotinjica...z:D Inace, ja bih se ubila da neko istetovira moje ime, majke mi...z:cry:
(Na stranu to sto je ruzno)
 
:sad2:
p.s-mamu ti:lol:
Ti ko da si na dopu majke mi ili psihicki sjebana...za razliku od proslih slika ovde skroz osamuceno i konfuzno delujes :think:
A kako delujem na proslim slikama,a geto?: per,per:
ma malo(:mrgreen: sam popila,a vodilo se pitanje da li voditi jednog druga na ispiranje,pa sam se malo zabrinula za njega:(


Pa dobro viš da su bili sve neki sokići na partiju , ja bi isto plakao. :(
covece,kakvo ti misljenje imas o meni?:mrgreen:
moguce da su joj nesto sipali u sok :( gde su bre ti kafici sto sipaju drogu u pice?
moja soba,dude:lol:
Kako bre sokici, zar ne vidish sheshirche - tekila znachi. (:
oko sokolovo:heart:
izmedju ostalog i tekila:mrgreen:
 

Back
Top