Nase slike vol.2

ae i ja 'ednu moju d' okacim... :sneskoz: z:lol:
 

Prilozi

  • Slika006.jpg
    Slika006.jpg
    33,3 KB · Pregleda: 44
Realno, obe strane su ubijale neduzne ljude, tako da mislim da je svaka dalja prica suvisna...

naravno da nisu iste...dok je JSO bio drzavna specijalna jedinica oformljena od strane DB-a OVK je bio teroristicka jedinica proglasena od USA do EU i naravno nase vlasti.Nemoj da pricas nesto u sta se ne razumes.

Vecina tih likova iz JSO-a je i dalje aktivna u nasim spec. jedinicama.
 
naravno da nisu iste...dok je JSO bio drzavna specijalna jedinica oformljena od strane DB-a OVK je bio teroristicka jedinica proglasena od USA do EU i naravno nase vlasti.Nemoj da pricas nesto u sta se ne razumes.

Vecina tih likova iz JSO-a je i dalje aktivna u nasim spec. jedinicama.

Ja sam samo govorio o tome sta su radili... To sto je JSO bila dravna jedinica ne znaci da treba da je podrzavam ako je lose stvari radila...
 
ode i ova tema u sunovrat spama
nazalost :(
Realno, obe strane su ubijale neduzne ljude, tako da mislim da je svaka dalja prica suvisna...

OVK je teroristicka organizacija koja je pobila gomile neduznih civila....
evo i danas pored OVK vec postoji oslobodilacka vojska Preseva,Bujanovca i Medvedje...i?
Zar vredi komentarisati? Tu teroristicku grupu naoruzava NATO kako bi radila na osvajanju svih teritorija gde zive Albanci (Makedonija,Srbija,Crna gora i mali deo Grcke). .....
S druge strane JSO je nesto sasvim drugo!
 

Back
Top