Nase slike vol.2

to je onaj nacin razmisljanja,koji nam daju nase babe,jedi dete,jedi,samo jedi,ajde jos jednu,pa da mi budes buckast kao Palma! a vidii ga kakav je,ko trudna krava,pile babino.
mladi to ne vole,pre ce te zajebavati ako si debeo/la,nego ak si mrsav/a. to je tako,jednostavno. uostalom,postoji i genetika,a ona je najvaznija.
pa sad,imao sam u srednjoj druga,koji je svake nedelje menjao svoj izgled,danas dodje sa stomacinom,sledeceg ponedeljka ga nema,ravan ko da nije jeo 2 dana.i tako menja kilazu,+10/-10 kila.
a ima nas,koji ne mozemo dobiti ni 3kg,ma koliko se trudili,jeli itd...takav nam metabolizam. sa druge strane,isto kao oni,koji imaju 100kg viska,a nemogu omrsaviti nikako...
ali vec smo sad skrenuli u neku drugu temu,predlazem da bude kraj price na ovu temu.

Slažem se, našim babama ako fino izgledaš premršav si, ali eto pokušaj da i njih razumiješ, one su te koje su početkom devedesetih čekale redove za hljeb i mlijeko čija je cijena u toku dana skakala do 5 puta, one znaju za glad, iz toga razloga je njima bitno da se mi tovimo toliko da ako se taj period ponovi, da nas može salo spasiti :lol: Kad malo bolje razmislim, nije nimalo naivno :lol:

A kao neko ko je dugo bio bitku sa debljinom, znaju ovi koji su malo duže ovdje, tačno je da je neko skloniji gojenju više, neko manje, a neko ne može da se ugoji...da je lako, svi bi bili lijepo građeni, ali može se postići to da normalno izgledaš, genetika, hormoni i ostalo, to su samo izgovori.

A gladovanje je uvijek greška, ne znam da si koliki karakter, ne možeš izdržati...
 
Nije da se hvalim...

Ali jeste, hvalim se :lol:

1010491_10204628575652277_1718737524422650665_n.jpg
 
Reck se iz Nikole Koja pretvorio u Bvanu.

:hahaha:

Svaka promjena, neki selebriti na kog ličim :lol:

sta sve nisam probao i gajnere i proteine,ma kakvi,nema sanse...:D 2-3 kila mozda prvi mesec i posle opet padnem na 66kg :D protiv prirode nemozes..

Treba da razumiješ da ono ka čemu ti težiš nije ništa neprirodno :) A isto tako mislim da si malo nestrpljiv, nije to bauk, samo treba malo više vremena no što ti sad misliš, prvi vidljivi rezultati se pojave tek za 3-4 mjeseca. Znam da je to puno, ali oni likovi što kače na yt one svoje "body transformation" snimke, pa većina njih je to postiglo koristeći steroide, ili to, ili su slagali da su se napucali za tako kratko vrijeme. Ali znam da se mogu napraviti rezultati i bez hemije.

Nisi jedini, znam masu likova koji su odustali poslije mjesec dva, jer nisu imali ocrtan biceps. Da je lako, svi bi ga imali, ali za to treba mnogo više vremena :)
 
:hahaha:

Svaka promjena, neki selebriti na kog ličim :lol:



Treba da razumiješ da ono ka čemu ti težiš nije ništa neprirodno :) A isto tako mislim da si malo nestrpljiv, nije to bauk, samo treba malo više vremena no što ti sad misliš, prvi vidljivi rezultati se pojave tek za 3-4 mjeseca. Znam da je to puno, ali oni likovi što kače na yt one svoje "body transformation" snimke, pa većina njih je to postiglo koristeći steroide, ili to, ili su slagali da su se napucali za tako kratko vrijeme. Ali znam da se mogu napraviti rezultati i bez hemije.

Nisi jedini, znam masu likova koji su odustali poslije mjesec dva, jer nisu imali ocrtan biceps. Da je lako, svi bi ga imali, ali za to treba mnogo više vremena :)
znam da treba vremena,ja sam se sa vremenom pomirio,imam mnoogo strpljenja.ali sa parama nemogu da se pomirim,nikako.pare su kljuc svega,ako nemas para,nes imat ni misice.dok sam imo,kupovao sve i svasta,kazu,gle ga ovaj bre,"povecao" se.i onda,par meseci posle toga,izduvao se. :dash: bam,bam haha :cool:
 
Slažem se, našim babama ako fino izgledaš premršav si, ali eto pokušaj da i njih razumiješ, one su te koje su početkom devedesetih čekale redove za hljeb i mlijeko čija je cijena u toku dana skakala do 5 puta, one znaju za glad, iz toga razloga je njima bitno da se mi tovimo toliko da ako se taj period ponovi, da nas može salo spasiti :lol: Kad malo bolje razmislim, nije nimalo naivno :lol:

A kao neko ko je dugo bio bitku sa debljinom, znaju ovi koji su malo duže ovdje, tačno je da je neko skloniji gojenju više, neko manje, a neko ne može da se ugoji...da je lako, svi bi bili lijepo građeni, ali može se postići to da normalno izgledaš, genetika, hormoni i ostalo, to su samo izgovori.

A gladovanje je uvijek greška, ne znam da si koliki karakter, ne možeš izdržati...

Sto bi reko nas narod:

Sta si to oslabio? - kad omrsas

Jes' to ojacao malo, a? - kad se ugojis.

Na kraju krajeva, jes odvratno kad muskarac koji je ceo zivot debeo izgubi kilazu. Izgleda ko da je bolestan...
 

Back
Top