susanbroad

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Da mozete, bilo sta, sta biste promenili na sebi?

Izbegnite odgovore tipa: Pokusavam da ne razmisljam o tome i da budem zadovoljan/na sobom i odgovorite jasno; mislim i na fizicke i na psihicke osobine, neke genetske karakteristike koje ste nasledili ili gestikulacione falinke i slicno.
 
Da mozete, bilo sta, sta biste promenili na sebi?

Izbegnite odgovore tipa: Pokusavam da ne razmisljam o tome i da budem zadovoljan/na sobom i odgovorite jasno; mislim i na fizicke i na psihicke osobine, neke genetske karakteristike koje ste nasledili ili gestikulacione falinke i slicno.

Promenio bih pdo broj jedan, stomace...Jes' da ovako izgleda ko jastuce i sve je mekano, al vise mi se svidjaju trbusnajci...
Ondak bi promenio oci, u plave, onako vodnjikave da mi budu...
Pa bi onda promenio bes...Ponekad imam izlive besa, a to mi nije bas svetla strana karaktera...
I ubacio bih neku osobinu da mogu da lepo prosudjujem ljudi...
 
Promenio bih pdo broj jedan, stomace...Jes' da ovako izgleda ko jastuce i sve je mekano, al vise mi se svidjaju trbusnajci...
Ondak bi promenio oci, u plave, onako vodnjikave da mi budu...
Pa bi onda promenio bes...Ponekad imam izlive besa, a to mi nije bas svetla strana karaktera...
I ubacio bih neku osobinu da mogu da lepo prosudjujem ljudi...

a mog'o bi da promenish i po neki padez z:lol:

p.s. drkam se samo, vidim da si iz Leskovca, nemoj da se ljutish z:mrgreen:
 
Vlado, na tebi bi samo lud nesto menjao. :heart:
Odnosno, menjala.
@topik
Ja bi izvrsila generalku na sebi.
A vi se potrudite da lepse odgovore skrojite, a ne samo da se pekmezite kako ne valja forum.
 
Da mozete, bilo sta, sta biste promenili na sebi?

Izbegnite odgovore tipa: Pokusavam da ne razmisljam o tome i da budem zadovoljan/na sobom i odgovorite jasno; mislim i na fizicke i na psihicke osobine, neke genetske karakteristike koje ste nasledili ili gestikulacione falinke i slicno.

ma promenila bi materijalno stanje
moram u la ;/
 
Ovako neka transformacija
RDJSplitSPL_468x351.jpg
 

Back
Top