Seka Aleksić

Poruka
2.090
Volim je mnogo!A vi,da li je volite? =)

seka%20aleksic_preview.jpg

 
Meni je ona odvratna! Pre neki dan menjam kanale na TV-u i imam sta i da vidim! Novo cudo zvano Seka Aleksic! Jos sad fura neki fazon, jaoj muka mi je. Kako neko uopste moze da slusa ovo? Гордончице, opameti se vec jednom i pocni da slusas pravu muziku! Ili ti ne gine ono sto ti vecina forumasa ovde predvidja.
 
Pa pazite ona sa svojih 100 kila i kusur zive vage dobro popunjava odavno neupraznjeno mesto srpske BBW/Fat heroine. Fetisha je na estradi mnogo, debljina i celulit su u usponu. z:D
 
Srpska folk pjevačica razmišlja i o kupnji kolica kako njena kujica ne bi prljala šapice. Nalakirala joj je nokte i kupila bundu od pravog krzna.

Bjonda je luda za pinky bojom, kaže Seka Aleksić za svoju čivavu. Nedavno joj je za noćni izlazak nalakirala nokte te je “ubacila” u torbicu Louis Vuitton. Psu su se raširile oči od straha vidjevši kako mu je “mama” kupila i bundicu od pravog krzna za 250 eura. Srpska folk pjevačica razmišlja i o kupnji kolica kako njena kujica ne bi morala prljati šapice. Američka glumica Tori Spelling tako je u šetnju po Los Angelesu vozila svoju sada preminulu kujicu Mimi La Rue. Mopsica od desetak kila odbijala je hodati, pa ju je “Donna” vozila.

 
Seka ume da ubode lepu pesmu ali mislim da se previse vinula u oblake i da je umislila da je VELIKA ZVEZDA, a to uopste nije. Ona spada u onaj tip zena koje su lepe ali koje toliko umeju da se upropaste sa "sve mi boje lepo stoje" da izgledaju UZAS!
Sa ovom novom frizurom stvarno ne znam sta je zelela da postigne ali meni je odvratna, mnogo joj bolje stoji onaj zenstveniji stil, i naravno da smrsa, ili bar da se ne uteze u one njene haljinice koje joj uzasno stoje.
 
Prestanite da otvarate teme sa svaku kafansku pevacicu pojedinacno...prosto...ima par pevaca/grupa koje zasluzuju temu samo za sebe...a u srbiji ih ima mozda 3 i to svakako nije niko iz granda... jednu temu o narodnoj muzici je dovoljna...
 

Back
Top