Perut...

Devojka27god:
Imam jos jedno pitanje. Pitala sam kolege, ne znaju sta salon znaci. Da li je kozmeticki, ili nesto drugo? Gde ga mogu naci u BG?
Unapred zahvalna.
jagodica:
idi u neki salon sa mikrokamerom tamo ce ti objasne

frizerski :) to su belo-plavo-crvene reklame zalepljene na neke frizerske salone (ovde imate pregeldm mirkokamerom). jedan od tih je u Dechanskoj, preko puta tunela. Ima i u 29.novembra preko puta Orla, pa jos nize, kod poslasticarnice.
Sad, meni su rekli da mi je bolje, ja sam kupovala to, koristila, a koliko je to stvarno tako ne znam : ) ova zean mi deluje OK i da nije prevarant, ali ko zna. Da, pregleda te dr. za dlake tj kutolog
 
:lol: :wink:

jagodica:
frizerski :) to su belo-plavo-crvene reklame zalepljene na neke frizerske salone (ovde imate pregeldm mirkokamerom). jedan od tih je u Dechanskoj, preko puta tunela. Ima i u 29.novembra preko puta Orla, pa jos nize, kod poslasticarnice.
Sad, meni su rekli da mi je bolje, ja sam kupovala to, koristila, a koliko je to stvarno tako ne znam : ) ova zean mi deluje OK i da nije prevarant, ali ko zna. Da, pregleda te dr. za dlake tj kutolog
 
Probala sam sve raznih preparata(ukljujuci i strani), nisam bila zadovoljna. Samo jedan, najbolji, preparat mi je resio problem, to je Mycoseb. To mi je preporucila frizerka, tako sam joj veoma zahvalna.

Ajde, probaj Mycoseb.
 

Back
Top