Tinejdzeri i politika ^^

Poruka
17.135
Ja reko da pitam kako su nasi tinejdzeri opredenjeni po pitanju politike?
Sta vi mislite kad cemo uci u EU z:mrgreen:


Ja iskreno ich ne volim ovu nasu politiku i hitro menjam kanal pre no bilo sta vidim cujem osetim i ostalo :)))

Elem, ne volim bas ni jednu stranku i radije sam svoj covek, cak i kad steknem punoletstvo inace za 7 dana :))) Necu glasati ni za koga z:hm:
 
u principu,sve sve,radilkali ne
tadic je po meni ok cika
samo da malo vise radi,malo manje prica i slika se,bilo bi jos bolje
i da je malo ostriji
a inace,vidim jeremica kao buduceg predsednika
on mi se tu cini kao najbolji:)
 
olos su svi manje vise...dobro LDP se izdvaja kao najveci i njih ne mogu da smislim pizdaimmaterina prodana!

od mutavog Voje koji je sada shatro patriota a dok je bio premijer najvise Srba je izrucio Hagu,Mladje koji moze da udje u ginisovu knjigu kao lopov koji nema konkurenciju i laze kako zine,Nikolica koji se do juce kleo u Seselja i bio protiv NATO-a a sada prvi trci u Brisel i Vasington i veci je shatro demokrata od Tadica i sad je za EU :roll: do mutavog Djindjica koji je zavrsio 2m pod zemljom... ofc sasvim zasluzeno pa do onog Slobe koji nas je zaebao al' o5 nije sva njegova krivica.

Generalno nama nece da krene na bolje dok neka vojna diktatura ne strelja sve sadanje politicare,tajkune i ne konfiskuje im pokradenu imovinu e tek tada se mozda i nesto promeni :) Jeremic mi je jedino ok stalno lupa packe Hrvatima i Siptarima.

generalno parola za sve politicare zadnjih 20 god je ko te yebao godinama yebace te opet
 
Poslednja izmena:
Politika je 90% lizanje dupeta sponzorima , a to ni ne vidimo .

Udaljavam se ot toga , glasacu na izborima i tolko .
Vishe znam shta ne volim nego shta volim .
Ali je politika postala najvazhniji i najsmrdljiviji temelj modernog drshtva .
 
Poslednja izmena:
Jednom kad sam isla na Moravu , prosle godine letos, bio je i Palma tu, sa jos nekim matorim dijabolama i jednom devojcicom, koja je mozda imala jedva sesnaes i vrlo malo garderobe i ovaj celavi masni ju je sve vreme drzao za koleno i onim kobasicama koje zove prstima pipkao za kosu, dekolte i de sve ne. Mislim cak da je teo da izgleda diskretno. ?
Smuci se tako nesto posmatracima.
 
Jednom kad sam isla na Moravu , prosle godine letos, bio je i Palma tu, sa jos nekim matorim dijabolama i jednom devojcicom, koja je mozda imala jedva sesnaes i vrlo malo garderobe i ovaj celavi masni ju je sve vreme drzao za koleno i onim kobasicama koje zove prstima pipkao za kosu, dekolte i de sve ne. Mislim cak da je teo da izgleda diskretno. ?
Smuci se tako nesto posmatracima.

Strasno. Meni je drug, koji je radio u Palminom kaficu, isto pricao da je odvratan...a i deluje tako.
 

Back
Top