gospodin savrseni

Ja ne kapiram zašto nesavršene traže savršenog, zašto one koje ne voze ni bajs ganjaju tipove sa dobrim kolima, zašto one koje žive sa roditeljima traže uspešnog i ambicioznog,zašto nadrdane smaračice traže duhovitog i zašto one koje se ni ne sećaju svih svojih kombinacija traže romantiku.
Tražite nešto u svojoj ligi i nalik vama pa će možda da vam krene.

Pa eto vidis,nije tako....vozim auto,imam stan i dobar posao iako sam student....imam puno prava da trazim nesto sto mi parira :sneskoz:
 
Pa eto vidis,nije tako....vozim auto,imam stan i dobar posao iako sam student....imam puno prava da trazim nesto sto mi parira :sneskoz:

Možda ne u domenu finansija i obrazovanja,ali očigledno je da tražiš nešto što ti na nekom nivou uopšte ne parira,inače ne bi otvarala ovakve teme na ovom mestu.
Možda je najbolje da sama dokučiš u čemu si to nerealna.
 
Možda ne u domenu finansija i obrazovanja,ali očigledno je da tražiš nešto što ti na nekom nivou uopšte ne parira,inače ne bi otvarala ovakve teme na ovom mestu.
Možda je najbolje da sama dokučiš u čemu si to nerealna.

tema se vise odnosi na stvar ukusa...romantican, neromantican......
tako da nista tu nije toliko nerealno, niti je ovo nabojano ne izvodljivo.
 
Ja sam sa 18 imao auto,i to ne bilo koji,sa 20 dobar posao,gajbu samo za sebe,krenuh i u privatni biznis,a onda sam se ozenio:ovca:

čitaj: za'ebo z:(

naravno...auto mi je ostavio deda koji je sebi kupio drugi,noviji,stan imam naprosto....dva stana,u jednom zive roditelji u drugom ja,a jedan do drugog su....radim i zaradjujem dovoljno da ne trazim kes od roditelja za gorivo,klopu,odecu.

Nemoj da se ljutiš, ali onda nemaš prava da zahtevaš ništa, jer ti je osim posla sve palo sa neba. I još jednom se naljuti ali ništa me na ovoj faking planeti ne nervira, nego kada neko tuđim k..... mlati po gloginjama i viče kako je on/ona veliki.....z;)

p.s. nemoj da shvatiš ovo zlokobno, već čisto kao najdobronamerniji savet....z;)
 
Poslednja izmena:
a to je zalosno,ali realno
Не, није.
Ја сам с годинама много захтевнија.
Не може ме задивити речима ни романтиком.
Ни новцем ни колима ни лепим манирима ни изгледом ни нежношћу.
Све се то може купити и одглумити.
 
Postoji li ambiciozan,romantican,lep i dobar decko,koji je u krevetu iskusan i pravi zavodnik?
Trazim li previse z:hm:

Nisam sigurna da ima onih koji ispunjavaju sve "zelje"...
A da ima takav, mislim da ne bi trebao da nosi nadimak Mr. Wonderful... :think:

Moj decko ne ispunjava samo predposlednju "zelju"... Nismo "probali", ali znam da je neiskusan... Nevin je, zato sto se boji toga :sad2:

Mislim da trazis previse z:lol:
 
Imala auto ili ne, zivela sa roditeljima ili ne, ima li to uopste veze sa temom....
Ja ako nemam auto i stan, onda nemam ni prava da imam pristojnog decka pored sebe, posto tako ispada.
Pa da,i ja sam to tako shvatio.Oni koji imaju stanove i kola,treba da to dupliraju sa njima slicnima,a oni koji to nemaju moraju naci iste takve.
Tema je otisla u tom pravcu.
Idem da jedem:rostilj:
 
Nisam sigurna da ima onih koji ispunjavaju sve "zelje"...
A da ima takav, mislim da ne bi trebao da nosi nadimak Mr. Wonderful... :think:

Moj decko ne ispunjava samo predposlednju "zelju"... Nismo "probali", ali znam da je neiskusan... Nevin je, zato sto se boji toga :sad2:

Mislim da trazis previse z:lol:

Ima ja sam imala do skora takvog, ali je isuvise malo stvari navedeno, posto je bio previse nerealno ambiciozan, dobar prema svima u istoj meri, pa i prema meni, pa sam tek posle skoro godinu dana shvatila da ja nemam nikakvo posebno mesto u njegovom zivotu i plus kakav god da je uvek postoje sanse da se apsolutno ne skontate, da bude mamin sin, da nemate o cemu da pricate i da vam se ni jedan stav ne poklapa
 

Back
Top