Problem ******....

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Eto i meni da se posreci,upoznao sam simpaticnu devojku,tj. na prvu loptu nikad ne bih rekao da je fizickim izgledom moj tip,ali nakon mesec dana mogu reci da mi je simpaticna,i tako da skratim,danas smo se sreli i hteo sam u startu da je poljubim u usta,mada mi je okrenula obraz...seli smo u kafic i rekao sam joj da mi da ruku,uzeo sam je za ruku i poljubio,samo sto je kod mene usledio kratki spoj i dzabe se ona trudila oko "francuskog" poljupca nakon 5 sekundi sam prekinuo stvar,ne znam koji mi je qurac bio...u svakom slucaju sad sam stigao kuci i posto se sutra ionako ponovo vidimo poslao joj poruku da treba vishe puta da ponovimo taj poljubac...ona je rekla da ne zeli nista sto je dobro da pokvari...
tj. da me shvatila da u tom trenutku stvar nije ispala kako treba.

E sad kad ovako razmislim zasto je doslo do blokade>Kad smo skupa ne osecam neku posebnu hemiju,nema leptirica u stomaku...a rekla mi je kako je imala 2-3 momka koji su je samo iskoristili...

Sta da radim,da vidim oce li se u naredne 2-3 nedelje nesto promeniti kod mene ili...?

Uochio sam kod sebe jos jedan trip,ona je madjarica i kad prichamo ne mogu toliko da budem opushten
i nisam u stanju da koristim neke fore kao u slucaju neke devojke koja pricha po nashki...sto sam zakomplikovao stvar...u svakom slucaju nisam tip koji bi da pojebe pa da nestane...a necu da je vozam...

Ortak me juche ubedio da je smuvam,dvoumio sam se...ne znam ni sam....
 
Jezicka barijera moze ali i ne mora da bude kamen spoticanja. Sve to zavisi od mnogo cega.
Ja na primer ne bih mogla biti sa nekim ko nije moje gore list. Da se razumemo, nisam protiv veza sa strancima, ali ja to ne bih mogla.
Na tebi je da razmislis sta ces i kako ces, sve sto bi ti mi rekli ionako ne bi mozda poslusao.
A i ta devojka se valjda pita za nesto, tj. odlucuje i ona hocete li nastaviti ili ne.
U musko zenskim odnosima treba biti maximalno iskren, nemojte povredjivati jedno drugo.
 
Izgleda da nece biti nista od veze zato sto sam ja preozbiljan za nju,tj. mozda ona za par godina bude slicnih razmisljanja kao i ja ali ko ce to da cheka...u svakom slucaju postoji i jezicka barijera...to je to.
 
Veruj mi da ni srpsko-makedonska veza nije bolja :zaljubljena: :lol:
Ali stvarno, ako je ne voliš, i lepo je što ne želiš da je iskoristiš, bolje se ne upuštaj u vezu-i razgovarajte otvoreno. Svako rešenje leži u prethodnom pažljivom saslušavanju obe strane.
 
Eto i meni da se posreci,upoznao sam simpaticnu devojku,tj. na prvu loptu nikad ne bih rekao da je fizickim izgledom moj tip,ali nakon mesec dana mogu reci da mi je simpaticna,i tako da skratim,danas smo se sreli i hteo sam u startu da je poljubim u usta,mada mi je okrenula obraz...seli smo u kafic i rekao sam joj da mi da ruku,uzeo sam je za ruku i poljubio,samo sto je kod mene usledio kratki spoj i dzabe se ona trudila oko "francuskog" poljupca nakon 5 sekundi sam prekinuo stvar,ne znam koji mi je qurac bio...u svakom slucaju sad sam stigao kuci i posto se sutra ionako ponovo vidimo poslao joj poruku da treba vishe puta da ponovimo taj poljubac...ona je rekla da ne zeli nista sto je dobro da pokvari...
tj. da me shvatila da u tom trenutku stvar nije ispala kako treba.

E sad kad ovako razmislim zasto je doslo do blokade>Kad smo skupa ne osecam neku posebnu hemiju,nema leptirica u stomaku...a rekla mi je kako je imala 2-3 momka koji su je samo iskoristili...

Sta da radim,da vidim oce li se u naredne 2-3 nedelje nesto promeniti kod mene ili...?

Uochio sam kod sebe jos jedan trip,ona je madjarica i kad prichamo ne mogu toliko da budem opushten
i nisam u stanju da koristim neke fore kao u slucaju neke devojke koja pricha po nashki...sto sam zakomplikovao stvar...u svakom slucaju nisam tip koji bi da pojebe pa da nestane...a necu da je vozam...

Ortak me juche ubedio da je smuvam,dvoumio sam se...ne znam ni sam....



Druze,da ti kazem nesto. Posle 2-3 momka koji su je ispalili,ona je wec "mozda" pocela da se razocarava u ljubavne stvari,i mozda joj treba neko da joj pokaze da ima drugacijih. Sto ti ne bi bio taj koji bi joj dokazao da moze da weruje drugima,mozda te woli i sta ako ta ljubav prema tebi jaca swakim danom? Sta ako joj tesko padne was raskid?


Jezicka barijera... Brate,to je znak da treba da budes originalan i drugaciji. Igras na drugom terenu i dokazi se drugacije. Mislim lako je biti u wezi sa srpkinjom,i furati te fore koje su zabavne,ali ona je madjarica i tebi treba druga strategija. Nisu fore one koje se cene u wezi,wec paznja,romantika,briga i ljubav prema dragoj osobi.


Uputi joj komentare wezane za njen naglasak (ako ga ima,posto je madjarica a prica srpski,werowarno ima naglasak)...


Swe u swemu,ti odlucujes. Mozda joj neko sad u owom periodu mnogo treba i mozda je tog nekog nasla u tebi.
 
Ja sam nju upoznao na faksu,prishao joj i poceli da pricamo...pozvao ja na picence...slabo se upoznajem
preko neta,vise volim ove tradicionalne nachine...

Problem i jeste u tome sto ona uopste ne zna srpski,znachi da je madjarica iz Srbije ne bi bio problem,ali posto je iz Budimpeste...bila je juche kod mene i sva je onako stisnuta,ja je zagrlim,ocu da je milujem,poljubim a ona sva onako ukochena,ja je pitam kao zasto si tako stisnuta,ona kao nista,nista...mozda ja ne mogu da chekam,takve sam prirode,volim kad napravim prvih 500 koraka u vezi da devojka napravi 1,tj. ako joj je stalo do mene nek se onda tako i ponasha,a sto se tiche mene
pa ja sam maksimalno pazljiv u vezi s' njom,kad smo skupa ne moze da se pozali da joj ista fali...
danas sam odluchio da je pozovem i da joj kazem da je bolje ostane prijatelji jer se ionako nista
posebno nije desilo medju nama...to je to...al' definitivno je za mene bitno da ta neka devojka pricha po nashki i da voli kad joj tepam "maco" (shalim se)...
 
Ja sam nju upoznao na faksu,prishao joj i poceli da pricamo...pozvao ja na picence...slabo se upoznajem
preko neta,vise volim ove tradicionalne nachine...

Problem i jeste u tome sto ona uopste ne zna srpski,znachi da je madjarica iz Srbije ne bi bio problem,ali posto je iz Budimpeste...bila je juche kod mene i sva je onako stisnuta,ja je zagrlim,ocu da je milujem,poljubim a ona sva onako ukochena,ja je pitam kao zasto si tako stisnuta,ona kao nista,nista...mozda ja ne mogu da chekam,takve sam prirode,volim kad napravim prvih 500 koraka u vezi da devojka napravi 1,tj. ako joj je stalo do mene nek se onda tako i ponasha,a sto se tiche mene
pa ja sam maksimalno pazljiv u vezi s' njom,kad smo skupa ne moze da se pozali da joj ista fali...
danas sam odluchio da je pozovem i da joj kazem da je bolje ostane prijatelji jer se ionako nista
posebno nije desilo medju nama...to je to...al' definitivno je za mene bitno da ta neka devojka pricha po nashki i da voli kad joj tepam "maco" (shalim se)...

e tako druze.pusti je,mislim da si doneo pametnu odluku,ipak jezicka barijera postoji,a da ne govorimo da nisi nista posebno osetio u vezi nje..mislim na te leptirice...:lol: slusaj svoj instinkt.neces se zeznuti..:ok:
 
A sto je ne naucis srpski? Mozda je stidljiva? A mozda ti previse si otvoren,mislim ako se malo poznajete,moze to pogresno da protumaci. Moj sawet,ne raskidaj i ako ste se skoro upoznali,nemoj odmah je grliti,ljubiti itd.itd.. wec polako,njoj je mozda swe to prebrzo. Elem,izbor je twoj. Drugi teren,druga taktika.
 
A sto je ne naucis srpski? Mozda je stidljiva? A mozda ti previse si otvoren,mislim ako se malo poznajete,moze to pogresno da protumaci. Moj sawet,ne raskidaj i ako ste se skoro upoznali,nemoj odmah je grliti,ljubiti itd.itd.. wec polako,njoj je mozda swe to prebrzo. Elem,izbor je twoj. Drugi teren,druga taktika.

Moram Romanticusa da poslusham,naci ce vec nekog boljeg od mene...
 
Nikada ne sazaljevaj onu drugu stranu, tj devojku u tvome slucaju, gore bi bilo da si sve prihvatio a u srcu je lagao, to je neshto mnogo, gore, jadnije,ne ljudski...Ako nisi bio zaljubljen, ako te nije ocarala, onda se ne kaj...Prebolece ona to, ako shvata, dobro je da si iskren bio, u suprotnom bi se josh vishe vezala za tebe i kad tad ti bi joj morao reci da je kraj, ako je ne bih voleo, ako to nije ona prava...Mislim da savest treba da ti je cista kao suza, dobro si odreagovao...:zpozdrav:
 
Zajebano,sad me zivka stalno...mislim da joj je tesko da prihvati cinjenicu da je gotovo,ali se u principu NISTA nije ni desilo...2-3 poljupca...veza koja je trajala 3 nedelje...dobro je sto pocetkom februara palim za inostranstvo,ko zna sta bi jos bilo.
 
Dobro je da odlazish, mislim zbog nje, tebi mozda i nishta ne znaci ako ti se nije dopala, a ne bi mogla ona nishta uraditi, pa i nije bilo nishta, par poljubaca ne znaci ljubav...Mislim da si dobro postupio, trebalo bi da ti je savest mirna...z;)
 
Da, u pravu si, ali njihove godine nisu da se vremenom zavoli, oni treba da se odmah vole, da se dopadnu jedan drugome, odmah , sada , tog momenta kada su zajedno, to su godine kada uzivaju sva cula, kada se leti i visoko i nisko,kada se u tom letu voli, voli...
Kada ljudi "postanu veliki", onda se voli na jedan drugi nacin i onda se moze vremenom zavoleti, kada covek gleda nekim drugim ocima...ne znam mozda greshim ali...ko zna ...
 

Back
Top