Kane Korso

Nazalost pas nece doci u moje ruke posto je nekim cudom promenjena odluka u poslednji cas.
Ne razumem toliku neozbiljnost i bezobrazluk sto vlasnika psa sto devojke koja je dala post na forumu.
jedna je prica DODJITE PO PSA I VODITE GA U UTORAK a druga je da se nakon 12 sati promeni odluka i da pas ode drugaru devojke koja je dala post....

moglo je da mi se javi..nije toliko skup telefon.

sta da kazem se da mi je jako,jako,jako zao....
 
I meni je žao što je tako ispalo... Ne sekiraj se, naći ćeš psa kakvog želiš. Sačuvaj kontakt i sa helideom i sa odgajivačem - verujem da si sada malko ljutnut njihovom odlukom/načinom itd,... al možda možeš sa njima da se dogovoriš za štene iz nekog budućeg legla...

Teja & zverovi
 
ne da sam ljut nego sam besan !

ali nema veze...nema potrebe da sirimo negativno...
najbitnije je da je kuca na dobrom mestu...

naravno da nema potrebe, i naravno da je kuca dobro i na dobrom mestu

sto bi bio ljut, ako si ozbiljan ljubitelj i potencijalan vlasnik, prvi ces biti kontaktiran kad naleti ovako nesto
pozz
 
Steta sto ti nije pao u vlasnistvo i ja zelim to stene ili rota.Ali ja neradim nigde a keva i cale nece da mi daju pare trenutno,posto mi placaju fax i za polaganje :( a pre bi uzeo psa nego uplatio za polaganje ili skolu koliko mi se svidjaju i koliko ih zelim u vlasnistvu,ali nazalost ne pitam se ja.Mora da ti je bilo jako tesko kada si saznao da ipak neces dobiti to stene ...zelim ti svu srecu u nabavci za cc.pozz
 
Steta sto ti nije pao u vlasnistvo i ja zelim to stene ili rota.Ali ja neradim nigde a keva i cale nece da mi daju pare trenutno,posto mi placaju fax i za polaganje :( a pre bi uzeo psa nego uplatio za polaganje ili skolu koliko mi se svidjaju i koliko ih zelim u vlasnistvu,ali nazalost ne pitam se ja.Mora da ti je bilo jako tesko kada si saznao da ipak neces dobiti to stene ...zelim ti svu srecu u nabavci za cc.pozz

Evo imam jaj preslatko štete da ti poklonim, ako želiš :super:
 

Back
Top