MASTURBACIJA

MisterRomantik:
Koje su vam najcesce fantazije dok onanisete?Da li u njima ima ponekad veoma perverznih stvari ili sam izuzetak..?

procitaj jucerasnji "blic"
redovno prazni kanale i mastaj.
ne brini svi smo pomalo "perverznjaci"

bolje "kljucaj" devojcicu redovno i nema greske,ali kad je situacija krizna "stisni"
 
iggymag:
galathea:
MisterRomantik:
Koje su vam najcesce fantazije dok onanisete?Da li u njima ima ponekad veoma perverznih stvari ili sam izuzetak..?
ne masturbiram, trudim se da upraznjavam sex kad god osetim potrebu, bolje je od samozadovoljavanja

Lako VAMA zenama...mi moramo i da vezbamo :lol: ...taki smo...
drugo je ako uvezbavas pred nastup, a sta ako samo izvodis solo tacku...?
 
galathea:
iggymag:
galathea:
MisterRomantik:
Koje su vam najcesce fantazije dok onanisete?Da li u njima ima ponekad veoma perverznih stvari ili sam izuzetak..?
ne masturbiram, trudim se da upraznjavam sex kad god osetim potrebu, bolje je od samozadovoljavanja

Lako VAMA zenama...mi moramo i da vezbamo :lol: ...taki smo...
drugo je ako uvezbavas pred nastup, a sta ako samo izvodis solo tacku...?

Da si musko, i ti bi radila isto...
Ne vuci me za jezik...
(pa posle Dlakavi nekuRturan)

Vas majke uce "da to nije lepo"...
Kako muskarac da zadovolji zenu ako sama nije razvila svoju seksualnost, da zna sta joj prija a sta ne?

Bez veze..
Svi volimo "s nekim" pa i onda s vremena na vreme "na ruke"...
 
galathea:
iggymag:
galathea:
MisterRomantik:
Koje su vam najcesce fantazije dok onanisete?Da li u njima ima ponekad veoma perverznih stvari ili sam izuzetak..?
ne masturbiram, trudim se da upraznjavam sex kad god osetim potrebu, bolje je od samozadovoljavanja

Lako VAMA zenama...mi moramo i da vezbamo :lol: ...taki smo...
drugo je ako uvezbavas pred nastup, a sta ako samo izvodis solo tacku...?


davno beshe soliranje...sada se moram spremati redovno pred nastup...nikad ne znash kad ce predstava koliko se ludo zivi...a opet osecam se kao pred premijeru pred svaku predstavu :? ...trema...izgleda nisam dovoljno poras`o(da ne pomisle ljudi da ne poraste mambo nedovoljno...nije da ga nema :lol: )...
 
iggymag:
apotekarka:
Mene nešto mrzi..... 8)

Ma verovatno ti nije po volji...meni moja kaze shto bi to radila kad sam ja tu :?: ... a ja opet ne mogu da kazem isto...mi vezbamo pa vezbamo :lol: ...imam druga koji kaze da ne vezba :shock: ...al` ga zovu Zeka :lol: ...mozda i zbog prezimena :roll:


E sad sam se setila, jednom sam to uradila sa mr good vibrations dok mi je muž bio na putu ali sam onda imana malecku grižu savesti pa sam ga odmah pozvala telefonom da mu sve priznam :lol: :lol: :lol:

On mi je rekao da me to neće spasiti da ga dočekam kako se tradicionalno dočekuju muževi sa terena :wink:
 
apotekarka:
iggymag:
apotekarka:
Mene nešto mrzi..... 8)

Ma verovatno ti nije po volji...meni moja kaze shto bi to radila kad sam ja tu :?: ... a ja opet ne mogu da kazem isto...mi vezbamo pa vezbamo :lol: ...imam druga koji kaze da ne vezba :shock: ...al` ga zovu Zeka :lol: ...mozda i zbog prezimena :roll:


E sad sam se setila, jednom sam to uradila sa mr good vibrations dok mi je muž bio na putu ali sam onda imana malecku grižu savesti pa sam ga odmah pozvala telefonom da mu sve priznam :lol: :lol: :lol:

On mi je rekao da me to neće spasiti da ga dočekam kako se tradicionalno dočekuju muževi sa terena :wink:

Eh ti tereni :roll:
 
shta je lose u mastr.

ako je radite previshe mozete da dobijete jako neprijatne rane :(
sex energija umesto da se gomila i da se usmeri ka reshenju, stalno curka...i nije vam niko potreban?
ako imate losu poziciju moze da vas boil kicma.
ima li jos?
 
jagodica:
shta je lose u mastr.

ako je radite previshe mozete da dobijete jako neprijatne rane :(
sex energija umesto da se gomila i da se usmeri ka reshenju, stalno curka...i nije vam niko potreban?
ako imate losu poziciju moze da vas boil kicma.
ima li jos?

u bre al` si nasilna...ili to neko treba da ti pokaze...
na suvo ne valja nikome...zapljunesh pa navali :lol: ...ili podmazivach...DIJAMANT...SUNCE...rastimo zajedno isto nije losh...puter....taman da se rastopi pre nanosa na `leba...pa dzem....malo sam se zaneo....da curka curka....al` kako sad to i da chmaki boli :?: :shock: ...sigurno si se saplela sa nechim iz KAMASUTRE :lol:
 
takva mi je poza...a sam jadna sada? jesam. a sta me boli uvo...nisam napredna !
a preterala sam...1000 puta...i eto ranica :((((( pa gljivice...od vlage...vama je organ otvoren pa je to lakse...aaa nekako se covek i zasiti!!1 nije to vise to..setim se sebe sa 14 godina..akko mi je sve ot bilozanimljivo..kako sam se nadala :(
a sada uradim reda radi skroz je trulo...nicemu ne vodi...bolje je bez.al sta cu.
 
jagodica:
takva mi je poza...a sam jadna sada? jesam. a sta me boli uvo...nisam napredna !
a preterala sam...1000 puta...i eto ranica :((((( pa gljivice...od vlage...vama je organ otvoren pa je to lakse...aaa nekako se covek i zasiti!!1 nije to vise to..setim se sebe sa 14 godina..akko mi je sve ot bilozanimljivo..kako sam se nadala :(
a sada uradim reda radi skroz je trulo...nicemu ne vodi...bolje je bez.al sta cu.

U chemu je problem naci nekog da te malo odmeni i neshto konkretno...nisi jadna...bjak ti je komentar...shta bi mi onda trebalo da kazemo...99% mushkaraca bi bilo jadno, a onaj 1% bi shatro bio nejadan jer lazu da ne rade to... ma oprezno vockice... vreme je da nadjesh nekoga za pomoc... ako na forumu nema nekog da ti izadje u pomoc, pa stvarno ne znam shta je ondak... cuvaj se :wink:
 
MisterRomantik:
Koje su vam najcesce fantazije dok onanisete?Da li u njima ima ponekad veoma perverznih stvari ili sam izuzetak..?

Izuzetak si, mnogo si brate bolestan a da ne pricam o tome da nemas ni trunku obzira prema ljudima i stvarima o kojima fantaziras.. :D

Ma salim se, pa naravno da ima u njima perverznih stvari.. zasto bih uostalom onanisao?!?!? :lol:
 
Micotakis:
Kad dr ne vide neku stetnost, sto bi drugi komentarisali, lose iskustvo i nepaznja je druga stvar, to se moze desiti i drugim nacinom... A ovo se cak i preporucuje :D

Prijatelju, totalno si van tokova. Najjeftnije i najbezbednije ti je da iskoristi$ prednost modernih tehnologija.
Za sve dechake i devojchice najbolji sajt ikada!!!
Bez ijedne jedine slike!!

www.solotouch.com

po$aljite utiske ovde... byebye

 

Back
Top