Aleksandar Tijanić: Srbija po meri 1.000 'zlatnih Srba'!

Taj naš rezultat naterao je B92 da u potrazi za rejtingom prikazuje „Velikog brata" i time ozbiljno naruši sopstveni identitet. Pink je posebna priča, jer smo naterali tu televiziju da sedam sati dnevno prikazuje „Farmu", a uveče da slika nesrećnice koje odgovaraju na pitanja da li su doživljavale orgazam dok ih je otac silovao. Ovakav razvoj Pinkove koncepcije dovešće do brazilskog sindroma, gde je voditelj tamošnje televizije u potrazi za gledanošću naručivao ubistva i snimao ih skrivenom kamerom. Protiv toga Srbija nema odbrane i mislim da će sledeće godine Pink čitav program zasnivati na „Farmi".

:D

za ovo je u pravu
 
Убеђен сам да је та цифра мало већа од те бројке 1000...
Све у свему, доста интересантан текст,
у ком се дотиче многих интересантних тема...
z:hm:

Ja kao njegov najbolji učenik znam svašta o njemu, on gotovo ništa o meni.
Stravično je zaniljiv novinar, čovek, polemičar, bolje je zakaćiti se verbalno samnom, no sa njim. Mada to nije pravilo, naprotiv.
Koga zanima, mogu da prenesem moj tekst o njemu iz NIN-a.
 
Aleksandar Tijanić: Srbija po meri 1.000 'zlatnih Srba'!

U Srbiji opstaje nepremostivi ponor između
„Hiljadu zlatnih Srba" - koji imaju sve - i običnog sveta koji nema ništa.
Naša deca će zauvek raditi za nadnicu za potomke tih „Hiljadu zlatnih Srba"


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ić:+Srbija+po+meri+1.000+'zlatnih+Srba'!.html

on kao potparol ds-a se verovatno racuna u srebrne srbe.

taj oce samo da bude zlatan, cista ljubomora ;)

kalif umesto kalifa!
 
Aleksandar Tijanić: Srbija po meri 1.000 'zlatnih Srba'!

U Srbiji opstaje nepremostivi ponor između
„Hiljadu zlatnih Srba" - koji imaju sve - i običnog sveta koji nema ništa.
Naša deca će zauvek raditi za nadnicu za potomke tih „Hiljadu zlatnih Srba"


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ić:+Srbija+po+meri+1.000+'zlatnih+Srba'!.html

ma da, sad nam je Tijanić kao otkrio Ameriku,rupu na saksiji,vruću vodu.....ne treba mi niko kao što je on da mi otvara oči, imam dovoljno pameti da vidim i sama kuda sve ovo vodi a ne da mi jedan režimski čovek govori ono što već znam... da bih ja rekla ‚‚E Tijaniću,svaka ti čast nek si im reko‚‚.......fuj....licemer...z:hm:
 
i meni se cini.

ili menja vladu

mada mi je vec dosta tih `sveznalica` opste prakse, a nama sve gore.

da je posten otisao bi u manastir do kraj zivota ili bar negde na farmu

Nezgodan je on igrač. Pokazao je hiljadu puta .što ne može milom- on rešava silom!
Za manastir nije-nema dušu! A na farmi --ko zna , možda bi se i snašao, jer voli da bleji!
 

Back
Top