Фашизам на делу -Западна Европа о Источној Европи!

ЕУ или Русија

  • ЕУ

  • Русија

  • ЕУ

  • Русија


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Веома интересантан интервију са Холандским политичким аналитичаром о уласку Србије у ЕУ .Наравно не само Србије него и осталих земља које су увелико чланице ЕУ
али то не заслужују јер су ,како аналитичар наводи,прљаве,заостале ИСТОЧНЕ земље
Које никада ни на првом месту нису смеле да уђу у ЕУ!

Једини разлог зашто су примљене,како аналитичар објашњава,јесте јер су бивше СССР
републике и тиме се утицај Русије смањује.

"Требали смо да будемо МИ заједно ,Западна Европа,никако нисмо смели да примамо у чланство Источно Европске земље јер су прљаве,заостале итд.."

Ово су речи Европе у коју Србија улази !

Ово су речи Европе због које Србија саму себе продаје!

И ако уђе ,има да буде прљава,заостала ИСТОЧНА земља!!

 
Poslednja izmena:
Nista novo,Evropa je uvek bila i ostala fasisticka............
kako su mase nekad klicake Hitleru,a nisu spoznale njegove namere,
tako klicu sad modernim fasistima

У овом разговору се јасно може видети и фашизам на делу.

Како аналитичар каже: "Ми мешамо наше цивилизовано друштво са средњовековним
,и даље, Источно Европским земљама"

цитат:"У којима и даље коњска кола служе као возила по прљавим блатњавим путевима"

Заиста жалосно за шта и како јадно Србија продаје саму себе!
 
"Bugari i Rumuni su jos u sredenjem veku" "Bugarima su prljavi putevi". Ili "primili smo zemlje za koje nikada nismo culi i morali smo da gledamo na mapi gde su"

I ovaj covek koji nema osnovno obrazovanje daje sebi za pravo tako prica o drugima, strasno.

То се исто односи и на Србију и све остале бише земље које су биле део СССР или његов симпатизер!

Може се и видети шта Европа мисли о Србији,само као пријатељу Русије којег мора да прими у ЕУ .Како би Руски утицај ослабио на Балкану и Европи!
 
Може се и видети шта Европа мисли о Србији,само као пријатељу Русије којег мора да прими у ЕУ .Како би Руски утицај ослабио на Балкану и Европи!

Ma to on lupa gluposti, mi smo takodje tradicionalno prijatelji i sa Francuskom
 
Ma to on lupa gluposti, mi smo takodje tradicionalno prijatelji i sa Francuskom

Ништа онда

Добро дошли у Европу!

jasenovac.png
 
S obzirom da smo na pdf-u politika, više puta sam govorio da treba dobro poznavati pojmove koji se upotrebljavaju, kao npr fašizam, i ne upotrebljavati isti, i njemu slične za karakterisanje svakog zla i loših pojava
Тачно.
Том пречестом употребом неких речи, коју неки раде и смишљено, долази се до жељеног ефекта. Страхотног појефтињења речи, самим тим и појма који она представља.
 
Веома интересантан интервију са Холандским политичким аналитичаром о уласку Србије у ЕУ .Наравно не само Србије него и осталих земља које су увелико чланице ЕУ
али то не заслужују јер су ,како аналитичар наводи,прљаве,заостале ИСТОЧНЕ земље
Које никада ни на првом месту нису смеле да уђу у ЕУ!

Једини разлог зашто су примљене,како аналитичар објашњава,јесте јер су бивше СССР
републике и тиме се утицај Русије смањује.

"Требали смо да будемо МИ заједно ,Западна Европа,никако нисмо смели да примамо у чланство Источно Европске земље јер су прљаве,заостале итд.."

Ово су речи Европе у коју Србија улази !

Ово су речи Европе због које Србија саму себе продаје!

И ако уђе ,има да буде прљава,заостала ИСТОЧНА земља!!

Слажем се у потпуности.
Но, знај да уколико се прекину евроинтеграције, Србија ће бити у великим проблемима. Губи додатних 250 милиона од претприступних фондова, може изгубити Војводину, плаћаће пуне царине на извоз у ЕУ, неће моћи више да усклађује законе и прописе.
Ово је позиција слична оној у којој је Недић био и Србија ће изабрати слично као што је Милан Недић учинио, свиђало се то нама или не.
 
Иначе, основна поставка теме је још једна у низу лажних дилема.

Значи: И ЕУ и Русија.

И - сви остали.

:snesko5:
Тако је ! Ко год је од наших политичара играо само на карту Запада или само карту Истока, неславно се провео.
 
Слажем се у потпуности.
Но, знај да уколико се прекину евроинтеграције, Србија ће бити у великим проблемима. Губи додатних 250 милиона од претприступних фондова, може изгубити Војводину, плаћаће пуне царине на извоз у ЕУ, неће моћи више да усклађује законе и прописе.
Ово је позиција слична оној у којој је Недић био и Србија ће изабрати слично као што је Милан Недић урадио, свиђало се то нама или не.

Сведоци смо да се историја понавља и верујем да ће словенски народ и овај пут победити!

Да ће изабрати себе уместо новца и капитализма у којем је заглавио!
 
Овај говор ме назади у време Хитлера који је једнако и истим жаром говорио о словенима,као нижој ,прљавој и заосталој нацији!

ЕУ јесте фашистичка творевина, то нико не спори..али овај аналитачар је битан колико и Борис Тадић!

z:hm:
 
ЕУ јесте фашистичка творевина, то нико не спори..али овај аналитачар је битан колико и Борис Тадић!

z:hm:

То није само он,то су РЕЧИ Западне Европе које наши политичари одбијају да говоре и помињу.

Њима се више допада лепршава варијанта ЕУ!:zgrudvanje:
 
Сведоци смо да се историја понавља и верујем да ће словенски народ и овај пут победити!

Да ће изабрати себе уместо новца и капитализма у којем је заглавио!
Украјина и Србија ће се полако враћати нормалној сарадњи са Русијом, РС и Бјелорусија, Молдавија то већ увелико чине. Македонија, Грузија су нажалост још далеко од тога.

П.С. Ако баш морам да бирам између ЕУ и Русије- бирам Русију, мада мислим да избор неће бити нужан.
 
То није само он,то су РЕЧИ Западне Европе које наши политичари одбијају да говоре и помињу.

Њима се више допада лепршава варијанта ЕУ!:zgrudvanje:

ЕУ је матрикс..који тренутно користи светској елити...онај је битна колико и лањски снег..

Толико се сикирам шта ће они рећи немаш појма..

Мене више бирине блентавост и разједињеност Срба!
 
На Западу ништа ново: ФАШИЗАМ.
Хитлеров фашизам или постхилеров, на исто се своди.
Што се тиче "коњских кола" Европи се може десити да нема никаква кола, ни коњска ни моторна.
Продужила је свој живот на "високој" и "моторној нози" тако што се продавала исламским земљама, па муслимани сада увелико запоседају Европу.
У функцији те продаје, продала је и свој последњи образ, тиме што је за интересе ислама бомбардовала Србе и Србију и направила две исламске државе у Европи, а трећу (Албанију) ојачала.
То је та Европа.
 
Украјина и Србија ће се полако враћати нормалној сарадњи са Русијом, РС и Бјелорусија, Молдавија то већ увелико чине. Македонија, Грузија су нажалост још далеко од тога.

П.С. Ако баш морам да бирам између ЕУ и Русије- бирам Русију, мада мислим да избор неће бити нужан.

Избор је више него нужан!

То је избор који наши политичари морају да поставе пре гласања!

Русија или ЕУ!

Јер не може и једно и друго!
 

Back
Top