Mamurluk i kako ga lecite

Sillver

Poznat
Banovan
Poruka
9.345
Ovo je verovatno za pdf zdravlje,ako prodje,proslo...
Sta je bre ovo,uvek kad popijem,ne mogu posle ceo dan da se sastavimz:cry:
Sta radite,kako lecite glavobolju posle pijanki,probao sam cak i onaj odvratni rasol da pijem jednom,i nista....
Idem da odspavam opet,ako ne zatvore temu dajte neki trik,ako ga znate....
 
Nishta od saveta, vec mu se ugasila lampica
skiing2.gif
 
прво добро ослушнем свој оргамизам, он ми сам каже шта му треба. најчешће је то млого фрикомовог сладоледа од ваниле. некад кока кола. а доспававање такође користим
 
samo ujutru jednu rakijicu, cim ustanes... moze i dve, tri... uz telecu corbicu... masnu... u kafanici... onda uzmes jednu sopsku salatu i neku tesku hranu... posle toga zalijes pivom i nema vise nista da brines... vec si u blagoslovenom stanju... kakvi lekovi, ne navlacite ga, ljudi... pa lekovi vam uopste nisu zdravi...
 
ja sam jadnom morala da radim i to proveedem 12 sati na nogama u kontaktu sa ljudima posle najveće pijanke ikada
na svakih 15 minuta sam trčkala u toalet da povratim, sine
to sam tad preživela i mislim da sve mogu da preživim
a nemam neki lek
u stvari sad sam slučajno natrčala na jedan stamblujući
http://www.timesonline.co.uk/tol/life_and_style/food_and_drink/recipes/article5388390.ece
ali ko ima sve ovo u kući skidam mu kapu, ozbiljno
 
Vrlo jednostavno i delostvoran lek imam, samo jedan jako vazan preduslov je da ne pijes i to je to nocas sam se vratio u 1 sat posle ponoci i probudio u 9 ujutru naspavan odmoran nista me ne boli glava cista bistra i do sada sedim za kompjuterom uopste mi sene spava nisam mamuran mrzovoljan i neka boljeg leka. A sto je najvaznije od svega je to sto sam sebe ne mucim to je i poenta
 
Kako izlečiti mamurluk..
prvo popiješ kafetin jedan.
a onda pojedeš 100 grama crne čokolade..
ako možeš 200 još bolje..
i kao nov za pola sata..
pod uslovom da nisi pio rum kolu..
ta kombinacija je garant ya celodnevnu glavobolju..
 

Back
Top