Josipović: Tužbu Hrvatske protiv Srbije treba zadržati

Poruka
23.163
Josipović: Tužbu Hrvatske protiv Srbije treba zadržati
Vesti - Svet | Tanjug | 31 decembar 2009
Predsednički kandidat hrvatske Socijaldemokratske partije Ivo Josipović izjavio je večeras da tužbu Hrvatske protiv Srbije za genocid treba zadržati.

"Tužbu treba održati dok se ne bude vidjelo da Srbija ispunjava sve ono što se od nje u tužbi traži", rekao je Josipović u sučeljavanju sa gradonačelnikom Zagreba i nezavisnim kandidatom Milanom Bandićem na HTV.
 
idi begaj, pa jel bi to naš potencijalni kandidat uradio u predizbornoj utrci, sigurno nebi, pa tako neće ni Hrvat jer zna da bi time izgubio izbore. To bi bila fatalna greška.

Ниси ме разумела.Алудирао сам на домаће политиканте који само о томе причају док из суседне земље слабо неко прича на ту тему.
 
Tadic je rekao da cemo i podneti tuzbu ako je oni do marta ne povuku...po nekim stranim tj neutralnim analiticarima nasa tuzba ima vece sanse. Ako Tadic to ne bude uradio, jer od njega je svasta moguce, treba ga obesiti javno!

Normalno da ima sanse kad Su hrvati izvrsili etnicko ciscenje .Sramota je sto ovi smradovi sa vlasti ne tuze hrvatsku i za WWII i genocid tadasnji nad Srbima.

A hrvatska tuzba je smesna.
 
Normalno da ima sanse kad Su hrvati izvrsili etnicko ciscenje .Sramota je sto ovi smradovi sa vlasti ne tuze hrvatsku i za WWII i genocid tadasnji nad Srbima.

A hrvatska tuzba je smesna.

ja mislim da bi trebalo tužiti Hrvatsku i za to kada su dolazili sa Srbima na ove prostore u 7 stoljeću izabrali zapadni dio i more a mogli su to Srbi.
Hitro na sud:zskace::zskace::zskace:
 
Ниси ме разумела.Алудирао сам на домаће политиканте који само о томе причају док из суседне земље слабо неко прича на ту тему.

Zato što nesme da pričaju, to je opasno i pominjati u smislu osporavanja kamo li šta drugo.
Takve teme se zaobilazee ako je moguće.
 
iskreno NEMA...to će biti totalni fijasko ..Srbijanske politke..ima jedan vrlo jasan razlog zasto ce to biti totalka..potop..ali neka ostane slatka tajna ..kada se to dogodi....čuvam tajnu "potpa" tuzbe...da mogu skakti po zivcima radikalima...zao mi jedino Srba...čestitih ljudi..

Одакле ти идеја да би тужба била фијаско ?
 

Back
Top