Шта би сте пожелели нашим политичарима у Новој години

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Већ је почело....
Честитања и жеље за Нову 2010. годину, већ увелико шаљемо или добијамо....
Ову државу у прошлој, у свету тешкој години, обележили су многи политичари....
Неки више, неки мање успешно....
Поједини су нас добро ЗАДУЖИЛИ....
Поједини заслужују да их заборавимо.....
Поједине никада нећемо моћи заборавити.....

Шта би сте ви и ком политичару пожелели у Новој години....Поименице молим...
Ја лично.......
Томи Николићу и Аци Вучићу желим,
да им се ове године из затвора врати КУМ Војислав Шешељ....z:lol:
 

Шта би сте ви и ком политичару пожелели у Новој години....Поименице молим...
Ја лично.......
Томи Николићу и Аци Вучићу желим,
да им се ове године из затвора врати КУМ Војислав Шешељ....z:lol:

Исто то. z:D
 
Borisu Tadiću da mu svi u porodici plaču, a samo pop peva.
Mlađanu Dinkiću da ukrade još ovoliko para kao svake godine do sada i da sve potroši u apoteci na sebe i svoju porodicu.
Božidaru Đeliću da mu svi računi na kajmanskim ostrvima, Švajcarskoj i maldivima budu negativni, a on da bude HIV pozitivan....z:hm:
 
Borisu Tadiću da mu svi u porodici plaču, a samo pop peva.
Mlađanu Dinkiću da ukrade još ovoliko para kao svake godine do sada i da sve potroši u apoteci na sebe i svoju porodicu.
Božidaru Đeliću da mu svi računi na kajmanskim ostrvima, Švajcarskoj i maldivima budu negativni, a on da bude HIV pozitivan....z:hm:

Au brate, što si tako surov...ko diro?!
z:mrgreen:
 
Au brate, što si tako surov...ko diro?!
z:mrgreen:

Upravo sam se vratio sa dobrovoljne akcije deljenja paketića siromašnoj deci. Došao šleper iz Švedske, pa ja pomažem u utovaru i distribuciji. Koliko sam se bede nagledao danas, malo mi je da ovu trojicu ispečem na ražnju. Šta uradiše od naroda. :evil:
 
Већ је почело....
Честитања и жеље за Нову 2010. годину, већ увелико шаљемо или добијамо....
Ову државу у прошлој, у свету тешкој години, обележили су многи политичари....
Неки више, неки мање успешно....
Поједини су нас добро ЗАДУЖИЛИ....
Поједини заслужују да их заборавимо.....
Поједине никада нећемо моћи заборавити.....

Шта би сте ви и ком политичару пожелели у Новој години....Поименице молим...
Ја лично.......
Томи Николићу и Аци Вучићу желим,
да им се ове године из затвора врати КУМ Војислав Шешељ....z:lol:

И Чеди и другарима,да се врати,КУМ.
 
Upravo sam se vratio sa dobrovoljne akcije deljenja paketića siromašnoj deci. Došao šleper iz Švedske, pa ja pomažem u utovaru i distribuciji. Koliko sam se bede nagledao danas, malo mi je da ovu trojicu ispečem na ražnju. Šta uradiše od naroda. :evil:

S ranje je da bilo kakav šleper mora iz Švede da zapali ovamo kako bi nesrećna deca dobila paketiće:eek:....dno dna...
 
političarima pojedinim želim dugu starost, tešku bolest :D
[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/fZk3WBlW2MU&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/fZk3WBlW2MU&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
[/YOUTUBE]
:sneskoz:
 
Seselju da izadje iz zatvora i pravac u zasluzenu penziju....
Tomi Nikolicu da se posveti poljiprivredi i radu na selu, bolje mu stoji..
Aleksandru Vucicu da se sto pre zaposli na B92 jer tamo mu je najbolja perspektiva, a i sansa da spasi pomnutu TV..
Borisu Tadicu da sto pre ode na smetljiste istorije..

Cedi Jovanovicu da ide da se leci od droga

Vojislavu Kostunici da konacno pocne da cita novine i bude bar jednom obavesten

Mladjanu Dinkicu da lepo proglasi amnestiju na sve pare koje je uzeo i da ode negde na odmor. fizicki je posao kradja novca...

Vladanu Baticu, da naredne godine, valjda ce smoci para da ode na operaciju nosa..

Velimiru Ilicu da sto pre krene u druzenje sa Miroslavom Ilicem kao i njegovim zetom ali da se mane politike i krene u uzgoj svinja, bolje mu ide...

Palmi da ode lepo do bozen i ponudi joj brak, mozda nadje neki preparat za mrsavljenje..

Krkobabiicima / zelim da konacno odu u zasluzenu penziju...

Ivici Dacicu zelim da uhapsi samog sebe i preda se sudu, ali i da shvati da je prekrsio mnogo zakona...

Premijeru Cvetkovicu . da bude dobar dedica i da je vreme da izvodi unucad u setnju, za druge poslove nije, naucio je dobro da prica bajke, a bajke su za decu, zar ne..

Canku, predlazem da naredne godine vise ide u dom penzionera i igra sah, jer tu je cini mi boljeg uspeha nego sto je imao u velikom bratu..

Mogao bi da napisem jos zelja, ali i ovo je previse koliko NISU zasluzili... pa cu stati..

Tacka.
:rtfm:
 
Borisu Tadiću da mu svi u porodici plaču, a samo pop peva.
Mlađanu Dinkiću da ukrade još ovoliko para kao svake godine do sada i da sve potroši u apoteci na sebe i svoju porodicu.
Božidaru Đeliću da mu svi računi na kajmanskim ostrvima, Švajcarskoj i maldivima budu negativni, a on da bude HIV pozitivan....z:hm:

surovo nema sta z:mrgreen: gde ce ti dusa bre z:cry:
 
Upravo sam se vratio sa dobrovoljne akcije deljenja paketića siromašnoj deci. Došao šleper iz Švedske, pa ja pomažem u utovaru i distribuciji. Koliko sam se bede nagledao danas, malo mi je da ovu trojicu ispečem na ražnju. Šta uradiše od naroda. :evil:

pozdravljam akciju i angazovanje, svaka cast,

slicno i mislimo

mada ja bih ih nabio iza nekog saltera, da rade za 18.000 dinara, ali ceo zivot, pa nek seru
 
Ne bi verovala kakva sirotinja živi u u nekada najbogatijoj žitnici nekadašnje SFRJ. :(

Ako mislimo na istu žitnicu, onda vrlo dobro znam....
Godinama stižu humanitarnim putevima paketići za našu siromašnui decu i nemam ništa protiv toga, samo je vrh cinizma ove vlade da onomad plaća sudska poravnjanja za tamo nekog debeovskog majčinog sina a paketići stižu sa strane kao da smo fakin Liberija...
 

Back
Top