2009 i forum

LindaLee

Elita
Poruka
22.197
mislim pu prvaz:mrgreen:
sta je po vasem misljenju obelezilo 2009 na forumu
koga lazemo svi smo ovde starosedeoci,novi nikovi su samo stari clanovi prekinovani,dakle svi znamo kako je bilo 2003,2004,2005,2006,2007,2008 ..covece,sad cu da padnem u depresiju,ovde sam od 2004z:cry:
koje teme koje pojave koji nikovi koje promene
sta vam je bilo cool sta vam je bilo bljaks
da li ste culi sta se prica u rl za nas?
i sve tako
izvol'te
 
za mene je 2009 godina kad je forum poceo sam sebe da banalizuje,nikovi su poceli da prave parodije na same sebe,sve manje je njih koje zelim da upoznam u rl,nisam se ni sa kim posvadjala
sad muzika iz grlom u jagode
tab je renovirao mnoge forume
tana na na na
neki moderatori su dosli neki otisli
tana na na na
..................
a nekoliko forumasica i ja smo otvorile svoj forum,gde pisemo slobodno sve,i ne stavljamo fotke s izvrljanom facom...
 
2009. je obeljezio totalna propast foruma z:D

nije vise kvallitetan kao prije, trude se admini da ga poprave al ne ide z:lol:

P.S bilo je mnogo bolje 2007. godine kad sam se ja prvi put registrovao, iako nije bilo pola opcija koje sad imaju, al forum kao forum je bio mnogo...e ne znam kako da kazem, al je bio bolji puno :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
pa nem pojma...
iako se ne bi reklo po broju postova ova mi je godina bila vreme forumskog umrtvljavanja
nekako.. manje je bitno, a ranije sam baš pridavala pažnju onome što ja pišem i onome što drugi pišu
onda razvodnjavanja. to je ovo sa tabovim multipliciranim forumima i podforumima
i na kraju zaglupljivanja, ali to je proces koji je započeo par godina ranije tako da nije baš obeležilo, više je onako.. trend koji se nastavlja


al sam malo ljuta, ja sam tela da otvorim temu sa sumiranjem ne forumskih nego nače zapažanja, a sad ne mogu
 
ove godine su se umnozili smorovi a svi iole interesantni nestali, retko se pojavljuju ili su postali duhovi...

ja sam izgubila zivce za postovanje na anti-femi temama

bas je bilo puno vracanja na temu klanova, tetka lobija i ostalih virtuelnih udruzivanja, cini mi se vise nego ranije...

generalno je sve dosadnije i dosadnije i nadam se da cu bataliti kuckanje ovde u 2010...

e da a i cula sam i videla mnogo vise traceva nego inace...
 
e pa meni je ovo bila godina kada sam se totalno navukla na forum, jer iako sam odavno se registrovala do ove godine u suštini nisam ni pisala, sporadično pošto sam bila na dail up (uz to i dvojnik)
ADSL je za mene otvorio nove mogućnosti...
u svakom slučaju forum mi je postao nešto bez čega ne želim...

to kakav je zavisi od nas samih tako da ne želim uzaludno da trošim reči jer sve ono što smatram da ne valja, da je dosadno i da se ponavlja trebalo bi sama da se potrudim da popravim, budem inventivnija i sl.
Pošto nisam, onda ćutim...

Sad sam otkrila toplu vodu u bojleruz:mrgreen:
 
I meni je ova godina otkrovenje, jer sam tad počela aktivnije da pišem :D, pre sam uglavnom čitala..
Jeste, mnoge stvari su se promenile!
Nema nekadašnjih modova, i to sam primetila..

"Svet životinja" me je najviše oduševio i moja draga ekipa na tom podforumu.
I dalje se može naći dosta inteligentnih i visprenih sagovornika, i inače.. :)

Konkretno, ovaj podforum je suviše zatrpan antiženskim temama, i vrte se jedne te iste poente, nikad dovoljno shvaćene :).

Sve u svemu, OK - idemo dalje :D.
 
Moram da primetim da mi je u poslednje vreme ovaj podforum... nekako strašan...z:cry:

Gomila ženomrzačkih tema, prepucavanje bez smisla na tim temama ( nekima ne možeš objasniti...).z:(
 
meni je ljis ove godine bio nekak najbezvezniji, ljudi, teme, sve mi je bilo nekako isprazno i tupavo, sa užasnim humorom
elelm žene su mi postale zanimljivije nego inače,tj počela sam češće da ih posećujem, ne znam, nekako i dalje mi je drag forum, ali ne onako kako je to bilo nekada
 
U 2009 prvi put (a ovde sam redovno duze od cetiri godine) prodje par dana da nista ne napisem. Da li se promenio forum ili (sto je verovatnije) sam se ja zasitila istih tema ne znam. Znam samo da mi je drago sto nisam vise onoliko navucena iako mi je ovo drago "mesto" gde sa dragim ljudima mogu da pricam o svemu.

Konacno sam usla u zdravu fazu :D
 
2009-ta,,,najgora godina na forumu.

Postala sam moderator i postovanje je izgubilo svaku char.Sad sam ovde prakticno..."zaposljena" i moram da budem uzor ostalima sto mi tesko pada.

Sam forum kao forum je pao u kvalitetu, uvedeno je silno kaznjavanje,brisanje postova i slicno,,,atmosfera vise nije opustena kao nekada kad si nekom mogao da kazea da jede gomna ili da pushi q.rac i da te niko ni popreko ne pogleda.Sad mu ovo dodje kao neka skupstina,,,sve je po ps-u i totalno nezanimljivo.

Kao u Matrixu,,sve je lepo krasno i bajno,,,i potpuno nerealno i netacno.

Interesantno je jos samo novoregistrovanim korisnicima koji postuju na S-u (i taj cuveni forum je izgubio zauvek svoje slovo L, katastrofa ) i onima koji su godinama na nerentabilnim pdf-ma tipa filatelija i slicno.

Najgora stvar od svega su chat teme popularno nazvane :kafane,klubovi,,,gde je sve kao otvoreno,,,ali se neprikladni postovi ipak brisu ;)

Nikad me nije preretano ni interesovalo sta drugi pisu ali sad dibidus.

Nisam saznala ni jedan forumski trac i to mi najteze pada pa ako neko zna nesto nek mi javi,molim vas, da pokusam da popravim misljenje o ovoj forumskoj godini.
 
meni...smorio me forum,dugo sam ovde pa sam batalila moderisanje,jer sam izgubila volju a i nisam se slagala sa nekim odlukama.nek ostaje na onima koji imaju energije za to,tako je bolje :)

promenila sam nick jer eto htela sam da ga promenim jos pre godinu i po,al sam onda postala mod.

dolazim sve manje i manje,jer sam slaba sa vremenom a nemam nekako toliko ni zelje...a na politiku sam skoro potpuno prestala da dolazim jer je postao los podforum,prepun sujetnih ljudi,ponovljenih tema i spama. ljudi su nadzak,nema zezanja nego svi kao vode visoku politiku na forumu mos misliti :lol:

vise cak ni ne pisem ozbiljne postove jer sam shvatila da jako malo ljudi to cita, a jos manje je spremno da ucestvuje u diskusijama. pa sam i ja krenula da lupetam ko i vecina....kud svi turci,tu i ja,ko prava turkinja :)
 
Meni se čini da je u 2009 zaista bilo mnogo dosadnije na forumu nego u 2008z:ddm:
I bilo je novih korisnika, ali vise manje su sve stari korisnici tako da su vec i teme prezvakane od ranije i vise-manje se vec svi poznajemo, u neku ruku, te nije bilo nekih iznenadjenja ili velikih fajtova, a teme su zaista postale dosadne

Ja sam konacno prihvatila forum kao vrstu relaksacije i razonode, te sam pocela drugacije da gledam na sve nego pocetkom godine, i to je mozda pozitivna promena

Sve u svemu, nista posebno
 
mislim pu prvaz:mrgreen:
sta je po vasem misljenju obelezilo 2009 na forumu
koga lazemo svi smo ovde starosedeoci,novi nikovi su samo stari clanovi prekinovani,dakle svi znamo kako je bilo 2003,2004,2005,2006,2007,2008 ..covece,sad cu da padnem u depresiju,ovde sam od 2004z:cry:
koje teme koje pojave koji nikovi koje promene
sta vam je bilo cool sta vam je bilo bljaks
da li ste culi sta se prica u rl za nas?
i sve tako
izvol'te

Мени је ова година, генерално, била година свођења рачуна.
Доста сам обавеза завршила, које сам давно почела.

Форум ми је супер за одмор мозга од дневних ствари, тешкоћа и нервирања.
Има супер форумаша, паметних, од којим може свашта занимљиво да се научи.

Има их духовитих, ведрих, насмејаних.

Оне негативне ликове којима форум служи за истресање фрустрација заобилазим.
Чак сам научила и да се не упуштам у расправу, што сам некад радила здушно.z:lol:

Мислим, и сад сам за расправу, али конструктивну...не волим оне ликове који одмах спуштају расправу на лични ниво, вређају, процењују интелигенцију других као да су сами референтна вредност за исту.

Форум је последњих неколико месеци утихнуо, као да су се људи заморили. Али не мислим да је то нешто чудно или страшно, поново ће се јавити инспирација и на форуму ће бити опет много тема на којима можемо да се забавимо (свако на свој начин).:zskace:

Срећна Вам свима Нова година и Божићни празници!

Живели !!!:veseljaci:
 

Back
Top