2009 i forum

Pamticu je po nedostatku seksa i moderatoru koji mi brise poruke,sad sedim sam u sobi ceka se nova godina svi su srecni,u mom prethodnom postu koji je izbrisan zamolio sam za malo paznje a oni su taj post izbrisali.Mnogo sam tuzan a niko me ne razume....

poslalji ih po cigare da vish kako ce ti biti lakshe... :roll:
 
za mene je 2009 godina kad je forum poceo sam sebe da banalizuje,nikovi su poceli da prave parodije na same sebe,sve manje je njih koje zelim da upoznam u rl,nisam se ni sa kim posvadjala
sad muzika iz grlom u jagode
tab je renovirao mnoge forume
tana na na na
neki moderatori su dosli neki otisli
tana na na na
..................
a nekoliko forumasica i ja smo otvorile svoj forum,gde pisemo slobodno sve,i ne stavljamo fotke s izvrljanom facom...
Као нико не зна како изгледате?z:D:zskace:Овде сте изређале гомиле фотки за све ове године...
 
2009-ta,,,najgora godina na forumu.

Postala sam moderator i postovanje je izgubilo svaku char.Sad sam ovde prakticno..."zaposljena" i moram da budem uzor ostalima sto mi tesko pada.

Sam forum kao forum je pao u kvalitetu, uvedeno je silno kaznjavanje,brisanje postova i slicno,,,atmosfera vise nije opustena kao nekada kad si nekom mogao da kazea da jede gomna ili da pushi q.rac i da te niko ni popreko ne pogleda.Sad mu ovo dodje kao neka skupstina,,,sve je po ps-u i totalno nezanimljivo.


Kao u Matrixu,,sve je lepo krasno i bajno,,,i potpuno nerealno i netacno.

Interesantno je jos samo novoregistrovanim korisnicima koji postuju na S-u (i taj cuveni forum je izgubio zauvek svoje slovo L, katastrofa ) i onima koji su godinama na nerentabilnim pdf-ma tipa filatelija i slicno.

Najgora stvar od svega su chat teme popularno nazvane :kafane,klubovi,,,gde je sve kao otvoreno,,,ali se neprikladni postovi ipak brisu ;)

Nikad me nije preretano ni interesovalo sta drugi pisu ali sad dibidus.

Nisam saznala ni jedan forumski trac i to mi najteze pada pa ako neko zna nesto nek mi javi,molim vas, da pokusam da popravim misljenje o ovoj forumskoj godini.

:eek: Ti to ozbiljno ...pa sto si onda koj moj i postala moderator :roll:

Ne znam kakav je ranije bio forum ali ako je sudeci prema tvom opisu barem niko ne pise uz srecna ti Nova i jedi gomna a da ne moze to da prijavi :lol:
 
svi nesto kao kazu kako je forum negako degradirao ove godine, ali ja se ne slazem. mislim dfa je forum zapravo doziveo kulminaciju 2009. jer nikada na jednom mesto nije pisalo toliko savrsenih ljudi, nigde nema boljih primera savrsenih zivota, brakova, poslova, dece!:heart::cmok::cmok2::kiss:
Zelim nam jos savrseniju narednu godinu, nadam se da necemo zakazati i pokazati da imamo i nesto ljudsko u sebiz:mrgreen:

Prvo da cestitam svim dragim damama Novu godinu....

Drugo, da nesto javno kazem moderatoru KVINSI: problem ovog podforuma su moderatori jer NE DOZVOLJAVAJU (zakljucavaju) teme koje NJIMA nisu po volji, a takodje i nekim postovanim gospodjama, kao sto sami rekoste, zele da budu u svemu savrsene.

Svaku malo provokativniju temu stavljate pod kljuc, da se ne talasa....(Kad prestane da se talasa i podforum ce biti mrtav, a primecuje se da zaista nesto nije u redu)...Mozete Vi pricati o kulminaciji u 2009. godini, ali tesko da je to - to. Teme "Zasto zena dize nogu" i slicne nisu teme koje su previse interesantne za diskusiju, iako ne mislim da je treba zakljucati.

Kako imam lepo iskustvo kao moderator na nekim drugim sajtovima, mogu reci da moderatori nisu zato da odredjuju o cemu ce se pricati, vec da PAZE NA RED na podforumu!

Jedino ako je neka tema u suprotnosti za Zakonom, moralom ili pravilnicima foruma treba da se zakljuca.

A ovde su zakljucavane mnoge teme koje ne vredjaju ni zakon, ni moral niti su u suprotnosti sa Pravilnikom sajta.

Jedino su bile u suprotnosti sa ukusom moderatora i par forumasica, a to ne bi smeo biti razlog da budu zakljucane.


Nadam se da sa ovim misljenjem nisam nikoga uvredio.

Izneo sam ga u interesu da 2010. godina na podforumu ZAISTA bide kvalitetnija i sa mnogo vecim brojem "klikova" sto je i osnovni smisao foruma.
 
Poslednja izmena:
e da sad sam se setila
ja sam u 2009. nekako ukapirala da su i sa one strane monitora ljudi
mislim, nisam tenkre, znala sam i ranije
al sam shvatila i da oni imaju osećanja isto
pa sam počela da se suzdržavam od gadosti više nego ranije
mogu da vam kažem da mi je to malo pokvarilo uživanciju
 
Mislim da nije ostalo više ništa da se kaže.
Iznenađuje me samo što nema mladih, željnih pažnje :neutral:
To je neistražena teritorija, šta će se desiti kada se prežvaću sve teme svih tema, nada ostaje na novim članovima koji će opet da pišu o svemu tome... ali štos je u tome što se arhiva ne briše pa se naši anđeli čuvari bune kada se otvaraju paralelne teme. O bože, pa da li zaista imamo beskonačno o čemu da pišemo? :think:

A šta sam ono sanjala ebote :eek: opet me je neko jurio i krila sam se po sobama nekim, jurio da me ubije. O, babini geni, znala sam da su se samo pritajili...

Elem, isti je kao 2008. i 2007. i sad to nešto govori, jer sam u pitanju ja, a ne forum. Ovi što su se tada učlanili svi nešto misle da je tada bilo bolje. A nije :kafa:
 
za mene je 2009 godina kad je forum poceo sam sebe da banalizuje,nikovi su poceli da prave parodije na same sebe,sve manje je njih koje zelim da upoznam u rl,nisam se ni sa kim posvadjala
sad muzika iz grlom u jagode
tab je renovirao mnoge forume
tana na na na
neki moderatori su dosli neki otisli
tana na na na
..................
a nekoliko forumasica i ja smo otvorile svoj forum,gde pisemo slobodno sve,i ne stavljamo fotke s izvrljanom facom...


z:lol:
 
Jel smem ja da pisem, iako nisam zensko?

Od kada sam poceo da forumasim 2005. ovo mi je godina kada sam najmanje forumasio, iako sam zapravo imao vremena na pretek!

Valjda vise nisam navucen na forum... :mrgreen:

Ali ajde, bilo je OK zezanja...
 
otvorio se podforum moda i onda sam se nadala da necu vise morati da idem na hrvatske forume da pronalazim insipiraciju, ali realno, tamo ima mnogo malo postova i svi su na istu foru i teme su skroz slicne-fazon pricam ti pricu u kojoj sam ja princeza. Opet je bolji forum.hr . E sad, ja nisam tamo registrovana, ovde jesam, al bi mi nekako bilo draze da se brze popunjavaju teme na tom podforumu.

Ispada da je jedina dobra strana tog podforuma to sto ne moras da dolazis na ovaj podforum da bi video jednu jedinu stvarno aktivnu temu na tom podforumu. Dobro dve. Trebalo bi da ima vise entuzijasta, samo to mi se cini...

Mislim, ja sam ovde nova, bar sto se tice postovanja, nemam pojma kako funkcionisu ti vasi klanovi i ostalo. Krivo mi je sto nema vise ljudi kao sto je ona djura. Ili ih ima pa se kriju. Samo toliko.
 
U 2009 prvi put (a ovde sam redovno duze od cetiri godine) prodje par dana da nista ne napisem. Da li se promenio forum ili (sto je verovatnije) sam se ja zasitila istih tema ne znam. Znam samo da mi je drago sto nisam vise onoliko navucena iako mi je ovo drago "mesto" gde sa dragim ljudima mogu da pricam o svemu.

Konacno sam usla u zdravu fazu :D

otprilike ovako...z:)
mada sam u prosloj god. napravila veliku pauzu iz raznoraznih razloga...
bilo je jos nekih par kratkih pauzica i ranije...ali ne zato sto mi je forum dosadan...
isti je...nekad zabavan nekad malo dosadnjikav...z:)
valjda zavisi od mog raspolozenja...

slazem se s tim da smo mi u pitanju a ne forum...

licno ne postujem...ili bas rijeeetko.na pdf gdje se takmice ko ce koga vise izvredjati i sl...
ima odlicnih tema...i veoma ucenih i pametnih...to citam i naucim nesto...
zna se gdje sam stalna....i tu sam jer volim...
posjecujem(mada redje) kao clan jos jedan forum...konkretno, zbog meni nekolicine dragih forumasa...
slazem se s Lexom za teme....
 
Poslednja izmena:
kao, mogli bi bez nas na krsti?
baeh.gif
 
pih, meni je bolja krsta,iskreno
forum hr je prenatrpan, preposećen, pretrpan, često i otkaže server i sl što se na krsti nikad nije desilo, bar ne meni....
krsta je preglednija
tamo ima mnogo, mnogo, previše tema na sličan, čak i isti kalup i sve su tralala tipa
ovde su teme koliko toliko dubokoumnije

stvarno
sve, sve, ali.... :D

meni se svidja upravo zbog toga sto je razvijen i proteze se svim mogucim smjerovima
dok ovdje cesto uopste ni ne postoje teme o necem,
a ako ubacis novu, umire nakon prve dvije strane jer niko ni ne zna sta da kaze... ni "dubokoumno" ni inace :D
 
Na forum dodjem jer se malo"zabavim", nasmejem, prochitam neshto interesantno, nekad i da "ubijem" dosadu, ne treba se "uziveti', ovo je samo virtuelni svet, kakvi "prijatelji' kakvi bakrachi:lol:
Prijatelji su u stvarnom zivotu, ovde mogu samo neki da ti budu vishe simpatichni i onda ih ovde prihvatish kao virtuelne prijatelje!
Volim da "dodjem" na forum,nishta ne bih pisala da li neshto valja ili ne , jer ne shvatam ozbiljno ovde-nishta:)
 

Back
Top