Председник Тадић и СФРЈ чоколаде осамдесетих!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Приликом емисије, Србија пита председника: Борис Тадић

Тадић говори о осамдесетим годинама као најгорим годинама које је Србија али и СФРЈ имала ,поређење са деведесетим,које и није толико критиковао.

Тадићев одговор младом гледаоцу о стању у Србији 80тх!!

Ово су његове речи;

"Да подсетим, није било кафе, детерџента, млека,чоколаде , због несташице бензина је важило правило пар-непар на таблицама.НИЈЕ БИЛО СТУРЈЕ САМО ПОНЕКАД У РЕТКИМ СИТУАЦИЈАМА"

Јадна деца 80тх нису никада за живота појела чоколаду нити су попиле млеко и живели су у мраку ,док је струје било само понекад?

boris-tadich--PRVA.jpg
 
Nisam gledao ovo cudo da tv, to bi bilo previse za mene, cak i ovo sto procitam je previse, to je prava ona prava politika za mladi narastaj..

ja sam tih 80-tih vise nego dobro ziveo, da mi je sad te 80-te ne bi trazio leba preko pogace...


Na kraju i ovaj je prilupao, pa vreme je da i on dostojanstveno, ako ne bude mogao drugacije, uostalom kao i Mesic, s tim da ce morati da poseti neku secesionisticku zemlju, kao sto Mesic posecuje Kosovo...

Isto to samo malo drugacije.. V.S.K.

Tacka.
:rtfm:
 
Boze, kakvo ti je to pitanje...

Predsedniku naravno, ko sme da veruje danas samom sebi,a da ne veruje predsedniku i RTS-ovim ocima >

Tacka.
:rtfm:

Да ли су тебе када си био мали слали по ХЛЕБ И МЛЕКО родитељи,па ти уз пут кажу купи себи чоколаду?
 
Да ли су тебе када си био мали слали по ХЛЕБ И МЛЕКО родитељи,па ти уз пут кажу купи себи чоколаду?

ma idi bre, otkud to, cekao sam demonstracije kao i ostala deca da razbijam izloge i da kradem firmirane patike, a cokolade sam dobijao kao i sva ostala deca...


Ccccccc

Tacka.
:rtfm:
 
Приликом емисије, Србија пита председника: Борис Тадић

Тадић говори о осамдесетим годинама као најгорим годинама које је Србија али и СФРЈ имала ,поређење са деведесетим,које и није толико критиковао.

Тадићев одговор младом гледаоцу о стању у Србији 80тх!!

Ово су његове речи;

"Да подсетим, није било кафе, детерџента, млека,чоколаде , због несташице бензина је важило правило пар-непар на таблицама.НИЈЕ БИЛО СТУРЈЕ САМО ПОНЕКАД У РЕТКИМ СИТУАЦИЈАМА"

Јадна деца 80тх нису никада за живота појела чоколаду нити су попиле млеко и живели су у мраку ,док је струје било само понекад?


Мука ми је од њега...... муууууукаааааааааа.......... онда сам бар научио да правим домаћу чоколаду... онда је и била нека кинта АЛИ СУ БИЛЕ ПРАЗНЕ
ПРОДАВНИЦЕ - а САДА СУ ПУНЕ ПРОДАВНИЦЕ А ПРАЗНИ ЏЕПОВИ И 700 000 ЉУДИ У НАРОДНИМ КУХИЊАМА - ЗНАЧИ 700 000 ПРОСЈАКА..... па како га није срамота да се уопште огласи...
 
za one koji ne znaju:
jugoslavija je bankrotirala 1980
http://www.mail-archive.com/sim@antic.org/msg45183.html

Са изузетком рецесије половином 1960их, економија државе је знатно напредовала. Незапосленост је била ниска, а образовни ниво радничке класе је полако растао. Због неутралности Југославије и водеће улоге у Покрету несврстаних, југословенска предузећа су извозила и на западна и на источна тржишта. Југословенске компаније су вршиле грађевинске радове у бројним великим инфраструктурним и индустријским пројектима у Африка, Европи и Азији.

Током седамдесетих економија је реорганизована према теорији Едварда Кардеља о удруженом раду, у којој је право на доношење одлука и расподели профита у друштвеним предузећима засновано на уложеном раду.

До краја 80тх када је кренула криза ратова и страдања Југословени су живели више него добро !

И уживали су чоколаде и имали млеко и струју!

Овква једна лаж ,Бориса Тадића,може сваког нормалног човека да наведе на размишљање..
 
Мука ми је од њега...... муууууукаааааааааа.......... онда сам бар научио да правим домаћу чоколаду... онда је и била нека кинта АЛИ СУ БИЛЕ ПРАЗНЕ
ПРОДАВНИЦЕ - а САДА СУ ПУНЕ ПРОДАВНИЦЕ А ПРАЗНИ ЏЕПОВИ И 700 000 ЉУДИ У НАРОДНИМ КУХИЊАМА - ЗНАЧИ 700 000 ПРОСЈАКА..... па како га није срамота да се уопште огласи...

Продавнице су биле празне 90тх!!

Јер је Југославија била у блокади!
 

Back
Top