ENIGMA

Chester girl

Zainteresovan član
Poruka
465
Slusa li neko uopste ovu grupu? Ja kada sam prvi put cula za ime enigma mislila sam da je to nesto bas kao prava duhovna muzika, ali cim sam videla spot pesme sadeness part I, pa posle mea culpa,pa svakako voyager i ove novije -otkinula sam za pesmama!
Cak sam neke cula i ranije al nikada nisam znala ko peva....
Imam i cd, bas je dobar!
Sta vi mislite?
Mislim da muzika ostavlja utisak, kao i spotovi
 
Jao bash mi je drago shto si posle mog TOLIKOG ubedjivanja napokon otvorila ovu temu...Mada sam mogla i ja ali eto.Da ENIgma je strawa grupa i ja je obozavam mada smo obe u isto vreme chule za nju...A volish voyegaur?E bash mi je drago...samo nisam primetila da imash taj CD...bash ne znam za to... :lol:
 
znas sta , ima da menjas postove il cu da ti ja *, salim se mike , pa ne ljutim se ja na tebe nikada......skoro
epa vako, zar nije bese bilo da si mi rekla da ne otvorim temu?ali oke, otvorena je na radost svih nas!
A moj lepi CD je sada trenutno kod tebe?!? ako si dala taj CD nekome,......naebala si
 
Chester girl:
Slusa li neko uopste ovu grupu? Ja kada sam prvi put cula za ime enigma mislila sam da je to nesto bas kao prava duhovna muzika, ali cim sam videla spot pesme sadeness part I, pa posle mea culpa,pa svakako voyager i ove novije -otkinula sam za pesmama!
Cak sam neke cula i ranije al nikada nisam znala ko peva....
Imam i cd, bas je dobar!
Sta vi mislite?
Mislim da muzika ostavlja utisak, kao i spotovi
Imas ih na, mislim da se tako zove, MTV Classic-u cesto. Nisu losi.
 
a bre Mike....znamo za mea culpa, ja sam prva jos za tu pesmu rekla!
XAXAXa- e se secas mike kada sam ti prvi pu rekla da sam gledala onom kanalu classic(nije mtv) a ti rekla - sve neke violine, xaxaxa....sada gledas redovono axaxa
 
WAW, znaci imam, al nisam sve odslusala, ee vracaj CD, ne sme ostati kod tebe....
mike, jbt samo ti i ja pricamo, ovo postaje ludo, smorila sam se zesce....
ajd sad cu da pustim ako imam jos nesto od enigme
 
bleach:
Enigma je fantasticna 8) naravno, ko bi mi rekao za nju... ;) prva preporucena pesma - Beyond Invinsible, a sada je slusalice ne vadim iz usiju... 8)
(8 (nisam ja, da ne ispadne...)

elem, drago mi je da se neko setio da otvori temu o njima.. i cudi me da ranije nije postojala (8
ne mogu puno da kazem o njima, jer ih ni ne znam nesto posebno, a i poslednji put sam ih cula kao mala (vrlo mala, posto sam i sad mala (8 ).. nabavicu ih (8
POZ
 
Enigma je bila "fantasticna" dok nije izdala novi album.... :roll:



2pnw7
 
kao i mnogi/vecina drugih ):

vas dve nemojte toliko da chatujete, raspravljajte se oko CD-a kad se vidite :p (8 ma who cares.. opusteno (; ja sam nasla da vam pricam (: :lol:
(8
 
mortishaaa:
bleach:
Enigma je fantasticna 8) naravno, ko bi mi rekao za nju... ;) prva preporucena pesma - Beyond Invinsible, a sada je slusalice ne vadim iz usiju... 8)
(8 (nisam ja, da ne ispadne...)
hehe... ;) a znas ko je ;) Alex, naravno 8)

mortishaaa:
elem, drago mi je da se neko setio da otvori temu o njima.. i cudi me da ranije nije postojala (8
ne mogu puno da kazem o njima, jer ih ni ne znam nesto posebno, a i poslednji put sam ih cula kao mala (vrlo mala, posto sam i sad mala (8 ).. nabavicu ih (8
POZ
e mala, mogu ja da ti dam ;) pa ces da slusas, jel' da? :P :D :D ;)
p8z ;)
 
bleach:
mortishaaa:
bleach:
Enigma je fantasticna 8) naravno, ko bi mi rekao za nju... ;) prva preporucena pesma - Beyond Invinsible, a sada je slusalice ne vadim iz usiju... 8)
(8 (nisam ja, da ne ispadne...)
hehe... ;) a znas ko je ;) Alex, naravno 8)
pa znam, ko bi drugi (8

bleach:
mortishaaa:
elem, drago mi je da se neko setio da otvori temu o njima.. i cudi me da ranije nije postojala (8
ne mogu puno da kazem o njima, jer ih ni ne znam nesto posebno, a i poslednji put sam ih cula kao mala (vrlo mala, posto sam i sad mala (8 ).. nabavicu ih (8
POZ
e mala, mogu ja da ti dam ;) pa ces da slusas, jel' da? :P :D :D ;)
p8z ;)
vazi (; (8 thanx (;
 
mortishaaa:
bleach:
mortishaaa:
bleach:
Enigma je fantasticna 8) naravno, ko bi mi rekao za nju... ;) prva preporucena pesma - Beyond Invinsible, a sada je slusalice ne vadim iz usiju... 8)
(8 (nisam ja, da ne ispadne...)
hehe... ;) a znas ko je ;) Alex, naravno 8)
pa znam, ko bi drugi (8
e to! ali upravo! upravo to!!! 8)

mortishaaa:
bleach:
mortishaaa:
elem, drago mi je da se neko setio da otvori temu o njima.. i cudi me da ranije nije postojala (8
ne mogu puno da kazem o njima, jer ih ni ne znam nesto posebno, a i poslednji put sam ih cula kao mala (vrlo mala, posto sam i sad mala (8 ).. nabavicu ih (8
POZ
e mala, mogu ja da ti dam ;) pa ces da slusas, jel' da? :P :D :D ;)
p8z ;)
vazi (; (8 thanx (;
dogovoreno ;)
 
bleach:
mortishaaa:
bleach:
mortishaaa:
bleach:
Enigma je fantasticna 8) naravno, ko bi mi rekao za nju... ;) prva preporucena pesma - Beyond Invinsible, a sada je slusalice ne vadim iz usiju... 8)
(8 (nisam ja, da ne ispadne...)
hehe... ;) a znas ko je ;) Alex, naravno 8)
pa znam, ko bi drugi (8
e to! ali upravo! upravo to!!! 8)
ma dosta vise... :p
Sta je ovo? Ogovarate me iza ledja? (:
 
Alexandra9:
bleach:
mortishaaa:
bleach:
mortishaaa:
bleach:
Enigma je fantasticna 8) naravno, ko bi mi rekao za nju... ;) prva preporucena pesma - Beyond Invinsible, a sada je slusalice ne vadim iz usiju... 8)
(8 (nisam ja, da ne ispadne...)
hehe... ;) a znas ko je ;) Alex, naravno 8)
pa znam, ko bi drugi (8
e to! ali upravo! upravo to!!! 8)
ma dosta vise... :p
Sta je ovo? Ogovarate me iza ledja? (:
ogovaramo :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: ah da, to je prava rec (8
 

Back
Top