caos

Z

z.reljic

Gost
caos!mene zanima kako da napravim svoj sajt?nemam nikakvu pomoc i stvarno bi mi znacilo ako mi vi pomognete!unapred hvala.jeca
 
Eh, to ti je duga prica... Ako bas nista ne znas ne mogu ti pomoci. Mogu da ti preporucim programe kao sto su Microsoft Front Page, Macromedia Flash, Macromedia Dreamweaver... Mogu da ti preporucim sajt za DHTML efekte... Ali to tebi, verujem, ne znaci nista.

Ako nikad do sad nisi radila sa ovakvim programima, mogla bi da se nadjes sa nekim svojim prijateljem koji to zna, pa da ti pokaze, a postoji i jako dobra knjiga (koja se uglavnom odnosi na to da sama kucas komande, mada na kraju mislim da postoji i kako se pravi strana i u nekim programima): "Potpun Brzi Vodic kroz HTML 4", Paul McFedries. Ima naravno dosta kniga o HTML-u, ali ova je jako laka i razumljiva, i stavise, saljiva.

Pa, srecno! :wink:
 
Ja mogu da ti preporucim knjigu sa kojom sa i ja poceo.Evo sad vise ni ne znam kako se zove :roll:
Uglavnom mozes je naruciti preko www.uputstva.co.yu
to je jedna vrlo mala knjiga ali dovoljna da naucis samo ono osnovno za web dizajn( pisana je za DW4 ali lako se snalazi i u DW MX)
Kada nju savladas( potrebno je jedno 3h i za najveceg duduka) onda mozes sve ostalo da nadjes i besplatno na netu.Nema potrebe da kupujes drugu knjigu sa tog sajta.
Naravno potrebno je uloziti dosta truda i vremena za web desing i procitati jos podosta knjiga.Ali kao sto neko rece webdesing je samo 10% znanja i 90%kreativnosti, zato ko hoce i ima smisla lako ce ga nauciti.
Uostalom pogledajte dokle sam ja stigao www.zodumil.rs.sr

Pozdrav 8)
 
wizard32, sajt ti je super (mislim Flash i sve to) ali su mi bas zasmetale one drecave boje na pocetku... Jedino ti to preporucujem da izmenis! Inace, sve ostalo je SUPER!
 
Moram priznati da sam bas prijatno iznenadjen kad sam pogledao tvoj sajt.Svaka cast.
Postavicu link na mom sajtu ka tvom. :D
Jedina kritika za tebe je sto nisi uzela placen domen.To je danas skoro dzabe( 6evra za 3 meseca).
Dobro i ovako izgleda odlicno.Umetnost.
Pozdrav
 
wizard32:
Moram priznati da sam bas prijatno iznenadjen kad sam pogledao tvoj sajt.Svaka cast.
Postavicu link na mom sajtu ka tvom. :D
Jedina kritika za tebe je sto nisi uzela placen domen.To je danas skoro dzabe( 6evra za 3 meseca).
Dobro i ovako izgleda odlicno.Umetnost.
Pozdrav

E, to sam bas i trazila! Je l' imas neku preporuku? Hvala ti na lepim recima za moj sajt!
 

Back
Top