Je l' vam žao što nestaje radikalna stranka?

avan-turista

Iskusan
Banovan
Poruka
5.549
Prelistavah malo novine pa vidim, ode još jedna 'tica iz SRS kod Tome.
A samo što ga postavili za poslanika - kakva ispala z:cry:
Sve u svemu, najčuveniji šumadijski rakar je učinio jedno dobro delo ako ništa drugo, ugasio je radikale za sva vremena...nije da mi nije žao. Pitam se na šta će ličiti skupština bez cipelića, vodenjaka, kondukterki, vračara & co. Osta Velja da sam brani cirkuski imidž srpskog parlamenta.
Nego, šta kaže na sve to ova naša šačica radikalskih članova dok uživa u čitanju Beketovog "Čekajući Godoa" z:D
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/94216/Cvetanovi%C4%87+iz+SRS+pre%C5%A1ao+u+SNS.html
 
Poslednja izmena:
Prelistavah malo novine pa vidim, ode još jedna 'tica iz SRS kod Tome.
A samo što ga postavili za poslanika - kakva ispala z:cry:
Sve u svemu, najčuveniji šumadijski rakar je učinio jedno dobro delo ako ništa drugo, ugasio je radikale za sva vremena...nije da mi nije žao. Pitam se na šta će ličiti skupština bez cipelića, vodenjaka, kondukterki, vračara & co. Osta' Velja da sam brani cirkuski imidž srpskog parlamenta.
Nego, šta kaže na sve to ova naša šačica radikalskih članova dok uživa u čitanju Beketovog "Čekajući Godoa" z:D
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/94216/Cvetanovi%C4%87+iz+SRS+pre%C5%A1ao+u+SNS.html

Nije nestala ceka se povratak Seselja i opet ce doci na svoje.
 
Čekaj, bre, majku mu...pa zar je toliko škarta bilo u radikalnoj stranci? z:cry:
Ko bi rekao z:mrgreen:

"U dane gadne, kad voda padne,
plasljive ribe ne vrede ni gros,
naidju krize, drukcije grize,
i samo najbolji plivaju jos."


Мислим да је највећи шкарт још уувек у СРС-и!!!
Не пада њима углед и рејтинг због побегуља и прелетача,
већ због , све више верујем у то, КУПЉЕНОГ - ПРОДАТОГ РУКОВОДСТВА У ЗЕМЉИ!!!
Брадати видео да се неки овајдили, па ко вели дај да се и ја, док има, пришљамчим!!!
 
Poslednja izmena:
Naravno da je bilo vidis i sam.

Znači škart je bio u SRS?

"U dane gadne, kad voda padne,
plasljive ribe ne vrede ni gros,
naidju krize, drukcije grize,
i samo najbolji plivaju jos."


Мислим да је највећи шкарт још уувек у СРС-и!!!
Не пада њима углед и рејтинг због побегуља и прелетача,
већ због , све више верујем у то, КУПЉЕНОГ - ПРОДАТОГ РУКОВОДСТВА У ЗЕМЉИ!!!
Брадати видео да се неко овајдили, па ко вели дај да се и ја, док има, пришљамчим!!!

Znači škart je još uvek u SRS?

Ebt, sad mi ništa nije jasno z:cry:
 
Prelistavah malo novine pa vidim, ode još jedna 'tica iz SRS kod Tome.
A samo što ga postavili za poslanika - kakva ispala z:cry:
Sve u svemu, najčuveniji šumadijski rakar je učinio jedno dobro delo ako ništa drugo, ugasio je radikale za sva vremena...nije da mi nije žao. Pitam se na šta će ličiti skupština bez cipelića, vodenjaka, kondukterki, vračara & co. Osta Velja da sam brani cirkuski imidž srpskog parlamenta.
Nego, šta kaže na sve to ova naša šačica radikalskih članova dok uživa u čitanju Beketovog "Čekajući Godoa" z:D
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/94216/Cvetanovi%C4%87+iz+SRS+pre%C5%A1ao+u+SNS.html

Žao mi je upravo iz razloga koje si naveo - neće više biti cirkusa u skupštini, ali i partijska scena u Srbiji biće manje raznolika, što, opet, sa druge strane i nije loše, jer konačno dolazi do kakvog-takvog ukrupnjavanja iste
 

Back
Top