Crne rupe

Poruka
7.683
Crne rupe nastaju kada ti se um ubrza do beskonacnosti ali u negativnom smislu.
U crnim rupama nema vazduha, nema prostora, nema ljudi, nema cak ni tebe.
U crnim rupama mozes da radis sta pozelis, da letis, sviras rokenrol..
Ali se posle budis..

Mislite li da je to moguce?
Imate li crne rupe?
Razumete li uopste taj pojam?

Ja sam sazdana od crnih rupa.
 
Crne rupe nastaju kada ti se um ubrza do beskonacnosti ali u negativnom smislu.
U crnim rupama nema vazduha, nema prostora, nema ljudi, nema cak ni tebe.
U crnim rupama mozes da radis sta pozelis, da letis, sviras rokenrol..
Ali se posle budis..

Mislite li da je to moguce?
Imate li crne rupe?
Razumete li uopste taj pojam?

Ja sam sazdana od crnih rupa.

Ako tebe nema kako mozhesh raditi neshto ?
 
Crne rupe nastaju kada ti se um ubrza do beskonacnosti ali u negativnom smislu.
U crnim rupama nema vazduha, nema prostora, nema ljudi, nema cak ni tebe.
U crnim rupama mozes da radis sta pozelis, da letis, sviras rokenrol..
Ali se posle budis..

Mislite li da je to moguce?
Imate li crne rupe?
Razumete li uopste taj pojam?

Ja sam sazdana od crnih rupa.

Ne mogu da ti odgovorim, jer ne znam, ali mi se svidja tema...zadovoljiću se čitanjem tuđih postova...
 
Ja to zamisljam ovako..
U tim crnim rupama postojis ti van sebe. Kao da se potpuno izgubis i udvajas se. Jedan primerak tebe je na zemlji i radi ono sto si ti radio dok nisi upao u crnu rupu, npr. na zurci si. Ponasas se normalno, kao i uvek u toj situaciji ali kao da toga nisi svestan, ti u stvari nisi svesno bice, ti si samo masa koja je po inerciji nastavila da se krece.
A drugi primerak te posmatra, on ima svest, ali ne moze dopreti do tebe ali moze raditit sta mu je volja.
Kada izadjes iz crne rupe, integrises se, sve je normalno ali ti i dalje negde u podsvesti stoji osecaj da neko vreme ti nisi bio ti iako si svestan da je to fizicki nemoguce.
Skroz uvrnut osecaj.
Nadam se da razumes.
To je moje poimanje crnih rupa.

Ove uvodne recenice koje su kontradiktorne su iz filma 'Crni bombarder'.
 
Ja to zamisljam ovako..
U tim crnim rupama postojis ti van sebe. Kao da se potpuno izgubis i udvajas se. Jedan primerak tebe je na zemlji i radi ono sto si ti radio dok nisi upao u crnu rupu, npr. na zurci si. Ponasas se normalno, kao i uvek u toj situaciji ali kao da toga nisi svestan, ti u stvari nisi svesno bice, ti si samo masa koja je po inerciji nastavila da se krece.
A drugi primerak te posmatra, on ima svest, ali ne moze dopreti do tebe ali moze raditit sta mu je volja.
Kada izadjes iz crne rupe, integrises se, sve je normalno ali ti i dalje negde u podsvesti stoji osecaj da neko vreme ti nisi bio ti iako si svestan da je to fizicki nemoguce.
Skroz uvrnut osecaj.
Nadam se da razumes.
To je moje poimanje crnih rupa.

Ove uvodne recenice koje su kontradiktorne su iz filma 'Crni bombarder'.

Ma, to je samo nečiji plod mašte.
 
Crne rupe nastaju kada ti se um ubrza do beskonacnosti ali u negativnom smislu.
U crnim rupama nema vazduha, nema prostora, nema ljudi, nema cak ni tebe.
U crnim rupama mozes da radis sta pozelis, da letis, sviras rokenrol..
Ali se posle budis..

Mislite li da je to moguce?
Imate li crne rupe?
Razumete li uopste taj pojam?

Ja sam sazdana od crnih rupa.

Aha. Poznat mi je osecaj. Samo sto ponekad informacije iz njih pobegnu napolje. To je onaj momentat flesha izmedju dve pegle, oko podne, dok ti se svet jos vrti, a glava puca. I nikad nista pametno ne izviri iz njih, bar ne ono cega zelis da se secas....
 
Aha. Poznat mi je osecaj. Samo sto ponekad informacije iz njih pobegnu napolje. To je onaj momentat flesha izmedju dve pegle, oko podne, dok ti se svet jos vrti, a glava puca. I nikad nista pametno ne izviri iz njih, bar ne ono cega zelis da se secas....

Navikla sam na crne rupe nastale usled razvaljivanja od alkohola ili neceg drugog.
Sada mi se desava da mi se one javljaju, a nisu izazvane nikakvim psihoaktivnim supstancama i slicno.
Ili sa tim preterivanjem otvorila crnu rupu i ona sda ne bira kada ce se otvoriti i muciti me. Damn!
 

Back
Top